Įkraunama...
Įkraunama...

TUPPERWARE

As siandien gavau 5.7lt puoda thumbup.gif
Virtuveje tai mano pats brangiausias dalykas biggrin.gif .Mat net normaliu baldu neturiu,o tuperwario visuos kampuos lotuliukas.gif
Atsakyti
o kur rast kas parduoda pigiau tupperware? na gauta dovanu ar pan, uz gera kaina kad butu galima isigyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(campari* @ 2009 03 04, 22:47)
o kur rast kas parduoda pigiau tupperware? na gauta dovanu ar pan, uz gera kaina kad butu galima isigyti 4u.gif

Mamytė jocke kiek žinau turi 3 litrų Ultrapliusą pigiau. Tikrai geras daiktas smile.gif
Atsakyti
idomu pasidare g.gif
ar jus uzsidirbat su TW?
Mano uzdarbis 0 blush2.gif neskaitant dovanu. Aprupinu tik draugus ir save su nuolaida.
Atsakyti
Aš tai šiandien gavau TW prekes, bet nei vieno 1,5 l ExtraPlius indelio doh.gif , matyt taip išreklamavom, kad visus išpirko smile.gif
Bet man jie ištikrųjų geri, tikri pagalbininkai nespėjančiai mamai lotuliukas.gif

Va, tokie, nes daug kas maišosi, kai daug pavadinimų, besibaigiančių plius....
user posted image
Atsakyti
QUOTE(TUSINA @ 2009 03 05, 19:30)
idomu pasidare  g.gif
ar jus uzsidirbat su TW?
Mano uzdarbis 0  blush2.gif  neskaitant dovanu. Aprupinu tik draugus ir save su nuolaida.

O draugus irgi su nuolaida? blink.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusetelle @ 2009 03 05, 19:43)
O draugus irgi su nuolaida?  blink.gif  g.gif

na as labai pasyvi pardaveja. Negi geriems draugams gaila ax.gif Vadybininke is manes nekokia blush2.gif
O kaip jums po vakareliu? Kam ir kaip organizuojate?
Atsakyti
QUOTE(TUSINA @ 2009 03 05, 21:21)
na as labai pasyvi pardaveja.  Negi geriems draugams gaila  ax.gif  Vadybininke is manes nekokia  blush2.gif
O kaip jums po vakareliu? Kam ir kaip organizuojate?

Nu,jei taip elgciaus,tai tikrai nieko sau neuzsidirbciau schmoll.gif .Tupery draugysciu negali but.Ir ta butent pabreze mano vadove.Jei kas suzinotu,tai pasalintu sake unsure.gif .
O su vakareliais tai neblogai thumbup.gif .Rytoi kaip tik vakareli darau.Kol isidarbinau,tai dar nebuvo tokios savaites be vakarelio bigsmile.gif (tpiu tpiu tpiu).
Papildyta:
Na,o organizavimas toks,kad is vieno vakarelio suorganizuoju iseiti kitan. mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš irgi jau norėčiau praeiti tuos mokymus, panos prašo vakarėlį organizuoti, o aš bijau, kad mažai ką žinau, tik tiek, kiek pati paskaičius, o ir prekių nedaug čiupinėjusi esu, tai vis jus čia kankinu savo nežinojimu blush2.gif
Brangu iki Vilniaus prisigauti, plius iš darbo reikėtų prašytis, o, kai dabar tokia LT situacija, visi bijom darbo metu kur lakstyti.
Kažin ar galima būtų pereiti pas Kauno tupperwaristes, čia vietoje gal ir kursai būtų ir sandėlys, ar nėra čia kauniečių forume?
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 03 05, 20:02)
Kažin ar galima būtų pereiti pas Kauno tupperwaristes, čia vietoje gal ir kursai būtų ir sandėlys, ar nėra čia kauniečių forume?[/color]

O kas jums trukdo be perėjimo pas juos į mokymus eit ?
Papildyta:
QUOTE(Dusetelle @ 2009 03 05, 19:39)
.Tupery draugysciu negali but.Ir ta butent pabreze mano vadove.Jei kas suzinotu,tai pasalintu sake  unsure.gif  .

doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusetelle @ 2009 03 05, 20:39)
Tupery draugysciu negali but.Ir ta butent pabreze mano vadove.Jei kas suzinotu,tai pasalintu sake  unsure.gif  .
O su vakareliais tai neblogai  thumbup.gif  .Rytoi kaip tik vakareli darau.Kol isidarbinau,tai dar nebuvo tokios savaites be vakarelio  bigsmile.gif (tpiu tpiu tpiu).

na mamai, tetai ar brolienei nedristu siulyti katalogo kainomis. Ziauriai skamba-pasalins. Ar buvo kada toks atvejis? g.gif

Smagu, kad tau gerai sekasi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(TUSINA @ 2009 03 05, 22:31)
na mamai, tetai ar brolienei nedristu siulyti katalogo kainomis. Ziauriai skamba-pasalins. Ar buvo kada toks atvejis?  g.gif

Smagu, kad tau gerai sekasi  4u.gif


Kiek zinau buvo tokiu atveju kad pasalino smile.gif
Atsakyti