Įkraunama...
Įkraunama...

TUPPERWARE

Yra naujienos ir 14-21 savaičių,o demonstruotojos tikrai žino slaptažodžius ir mato jas mirksiukas.gif Čia Kauno puslapiukyje
Atsakyti
QUOTE(elvike @ 2009 03 07, 21:56)
Yra naujienos ir 14-21 savaičių,o demonstruotojos tikrai žino slaptažodžius ir mato jas  mirksiukas.gif  Čia Kauno puslapiukyje

tai taip ir reikia radyti, kad ne visos gali matyti ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Burbuliuks: 07 kovo 2009 - 22:20
QUOTE(davija @ 2009 03 07, 15:53)
Noriu paklaust kas turit oro ištraukėją iš vyno butelio (pompikę) - kokie būtų atsiliepimai g.gif Vis lieka vyno neišgerto, sakau gal visai nieko tas daikčiukas ax.gif
o dar dabar išpardavime atskirai visas komplektas yra thumbup.gif galima pirkti tai ko reikia...

Nu kaip norit taip sakykit, bet Santaka darbuojas operatyviai, jau paskelbtos 14-21 sav. naujienos bigsmile.gif Sakyčiau visai neprastos ax.gif

aš turiu ir man labai patinka... tinka kamštis ir alaus buteliui ir šampano... man dabar problema, reikėtų tų kamštelių kelių bent... o komplekte su oro ištraukėju, o jo kaip ir vieno gana...
o dėl naujienų pskelbimo... klausiau distributorės, tai kas pirmas turi naujienų susirinkimą, tas pirmas jas patalpina savo tinklapyje... pvz. kovą vilnelė paskelbė anksčiau naujienas.
Atsakyti
QUOTE(Burbuliuks @ 2009 03 07, 22:15)
tai taip ir reikia radyti, kad ne visos gali matyti  ax.gif  4u.gif


Na, galvojau, kad tai žinot blush2.gif
Papildyta:
o dėl naujienų pskelbimo... klausiau distributorės, tai kas pirmas turi naujienų susirinkimą, tas pirmas jas patalpina savo tinklapyje... pvz. kovą vilnelė paskelbė anksčiau naujienas.
[/quote]

Taip, kovą Vilnelė paskelbė gerokai anksčiau ir aš kaip kvailelė nežinojau ką sakyti kai kuriems klientams, kurie sužinojo iš Vilniaus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitak @ 2009 03 07, 22:22)
Nu bet jūs ir duodat  doh.gif Viešam forume pilat srutas arba viena ant kitos, arba ant distribucijų. Pirmiausia, dėl visko išsiaiškinkit su vadovėm. O jei vadovės netikusios ir nesuteikia visos reikalingos informacijos visada yra galimybė pereiti pas geresnę ir kruopštesnę. Ta pati taisyklė galioja ir su distribucijomis. Jei kažkurio gaminio negavote, nepatingėkite paskambinti vadybininkėms ir viską išsiaiškinti.

tokiu minciu net neturejau ax.gif
Siaip tik norejau pasiklausti apie papildomas salygas pavyzdziams uzsakyti mirksiukas.gif
Atsakyti
Tusina, nekreipk dėmesio mirksiukas.gif
jokių srutų nieks ant nieko nepylė, kažkas kažko nedaskaitė turbūt ir viskas ax.gif
vixiuke, ačiū užnuomonę apie pompikę 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo davija: 08 kovo 2009 - 07:42
QUOTE(Dolli_ @ 2009 03 07, 13:04)
Bet kad kaina kazkaip nelygi, kur teperflex' as o kur koldunine ar net mikropliusas  g.gif

Taigi as ne viena i ta keiciu lotuliukas.gif atitinkama kaina smile.gif
Atsakyti
Nelabai ir aš supratau apie kokias čia srutas užsipuolė. Kas čia tokio, kad merginos tarpusavyje išsiaiškino kaip ištikrųjų yra su tais pavyzdžių užsakymais. Juk nevisada norisi skambinti į ofisą. Manau čia tikrai niekas nebuvo įžeistas smile.gif
Atsakyti
Visas su šauniausių merginų diena nail.gif smile.gif
Atsakyti
Yra šventė, reikia švesti, o kaip gi be dovanų!!!

"Žinoma, kad Dievas
pirmiausiai sukūrė vyrą,
bet juk kiekvienam
meno kūriniui
reikalingas eskizas..."

Vaišinu savo gamybos skanėstu. mirksiukas.gif
user posted image


user posted image
Atsakyti
Oi kaip skanu... Niam niam smile.gif
Atsakyti
Sigute, o čia tai pasveikinimas bigsmile.gif aciuks.gif
iš ko baltą masę darei, jogurtinė?
Atsakyti