Įkraunama...
Įkraunama...

TUPPERWARE

4u.gif http://trinixy.ru/20...superkotov.html 4u.gif

Vakar buvau Lenkijoi, nupirkau sau Berghoff puodus...iseinu jau is parduotuves ziuriu blink.gif blink.gif Tupperware parsiduoda g.gif .Keistas jausmas toks buvo ))),bet nors paciupinejau viska)))
Atsakyti
QUOTE(Ulitka @ 2009 03 08, 14:51)
Vakar buvau Lenkijoi, nupirkau sau Berghoff puodus...iseinu jau is parduotuves ziuriu  blink.gif  blink.gif Tupperware parsiduoda g.gif .Keistas jausmas toks buvo ))),bet nors paciupinejau viska)))

Galima plačiau kaip viskas vyko? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ulitka @ 2009 03 08, 14:51)
4u.gif  http://trinixy.ru/20...superkotov.html  4u.gif

Vakar buvau Lenkijoi, nupirkau sau Berghoff puodus...iseinu jau is parduotuves ziuriu  blink.gif  blink.gif Tupperware parsiduoda g.gif .Keistas jausmas toks buvo ))),bet nors paciupinejau viska)))


O kur čia taip? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sigute*** @ 2009 03 08, 12:54)


Vaišinu savo gamybos skanėstu. mirksiukas.gif
[/b]user posted image
user posted image



JUS NUOSTABI thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ACIU UZ SVEIKINIMUS 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ulitka @ 2009 03 08, 15:51)
...iseinu jau is parduotuves ziuriu  blink.gif  blink.gif Tupperware parsiduoda g.gif .Keistas jausmas toks buvo ))),bet nors paciupinejau viska)))


Ir susilaikei nieko nenupirkusi? bigsmile.gif
Atsakyti
Ulitka, ačiū už torto receptuką, spigly, - už vertimą. 4u.gif 4u.gif Laaabai skanu! thumbup.gif Sukirtau gabalėlį - niam niam! bigsmile.gif
Atsakyti
Sigute***, lb skaniai ir gražiai atrodo tavo želė essen.gif , kaip iš paveiksliuko thumbup.gif
O mums nepavyko gražiai išversti, na čia močiūtė truputį tokia netikusi blush2.gif
Atsakyti
Labas rytas!!! user posted image
Linkiu darbingos prasidėjusios naujos savaitės, sako koks pirmadienis taip ir seksis likusios dienos. Man pirmadienis prasidėjo puikiai, dar tik 10val, o jau nemažai darbų padaryta.
Svarbiausiai gavau žinutę jog siuntinukas su TW preke išsiūstas keliauja pas mane, dar ne vakaras, bet vistiek smagu.user posted image
Atsakyti
rosee, iš želės žiedo nekgražiai išsivertė?
Atsakyti
QUOTE(davija @ 2009 03 09, 11:16)
rosee, iš želės žiedo nekgražiai išsivertė?

na iš to mažiuko blush2.gif , dabar prisiminiau, kad kažkas rekomendavo sieneles truputį aliejumi patepti, bet gal vėl aš kažką supainiojau unsure.gif
Dabar mąstau, gal obuolių pyragą kepti lazanijos kepimo "Ultrapluse" mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 03 09, 11:44)
na iš to mažiuko  blush2.gif , dabar prisiminiau, kad kažkas rekomendavo sieneles truputį aliejumi patepti, bet gal vėl aš kažką supainiojau  unsure.gif
Dabar mąstau, gal obuolių pyragą kepti lazanijos kepimo "Ultrapluse"  mastau.gif

galima patepti aliejumi, bet ir šiaip turėjo gražiai išsiimti... tiesiog reik lėtai atidarinėti tą dangtelį mažytį ir palaikyti prieš išimant 10 min kambario temp...
Atsakyti
QUOTE(Jurgitak @ 2009 03 08, 16:07)
Galima plačiau kaip viskas vyko?  g.gif

Jurga ,tiesiog firminiam Berghoff pard. gulejo ir Tupperware prekes blink.gif

VITRA tai buvo Lenkijoi smile.gif

Sigute smile.gif susilaikiau ,nes pinigu jau neturejau blush2.gif
Atsakyti