Įkraunama...
Įkraunama...

TUPPERWARE

Ooo..... na, ir skaniai atrodo. Reiks išsitraukti ir man žele žiedą, jau senokai naudojau, o anksčiau.... vos nekasdien smile.gif
Atsakyti
QUOTE(davija @ 2009 03 08, 12:17)
Sigute, o čia tai pasveikinimas bigsmile.gif  aciuks.gif
iš ko baltą masę darei, jogurtinė?

Turiu štai tokį receptuką:

Žele tortas...

1 pok. braškių žele.
1 pok. vyšnių žele.
1 pok. kiwi žele.
1 pok. apelsinų žele.
Ištirpinti su mažesniu kiekiu vandens nei nurodyta ant pakuotės. Kai sustings supjaustyti gabalėliais.
2 pok. (pasirinktos) žele ištirpinti su 0,5 litro vandens ir į jau bebaigiantį atšalti supilti 1 indelį sutirštinto nesaldinto pieno. Kai atvės užpilti ant sudėtų į formą želės gabaliukų. Galima įdėti ir koncervuotų vaisių, tik juos reikia gerai nusausinti.
Atsakyti
Panašų receptuką man davė anyta, bet nežinojau, kad ir dabar yra pirkti sutirštinto nesaldinto pieno, tai reiks ir man pabandyti smile.gif Jaučiu vyras "susileis" biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas.
Kuria tortine ar pyragine rekomenduotumete?
I Samba pyragine telpa tik Princeseje iskepti pyragai? O jei aukstesnis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(elvike @ 2009 03 08, 12:55)
bet nežinojau, kad ir dabar yra pirkti sutirštinto nesaldinto pieno,

Yra, yra, nekainuoja nė trijų litų. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sigute*** @ 2009 03 08, 12:00)
Yra, yra, nekainuoja nė trijų litų. mirksiukas.gif


O tai dėkui, reiks kurią dieną nulėkti ir nusipirkti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(elvike @ 2009 03 08, 12:55)
Panašų receptuką man davė anyta, bet nežinojau, kad ir dabar yra pirkti sutirštinto nesaldinto pieno, tai reiks ir man pabandyti  smile.gif  Jaučiu vyras "susileis"  biggrin.gif

Cia mano analogiskas gardesis http://public.fotki....i/pb181007.html ax.gif tik mano balta mase- tai grietineles zele rolleyes.gif Klingiai tokia gamina mirksiukas.gif randu tik IKI unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(elvike @ 2009 03 08, 11:55)
Panašų receptuką man davė anyta, bet nežinojau, kad ir dabar yra pirkti sutirštinto nesaldinto pieno, tai reiks ir man pabandyti  smile.gif  Jaučiu vyras "susileis"  biggrin.gif

Tikrai yra. mirksiukas.gif
O aš padariau tą tortą su paukščių pienu, tik ant viršaus ne tirpintu šokoladu puošiau, o apdėliojau šaldytom braškėm ir užpyliau braškinės želė. Dabar baigia stingti, tai žiūrėsim, kas gausis.
Atsakyti
Rodau savo anūkytės kepinį mamytei ir žinoma, močiūtei biggrin.gif , gal ne toks gražus, kaip jūsų, bet vaiko rankelėmis gamintas smile.gif
user posted image
O čia mano mėgstamiausias indas "Visada šviežia" su šviežiomis salotomis smile.gif
user posted image
Anukytė taip pat paruošė Želė žiedo mažąjame inde želė, dar stengsta šaldytuve, kaip tik tilpo 0,5 ltr thumbup.gif
Trečiadienį abi kepsim obuolių pyragą su šaldyta sluoksniuota tešla ax.gif "Princesėje".
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 03 08, 15:28)
Rodau savo anūkytės kepinį mamytei ir žinoma, močiūtei  biggrin.gif , gal ne toks gražus, kaip jūsų, bet vaiko rankelėmis gamintas  smile.gif

Tikrai ne grožio esmė, bet kiek įdėjo meilės, labai miela kad turi noro šeimininkauti. thumbup.gif
Atsakyti
rosee, o kiek tavo anūkei metų? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitak @ 2009 03 08, 14:36)
rosee, o kiek tavo anūkei metų?  ax.gif

10 metų smile.gif
Atsakyti