Įkraunama...
Įkraunama...

TUPPERWARE

QUOTE(Asio @ 2009 03 07, 19:54)
O kokios noretum  ax.gif

Ačiū mergaitės. 4u.gif Melsvos ir tik melsvos! lotuliukas.gif Mat pas mane duoninė, sūrinė melsvos, tai į komplektuką ta spalvytė kaip tik. thumbup.gif
Dėl sviestinės jau kaip ir sukirtom rankomis. thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(elvike @ 2009 03 07, 19:05)
Na, o dabar, ar jau atsidarė?

nea... praso prisijungti... ech... sad.gif
Atsakyti
Nu kad atidaro, bent man kuo puikiausiai bigsmile.gif

http://kitaforma.lt/...n...385&lang=lt
Atsakyti
tai man situ naujienu nerekejo, as jau kitu norejau...

Bet spalsumas mano jau nugaletas... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Super duper naujienos ir akcijos laukia smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sigute*** @ 2009 03 07, 12:04)
Taip kainos tikrai nemažos, bet aš asmeniškai gyvenu tuo principu- skūpus moka du kartus! Ir kas geriau , sprendžiame mes patys kartais labai apsirikdami dėl savų pasirinkimų. Aš tik už TW gaminius.

butent taip ie buvo su cesnakine doh.gif nusipirkau Berghoff po pirmo spaudimo issilankste tai teko vel pirkti. Tik si syki TW thumbup.gif

Sakykit, o Vilnelej ir Santakoj tie patys pasiulymai buna?
Atsakyti
QUOTE(TUSINA @ 2009 03 07, 20:30)
butent taip ie buvo su cesnakine  doh.gif  nusipirkau Berghoff po pirmo spaudimo issilankste tai teko vel pirkti. Tik si syki TW thumbup.gif

drinks_cheers.gif mano tarybinis česnakų spaustukas, kai paploviau su indaplove, pradėjo rankas tepti, o ir tas skylutes kol išprapštydavai doh.gif doh.gif kai nusipirkau TW spaustuką, aną mečiau, ir nežiūrėjau, kur krinta lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2009 03 07, 20:35)
drinks_cheers.gif  mano tarybinis česnakų spaustukas, kai paploviau su indaplove, pradėjo rankas tepti, o ir tas skylutes kol išprapštydavai  doh.gif  doh.gif  kai nusipirkau TW spaustuką, aną mečiau, ir nežiūrėjau, kur krinta  lotuliukas.gif

ir kas keisciausia, kad TW cesnakines skylutes taip lengvai issiplauna nors ir nera tu spygliuku thumbup.gif
Paaiskinkit man ka reiskia pavyzdys? Ar juos visada galima uzsisakyti jei suma didesne nei 360? g.gif Nes kiek uzsakinejau niekada negavau. Galvoju gal kokios papildomos salugos tam yra?
Atsakyti
QUOTE(TUSINA @ 2009 03 07, 20:40)
ir kas keisciausia, kad TW cesnakines skylutes taip lengvai issiplauna nors ir nera tu spygliuku  thumbup.gif
Paaiskinkit man ka reiskia pavyzdys? Ar juos visada galima uzsisakyti jei suma didesne nei 360?  g.gif  Nes kiek uzsakinejau niekada negavau. Galvoju gal kokios papildomos salugos tam yra?

thumbup.gif Plauti česnakų spaustuką tikrai vienas malonumas smile.gif
O dėl pavyzdžių: ir aš Vilnelėj neesu gavus pavyzdžių, gal tik vieną kartą g.gif Man atrodo, kad Kauno distribucijoj griežtesnė, bet geresnė tvarka. Ir puslapis internetinis išsamesnis, aiškesnis smile.gif
Atsakyti
pvz reikia rasyti uzsakyme bet ne i pati uzsakyma o i pvz kur yra apacioj jis tas skyrelis, i ji gaima imti viska kas yra duodama i pavyzdius jokos sumos padaryti nereikia, TIk tau ta suma nesiskaiciuoaj niekur nei i 5% nei i seimininkes dovana nei i aktyvuma, na niekur niekur, tiegiot tai yra preke ir viskas. as kiek sakiausi viena karta isdure neidejo, siaip daug ka gavus i pvz smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolli_ @ 2009 03 07, 20:46)
pvz reikia rasyti uzsakyme bet ne i pati uzsakyma o i pvz kur yra apacioj jis tas skyrelis, i ji gaima imti viska kas yra duodama i pavyzdius jokos sumos padaryti nereikia, TIk tau ta suma nesiskaiciuoaj niekur nei i 5% nei i seimininkes dovana nei i aktyvuma, na niekur niekur, tiegiot tai yra preke ir viskas. as kiek sakiausi viena karta isdure neidejo, siaip daug ka gavus i pvz smile.gif

tai man vadove rase butent taip. Reiks i sandeli pasiskambinti ir pasiklausti. Gal jie ten nusprendzia kam duoti, o kam ne ax.gif
Atsakyti
g.gif g.gif g.gif nu nzn niekad neskambinau, viskas budavo visada ideta, tik kap sakiau viena karta negavau smile.gif
Atsakyti
Tusina, su tais pavyzdziais tai atsargiai - reikia pasiskaiciuot, dazniausiai pavyzdzio kaina buna tokia kokia ir atmetus musu procentus, tik tiek, kad jis neina į užsakymo kainą ir 5proc. Kai maži užsakymai tai geriau net neimt jų mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(TUSINA @ 2009 03 07, 21:00)
tai man vadove rase butent taip. Reiks i sandeli pasiskambinti ir pasiklausti. Gal jie ten nusprendzia kam duoti, o kam ne  ax.gif

o tu tikrau užsakinėjai pavyzdinę prekę ir užrašius prie pavyzdžių mirksiukas.gif
Atsakyti