Įkraunama...
Įkraunama...

TUPPERWARE

Merdzinos, gal kuri turit nauja Mini-max oranzini staciakampi keitimui? ax.gif
Atsakyti
Vis tik paskaitau šią smagią temą, bet kažkaip nesiryžtu prisijungti, nors pati su Tupperware indais "bendrauju" nuo pat jų atsiradimo Lietuvoje smile.gif Karūnos formą gali įsigyti tik šeimininkės, bet ar kas suskaičiuos kiek jų buvo bigsmile.gif Labai faina forma thumbup.gif seniai ją naudoju.
Atsakyti
QUOTE(elvike @ 2009 03 06, 14:44)
Vis tik paskaitau šią smagią temą, bet kažkaip nesiryžtu prisijungti, nors pati su Tupperware indais "bendrauju" nuo pat jų atsiradimo Lietuvoje smile.gif  Karūnos formą gali įsigyti tik šeimininkės, bet ar kas suskaičiuos kiek jų buvo  bigsmile.gif  Labai faina forma  thumbup.gif  seniai ją naudoju.

Jeigu kalbat apie šią formą, tai bent Vilnelėj, ją gali užsisakyti visi kiek nori 4u.gif
Man patinka tokie keksai su skylėm, o ypač mėsos zuikį tokioj kepti thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
Taip, apie šią formą, nors pas mus Kaune aiškina, kad šeimininkėms. Taip sako teoriškai smile.gif Man irgi patinka kepti keksą joje. Vienu žodžiu visos Tupperware silikoninės formos liuks thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(elvike @ 2009 03 06, 14:58)
Taip, apie šią formą, nors pas mus Kaune aiškina, kad šeimininkėms. Taip sako teoriškai smile.gif Man irgi patinka kepti keksą joje. Vienu žodžiu visos Tupperware silikoninės formos liuks  thumbup.gif

Copy/paste iš kauno distribucijos tinklapio
TIK 12 SAVAITĘ VAKARĖLIO ŠEIMININKĖS GALĖS ĮSIGYTI SILIKONO FORMĄ „KARŪNA“ UŽ 94 Lt. Kodas: 6606.
KIEKIS NERIBOTAS!


Vadinasi kažkas jums aiškina labai neteisingai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vita @ 2009 03 06, 14:09)
Copy/paste iš kauno distribucijos tinklapio
TIK 12 SAVAITĘ VAKARĖLIO ŠEIMININKĖS GALĖS ĮSIGYTI SILIKONO FORMĄ „KARŪNA“ UŽ 94 Lt. Kodas: 6606.
KIEKIS NERIBOTAS!


Vadinasi kažkas jums aiškina labai neteisingai  smile.gif


Taip, kiekis neribotas, bet vis dėlto gali įsigyti tik šeimininkė mirksiukas.gif o ne visi svečiai. Šiaip tai čia tik žodžių žaismas ir tiek... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2009 03 06, 13:52)
Jeigu kalbat apie šią formą, tai bent Vilnelėj, ją gali užsisakyti visi kiek nori  4u.gif
Man patinka tokie keksai su skylėm, o ypač mėsos zuikį tokioj kepti  thumbup.gif 
user posted image

aš šitos irgi laukiu dėl zuikoio, dažnai jį kepu
tai bus man thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Burbuliuks @ 2009 03 06, 15:41)
aš šitos irgi laukiu dėl zuikoio, dažnai jį kepu
tai bus man  thumbup.gif

gal talpa jos zinot? g.gif Ar kiek kg daugmaz farso i ja telpa? Pvz. zuikiui
Atsakyti
QUOTE(elvike @ 2009 03 06, 15:30)
Taip, kiekis neribotas, bet vis dėlto gali įsigyti tik šeimininkė  mirksiukas.gif  o ne visi svečiai. Šiaip tai čia tik žodžių žaismas ir tiek...  biggrin.gif

Tai aišku žaismas. Šeimininkė atsiet gali paimt savo visoms viešnioms, nes kiekis neribojamas

QUOTE(TUSINA @ 2009 03 06, 16:04)
gal talpa jos zinot?  g.gif  Ar kiek kg daugmaz farso i ja telpa? Pvz. zuikiui

Žinau kad į ją telpa 2,5 ltr. Jos skersmuo 23,1 cm, o aukštis 10,2cm. O va kiek faršo neįsivaizduoju. Žele žiedas yra 1,5 ltr talpos, aš fomuodavau zuikį jame, tai tilpdavo apie 1kg faršo...
Atsakyti
[quote=Vita,2009 03 06, 15:09]
Tai aišku žaismas. Šeimininkė atsiet gali paimt savo visoms viešnioms, nes kiekis neribojamas
Butent biggrin.gif Šiaip tai labai jau paskutiniu metu su tais Tupperware indais puikuojasi, gi džiaugtųsi, kad perka. Dar mat nevisi gali, o tik šeimininkė smile.gif Anksčiau, nors stimulas buvo kitas dirbti ir žmonėms pirkti, nes buvo visai kitokios dovanos, o dabar... Kaip ir visur ta išpūsta krizė lotuliukas.gif
Atsakyti
Na va, pasirodo ir zuikiui "Karūna" tiks, dabar dar lb užsimaniau ax.gif
Nors šiaip galima gal kepti ir "Karališkoje" formoje, ot niekad nesugalvojau taip paeksperimentuoti mastau.gif
Atsakyti
Sveikos TW platintojos. 4u.gif
Aš tokia nesu, bet TW mielai kartas nuo karto ką tai įsigyju ir džiaugiuosi. Tai tikrai mieli "žaisliukai" kurie puošia mūsų virtuves ir lengvina šeimininkavimą. Turiu tikrai nemažą kiekį pačių pačiausių savo nuožiūra. Esu dalyvavusi vakarėliuose, jie tikrai įdomūs. Paskutiniai mano pirkinukai Duoninė thumbup.gif ir "ExtraPlius" 700ml thumbup.gif ir silikoninis teptukas. thumbup.gif

Sėkmytės jums platinant! mirksiukas.gif O mums įsigyjant vis naujų "žaisliukų" drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti