Įkraunama...
Įkraunama...

TUPPERWARE

QUOTE(Sigute*** @ 2009 03 06, 21:15)
Sveikos TW platintojos. 4u.gif
Aš tokia nesu, bet TW mielai kartas nuo karto ką tai įsigyju ir džiaugiuosi. Tai tikrai mieli "žaisliukai"  kurie puošia mūsų virtuves ir lengvina šeimininkavimą. Turiu tikrai nemažą kiekį pačių pačiausių savo nuožiūra. Esu dalyvavusi vakarėliuose, jie tikrai įdomūs. Paskutiniai mano pirkinukai Duoninė thumbup.gif ir "ExtraPlius" 700ml  thumbup.gif ir silikoninis teptukas.  thumbup.gif

Sėkmytės jums platinant! mirksiukas.gif O mums įsigyjant vis naujų "žaisliukų" drinks_cheers.gif  thumbup.gif


Ačiū už tokius gražius palinkėjimus 4u.gif O kad visos pirkėjos būtų tokios geranoriškos smile.gif Aš čia truputį užsisvajojau biggrin.gif
Atsakyti
Šiaip tai tu teisi, labai malonūs žodžiai ir retai girdimi iš pirkėjų pusės.
Atsakyti
Labas rytas,

mergaitės nu jūs duodat, kaip pirkėjas gali būt negeranoriškas tongue.gif aš būdavau labai geranoriška pirkėja ir labai džiaugiaus įsigijus kiekvieną daiktą. Juk renkamės visi viską laisva valia, kas kam tinka ir patinka bigsmile.gif

Rosee, drąsiai kepk zuikį Karališkoj formoj mirksiukas.gif aš ten dar mėgstu apkept keptus koldūnus su padažu ir sūriu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(davija @ 2009 03 07, 09:53)
Labas rytas,

mergaitės nu jūs duodat, kaip pirkėjas gali būt negeranoriškas  tongue.gif aš būdavau labai geranoriška pirkėja ir labai džiaugiaus įsigijus kiekvieną daiktą. Juk renkamės visi viską laisva valia, kas kam tinka ir patinka bigsmile.gif

Rosee, drąsiai kepk zuikį Karališkoj formoj mirksiukas.gif aš ten dar mėgstu apkept keptus koldūnus su padažu ir sūriu  bigsmile.gif

drinks_cheers.gif Davija su tavimi, aš dar nesutikau negeranoriškų pirkėjų. Tik svarbu žmogui negrūsti, o paaiškinti, ką žinai, ir duoti laiko pagalvoti smile.gif

O dėl zuikio: man labai gražu, kai jį iškepi formoje su skyle, į tą skylę aš pridedu bulvių košės arba dar kaip papuošiu, vaikams labai patinka wub.gif
O Velykų vaišėms, į faršą dar įdedu virtų luptų kiaušinių: padedi ant stalo nepjaustytą, o, kai supjaustai - malonus siurprizas būna smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(davija @ 2009 03 07, 08:53)
kaip pirkėjas gali būt negeranoriškas  tongue.gif aš būdavau labai geranoriška pirkėja ir labai džiaugiaus įsigijus kiekvieną daiktą. Juk renkamės visi viską laisva valia, kas kam tinka ir patinka bigsmile.gif
Rosee, drąsiai kepk zuikį Karališkoj formoj mirksiukas.gif aš ten dar mėgstu apkept keptus koldūnus su padažu ir sūriu  bigsmile.gif

drinks_cheers.gif visi pirkėjai lb džiaugiasi TW prekytėmis, nes tikrai mieli geri daikčiukai, o svarbiausia, kad pagaminti be jokių ten priemaišų ir tinka sveikuoliams smile.gif , o mes SM turim rūpintis savo šeimos ir artimųjų sveikata, ne veltui dalyvaujame SM forumuose, kur susirenka mamytės iš viso pasaulio ir ieškome kas mums būtų geriausia ir priimtiniausia.
Suprantama, kad kainytė didoka ir kartais šokiruojanti, bet, kaip esu kažkada rašiusi, kiekviena prekė turi savo pirkėjų kontingentą. O TW prekytės visada buvo pagarboje.

Davija, na tu duodi, visko prigalvoji biggrin.gif , šaunuolė thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos merginos! user posted image
QUOTE(elvike @ 2009 03 06, 23:40)
Šiaip tai tu teisi, labai malonūs žodžiai ir retai girdimi iš pirkėjų pusės.

Manau jei jau apsisprendėme pirkti tai ir ne vieną TW gaminuką jau turime, tai geri žodžiai pelnytai tariami. O tie kurie į šia produkciją žiūri "kreivai", "per petį" o kartais ir su pašaipa tam turi savų priežasčių. Taip kainos tikrai nemažos, bet aš asmeniškai gyvenu tuo principu- skūpus moka du kartus! Ir kas geriau , sprendžiame mes patys kartais labai apsirikdami dėl savų pasirinkimų. Aš tik už TW gaminius.
QUOTE(Mamyte Kristi @ 2008 12 19, 16:22)
nuo ateinanciu metu kovo men, kai pasirodys naujas TW katalogas, esamu gaminiu kainos dar bus didesnes - iki 10%
schmoll.gif

Galiu drasiai sakyti jog nepasitvirtino šis teiginys, pabrango tik vienu lituku ir tai ne viskas.

O savo įsigijimų sarašiuką turiu susidariusi ir vis domiuosi nuolaidomis kartais jomis pasinaudoju, kartais ir brangesnį daigčiuką sau leidžiu nusipirkti. mirksiukas.gif

Gero ir turiningo savaitgalio! user posted image
Atsakyti
Džiaugiuosi už jus merginos, kad jums teko tik geranoriški pirkėjai mirksiukas.gif Bet kai virš 10 metelių šioje srityje - buvo visko, kartais tenka labai stebėtis žmonių bukumu (atsiprašau už šį įžeidžiantį žodį). Visa laimė, kad tai tik vienetai smile.gif O gaminiai tikrai puikūs thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(elvike @ 2009 03 07, 11:42)
Džiaugiuosi už jus merginos, kad jums teko tik geranoriški pirkėjai  mirksiukas.gif  Bet kai virš 10 metelių šioje srityje - buvo visko, kartais tenka labai stebėtis žmonių bukumu (atsiprašau už šį įžeidžiantį žodį). Visa laimė, kad tai tik vienetai  smile.gif  O gaminiai tikrai puikūs  thumbup.gif


Oho kokia veteranė 4u.gif 4u.gif 4u.gif Aš platinu beveik keturi metai, todėl jau yra visko buvę...Džiaugiuosi už tas, kurios patyrė tik teigiamas emocijas smile.gif
Atsakyti
Aš irgi noriu pasigirti- TW gaminius naudoju 8 metai. Esu patenkinta ne tik gaminiais bet ir jų platintojais. Gaunant pakvietimus dalyvauti vakarėlyje , jei tik leidžia galimybės būtinai dalyvauju, kiek naujo sužinau apie neišnaudotas galimybes, receptukai naujos pažintys, pokalbiai, diskusijos įvairiomis temomis.
Tikrai platintojų darbas yra neišlengvūjų, bet jūs šaunuolės!

user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(Ligita69 @ 2009 03 07, 12:02)
Oho kokia veteranė 4u.gif  4u.gif  4u.gif Aš platinu beveik keturi metai, todėl jau yra visko buvę...Džiaugiuosi už tas, kurios patyrė tik teigiamas emocijas smile.gif


Buvo kas užkrėtė ta liga bigsmile.gif nors iš pradžių ir aš skersai į Tupperware žiūrėjau smile.gif o galiausiai visur namuose tik Tupperware gaminiai. Kartais net iš pažįstamų paklausia ar yra kitokių indų biggrin.gif
Atsakyti
user posted image
TUPPERFLEX geltonus naujus keiciu i koldunine , mikrobangu litrini inda arba parduodu biggrin.gif...
Atsakyti
Bet kad kaina kazkaip nelygi, kur teperflex' as o kur koldunine ar net mikropliusas g.gif
Atsakyti