Įkraunama...
Įkraunama...

TUPPERWARE

Pavyzdzius galima uzsisakyti tik naujoms prekems ir tik 4 ar 8 sav. savaites nuo jos pasirodymo ( paskelbimo)ir tai, jei ta preke, kaip pasiulomoji, tai gal ir dar trumpiau 4u.gif Naujokai visas prekes gali kaip pavyzdzius 8 savaites net is katalogo uzsisakyti. Bet tai nelabai apsimoka, ypac, kai galima geru dalyku uz aktyvuma uzsidirbti g.gif
Atsakyti
QUOTE(davija @ 2009 03 07, 21:15)
Tusina, su tais pavyzdziais tai atsargiai - reikia pasiskaiciuot, dazniausiai pavyzdzio kaina buna tokia kokia ir atmetus musu procentus, tik tiek, kad jis neina į užsakymo kainą ir 5proc. Kai maži užsakymai tai geriau net neimt jų mirksiukas.gif
Papildyta:

o tu tikrau užsakinėjai pavyzdinę prekę ir užrašius prie pavyzdžių mirksiukas.gif

tai sakot-kuo didesnis uzsakymas tuo didesne tikimybe gauti pavyzdi? g.gif
Man vadove pildo uzsakymo lapa blush2.gif tai maciau, kad ji apatineje lenteleje iraso ax.gif
Atsakyti
QUOTE(TUSINA @ 2009 03 07, 20:22)
tai sakot-kuo didesnis uzsakymas tuo didesne tikimybe gauti pavyzdi?  g.gif
Man vadove pildo uzsakymo lapa  blush2.gif  tai maciau, kad ji apatineje lenteleje iraso  ax.gif


Pavyzdį duoda ir jei užsakymas tik už 250 Lt, bet Davija teisi, kad reikia pasiskaičiuoti ar apsimoka. Pas mus Santakoje aš visada gaunu pavyzdžius.
Atsakyti
QUOTE(TUSINA @ 2009 03 07, 20:22)
Man vadove pildo uzsakymo lapa  blush2.gif 

O aš nusiunčiu jau užpildytą lapą vadovei, ji patikrina ir pataria kaip man geriau apsimoka. Pati tiesiai siūsti dar nedrįsau.
Mane tos dėžutės Space Marker sužavėję, kažin ar kada buvo joms akcijos, pvz., perki tris, moki už du?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rosee: 07 kovo 2009 - 20:30
QUOTE(elvike @ 2009 03 07, 21:29)
Pavyzdį duoda ir jei užsakymas tik už 250 Lt, bet Davija teisi, kad reikia pasiskaičiuoti ar apsimoka. Pas mus Santakoje aš visada gaunu pavyzdžius.

Elvike, o tu galėtum pamatuoti kokia talpa Karūnos formos blush2.gif Pripilk su matavimo ąsotėliu vandens blush2.gif Nes niekur nerandu parašyta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2009 03 07, 20:32)
Elvike, o tu galėtum pamatuoti kokia talpa Karūnos formos  blush2.gif  Pripilk su matavimo ąsotėliu vandens  blush2.gif  Nes niekur nerandu parašyta  ax.gif


Tuoj, palūkėk, nes mano pyplius košės reikalauja biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(Asese @ 2009 03 07, 20:32)
Elvike, o tu galėtum pamatuoti kokia talpa Karūnos formos  blush2.gif  Pripilk su matavimo ąsotėliu vandens  blush2.gif  Nes niekur nerandu parašyta  ax.gif


Kažkuri rašė, kad 2,5 l iki pat viršaus, bet jei kiek rašto yra, tai telpa tik 1,7l. Na, jei aiškiai parašiau smile.gif

Atsakyti
QUOTE(elvike @ 2009 03 07, 21:42)
Kažkuri rašė, kad 2,5 l iki pat viršaus, bet jei kiek rašto yra, tai telpa tik 1,7l. Na, jei aiškiai parašiau smile.gif

Ačiū ačiū labai, tai pats tas dydis, reiks čiupti smile.gif nes savo senąją stiklinę pamatavau: irgi iki raštų pabaigos 1,7 l smile.gif Bet ji man jau labai įkyrėjo su tuo prikibimu ir išplovimu doh.gif
Atsakyti
As saviskes dar nebandziau, bet drauge, kuri ja senai turi,( beje turi ir tokia mazesne, senai buvo ir ji) sako, kad jose labai ilgai kepti reikia, nes storas sluoksnis gaunasi, labai gerai kepti kaledinius pyragus su daug vaisiu ir atrodo graziai thumbup.gif
Atsakyti
Nu bet jūs ir duodat doh.gif Viešam forume pilat srutas arba viena ant kitos, arba ant distribucijų. Pirmiausia, dėl visko išsiaiškinkit su vadovėm. O jei vadovės netikusios ir nesuteikia visos reikalingos informacijos visada yra galimybė pereiti pas geresnę ir kruopštesnę. Ta pati taisyklė galioja ir su distribucijomis. Jei kažkurio gaminio negavote, nepatingėkite paskambinti vadybininkėms ir viską išsiaiškinti.
Atsakyti
QUOTE(Jurgitak @ 2009 03 07, 23:22)
Nu bet jūs ir duodat  doh.gif Viešam forume pilat srutas arba viena ant kitos, arba ant distribucijų. Pirmiausia, dėl visko išsiaiškinkit su vadovėm. O jei vadovės netikusios ir nesuteikia visos reikalingos informacijos visada yra galimybė pereiti pas geresnę ir kruopštesnę. Ta pati taisyklė galioja ir su distribucijomis. Jei kažkurio gaminio negavote, nepatingėkite paskambinti vadybininkėms ir viską išsiaiškinti.


Na ir varot rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 03 06, 16:38)
Na va, pasirodo ir zuikiui "Karūna" tiks, dabar dar lb užsimaniau  ax.gif
Nors šiaip galima gal kepti ir "Karališkoje" formoje, ot niekad nesugalvojau taip paeksperimentuoti  mastau.gif

as joje ir kepu, bet man ta karuna kazkaip atrodo verta demesio... gal joje grazesnis bus blush2.gif

QUOTE(davija @ 2009 03 07, 15:53)
Nu kaip norit taip sakykit, bet Santaka darbuojas operatyviai, jau paskelbtos 14-21 sav. naujienos bigsmile.gif Sakyčiau visai neprastos ax.gif

lens.gif lens.gif akiniu nenesioju ir niekad regejimu nesiskundziau, net neradau tokiu naujienu schmoll.gif gal tikrai su slaptazodziu tik rodo? 4u.gif

QUOTE(Sigute*** @ 2009 03 07, 19:24)
Nu kad atidaro, bent man kuo puikiausiai bigsmile.gif

http://kitaforma.lt/...n...385&lang=lt

tai kad cia 5 – 13 savaitėms naujienos, o davija rase, kad jau 14-21 savaitems naujienos yra 4u.gif
Atsakyti
Gavau savaji puoda 5,7 l. Suuuuppppeeeerrrr!!!!!!!!!!!!!
Atsakyti