Įkraunama...
Įkraunama...

TUPPERWARE

QUOTE(rapolas @ 2009 03 05, 21:41)
Kiek zinau buvo tokiu atveju kad pasalino smile.gif

tai gal visur reklamavosi, kad su nuolaida parduoda? g.gif
Atsakyti
QUOTE(TUSINA @ 2009 03 05, 20:31)
na mamai, tetai ar brolienei nedristu siulyti katalogo kainomis.

Nei mintis tokia nekiltų. schmoll.gif
Pirma mintis kilus perskaičius tokį teiginį"Tupery draugysciu negali but " - gi nekonclageris. Žingsnis dešinėn, žingsnis kairėn sušaudymas ( išmetimas).
Aš nekalbu apie platinimą papigiau, bet kai draugei ar artimui tai man asmeniškai nesuprantamas toks pinigų uždirbimas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spiglys: 05 kovo 2009 - 21:14
na as tai artimiesiems visiems su nuolaida darau, na negi pradesi is ju uzsidirbinet, man tikrai ranka nekiltu. O is draugu... Is geru ir artimu, taip pat viskas susakyta del nuolaidu, as jiems jie man juk padeda, o siaip pazystamiems duodu kataloga pavartyt, bet jau apie nuolaidas nekalbu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(TUSINA @ 2009 03 05, 20:21)
na as labai pasyvi pardaveja.  Negi geriems draugams gaila  ax.gif  Vadybininke is manes nekokia  blush2.gif
O kaip jums po vakareliu? Kam ir kaip organizuojate?

Na as taip pat pasyvi pardaveja, vakareli esu tik viena surengus blush2.gif siaip kartas nuo karto pazystamos ir giminaites uzsisakineja ax.gif bet nuolaida darau ir tik 10 % tik buvusiai savo TW kolegei, kuri man padejo startuoti(toks buvo musu susitarimas tada pries 6 metus ir jo laikausi) o siaip manau, kad "dirbti be atlygio yra amoralu" cool.gif
Atsakyti
Gal geriau už tą mums daromą nuolaidą kokią dovanėlę įteikt g.gif .
Tik dabar jau taip viskas išbrangę TW, kad neišeina kažko ypatingo ir nupirkt iki 20Lt., o norisi kažkuom pamaloninti žmogų, kad ir tų pačių smulkmenų nedidelis pasirinkimas.
Oi, kaip laukiu, greičiau ateitų ta 12 savaitė ir galėčiau griebti Karūnos silikono formą rolleyes.gif Niam niam, kaip būtų lengva kepti ax.gif
Atsakyti
Pagaliau sulaukiau tos stebuklingosios Karunos formos thumbup.gif mamos aliuminine subraiziau, tai dabar nebeturi kur Velykines bobos kept doh.gif ir viena problema bus maziau - pyragas visada is formos puikiai issiims lotuliukas.gif braizyt nebereiks.
Atsakyti
Nu ką mergaitės, užsinorėjau labai ir apsisprendžiau imti Elegancijos rinkinuką bigsmile.gif , kaina tai tikrai labai gundanti bigsmile.gif griekas būtų neimt...

rosee, su tom dovanėlėm klientams ir ne kas gaunas, daranr minimalius užsakymus ir apsimokant ekspidijavimus ir už prwekes reklamai, nelabai belieka toms dovanelems, kurių nelabai ir yra... smulkmenoms jau kaip ir aprūpinti g.gif
Atsakyti
QUOTE(davija @ 2009 03 06, 09:40)
Nu ką mergaitės, užsinorėjau labai ir apsisprendžiau imti Elegancijos rinkinuką bigsmile.gif , kaina tai tikrai labai gundanti bigsmile.gif griekas būtų neimt...

Taip norėjau to "Elegancijos" rinkinuko, jau toks gražus wub.gif , bet "Karūnos" lb reikia, o abu pirkti niekaip neišeina verysad.gif
Mergaitės, o tai Moters dienai taip ir nieko daugiau mums pigiau TW nepasiūlo?
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 03 06, 08:24)
Gal geriau už tą mums daromą nuolaidą kokią dovanėlę įteikt  g.gif .
Tik dabar jau taip viskas išbrangę TW, kad neišeina kažko ypatingo ir nupirkt iki 20Lt., o norisi kažkuom pamaloninti žmogų, kad ir tų pačių smulkmenų nedidelis pasirinkimas.
Oi, kaip laukiu, greičiau ateitų ta 12 savaitė ir galėčiau griebti Karūnos silikono formą  rolleyes.gif Niam niam, kaip būtų lengva kepti  ax.gif



as karuna i pavyzdi uzsisakiau ir jau turiu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(laurindre @ 2009 03 06, 11:12)
as karuna i pavyzdi uzsisakiau ir jau turiu bigsmile.gif

O pavyzdys ar būna kokybiškas ir ar įeina į užsakymo sumą?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rosee: 06 kovo 2009 - 11:33
QUOTE(rosee @ 2009 03 06, 11:29)
O pavyzdys ar būna kokybiškas ir ar įeina į užsakymo kainą?

Pavydys, zinoma, kokybiskas thumbup.gif Tik i uzsakymo kaina neieina schmoll.gif
Atsakyti
rosee, yra ko pirkt kovo 8-ai, t.y. truputi jau po.... ir elegancijos rinkinys, ir karūna ir koldūninė ir raviolinė doh.gif

o karūna gali įsigyt visi? jau susipainiojau, kazkur radau, kad tik šeimininkė, kitur - visi. O Vilnelėj ar yra karūnos pavyzdys?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo davija: 06 kovo 2009 - 11:56