Įkraunama...
Įkraunama...

Patarimai ir gudrybės

QUOTE(Tarela @ 2009 06 06, 16:05)
Man neaišku kokį pudingą čia rekomenduoja naudoti, ta prasme kiek gramų pakiuke turėtų būt ir ar svarbu kokio jis gamintojo? Aš nusipirkau kokį tais lenkišką, ant pakiuko "Budyn o smaku waniliowym ECO +" parašyta. Instrukcijoj parašyta, kad jį reikia virti...nebežinau kaip elgtis...


Kadangi įdaras bus kepamas tai pudingo prieš tai virti nereikia schmoll.gif tiesiog taip kaip recepte rašo sumaišyk pačius pudingo miltukus su grietine ir viskas sukeps orkaitėje mirksiukas.gif Na, aš pati visada naudoju Oetkerio pudingą, dažniausiai vanilinį arba grietinėlės skonio, tame pokiuke 40 g - tai tokį 1 pokelį pudingo ir dėčiau. Pasak, Cipciuko lenkiški labai geri būna ir kremai ir pan. dalykėliai - tai tikriausiai tiks ir tavo turimas lenkiškas pudingas mirksiukas.gif tokio pavadiniomo kaip tu parašei nesu girdėjus mastau.gif Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kas zino kur galima nusipirkt plono sokolado? Reikalingas desertams, vietoj vafliu (tokio plonumo).
Atsakyti
Merginos reikia patarimo skubiai 4u.gif Kepu dabar torta Oreo pagal Mishele ar Cipciuka,iskilo bedu su biskvitu doh.gif Kaip suprantu recepte proporijos vienam biskvitui,kuri po to reikia perpjaut pusiau.Tik maniskis neiskilo ant tiek,kad gautusi 2 biskvitai normalaus storio schmoll.gif Lyg ir viska daraiau pagal recepta,gal cia kokia gudrybe kurios as (tortu kepime naujoke) tiesiog nezinau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2009 05 28, 18:57)
Aš perku IKI smile.gif

gal aš tada nepataikau į kokią nors "hyper" IKI.. nors smulkiai ir atidžiai studijavau jų asortimentą lentynose, kukurūzų krakmolo nesu mačiusi blink.gif

QUOTE(apple tree @ 2009 05 30, 23:09)
nueinu i arciausia prekybos centra ir is ten parsinesu,dezes nuo nuo ivairiu prekiu(darzoviu...)gal ir keista,bet kiekvienas sudniekis ieina i torto kaina,zinokit ir airiai skaiciuoja pinigus...tad man pvz.tinka ir toks variantas,nezinau kaip jums,tiesiog pasidalinau kaip as darau.... smile.gif

variantas.. tačiau turi ką nors įtiesti į vidų, kad ir kepimo ar sviestinio popieriaus.. gali būti pašalinių kvapų dėžutėse nuo daržovių unsure.gif
Atsakyti
Dėl prekių parduotuvėse, tai kartais jų atsiveža o kartais ne ir tiek.. wink.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2009 06 08, 18:12)

variantas.. tačiau turi ką nors įtiesti į vidų, kad ir kepimo ar sviestinio popieriaus.. gali būti pašalinių kvapų  dėžutėse nuo daržovių unsure.gif

siaip nei karto nieko nereikejo tiesti,jos gan nemazos,ir gan atviros,ir jokiu kvapu pasaliniu lyg neturedavo,matai visos prekes buna supakuotos maisuose,o kai jas isima atlieka dezes smile.gif ,kurios labai gerai pasitarnauja,o torta as dedu ne tiesiai i deze,o ant spec.padekliuku,jai deciau tik ant kokios serveteles,tai manau butu nelabai higieniska schmoll.gif ,na atrodo tiek,kam patiks ideja tas panaudos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina-Lita @ 2009 06 08, 12:07)
Sveiki, gal kas zino kur galima nusipirkt plono sokolado? Reikalingas desertams, vietoj vafliu (tokio plonumo).

Na gi, kur man gaut ta sokolada g.gif Jau visuose parduotuvese buvau, kurias zinau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina-Lita @ 2009 06 13, 11:11)
Na gi, kur man gaut ta sokolada  g.gif  Jau visuose parduotuvese buvau, kurias zinau  doh.gif


Taigi pačiai labai lengva pasidaryt, verta pabandyti... ax.gif
Atsakyti
Gal kas galite pasakyti kur ieskoti sausainiu Damu pirsteliai? g.gif Gal foto kas turite kokioje jie pakuoteje buna,ar bent parasyt kieno jie gamybos g.gif ,niekaip nepavyksta man ju rast schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Dai'na @ 2009 07 07, 08:40)
Gal kas galite pasakyti kur ieskoti sausainiu Damu pirsteliai? g.gif Gal foto kas turite kokioje jie pakuoteje buna,ar bent parasyt kieno jie gamybos g.gif ,niekaip nepavyksta man ju rast schmoll.gif


Jie buna IKI parduotuve prie sausainiu ir saldainiu. Kur viskas supakuota, stelazuose. Jie persvieciamuose pokeliuose buna.
Atsakyti
QUOTE(Dai'na @ 2009 07 07, 08:40)
Gal kas galite pasakyti kur ieskoti sausainiu Damu pirsteliai? g.gif Gal foto kas turite kokioje jie pakuoteje buna,ar bent parasyt kieno jie gamybos g.gif ,niekaip nepavyksta man ju rast schmoll.gif

Panašiai taip turėtų atrodyti:
user posted image
arba galima išsikepti pagal šį receptą mirksiukas.gif
Atsakyti

 i 
PROFILAKTINIS FORUMO TAISYKLIŲ PRIMINIMAS:

1. Temos pavadinimą prašome rašyti tik lietuviškomis raidėmis (ą, č, ę, ė, į, š, ų, ū, ž). Nerašykite didžiosiomis raidėmis!

2. Prieš paskelbdami naują temą, visada pasinaudokite "Paieška" ir įsitikinkite, ar anksčiau forume nebuvo rašyta Jus dominančia tema.

3. Draudžiamos temos, kuriose klesti šlamtlaiškiai ir reklama, komerciniai pasiūlymai (pvz. gaminu-parduodu, "turiu-parduodu", "aš neplatinu, platina kiti", "kur nusipirkti?", "kas galit parduoti?", "atsakiau į AŽ" ir pan.). Radus tokio pobūdžio temas /  žinutes, jos ištrinamos be išankstinio perspėjimo.

4. Draudžiamas tarpininkavimas, organizuojant masinius pirkimus. Išimtis: tokia veikla leidžiama tik skyrelyje "Internetinės parduotuvės", kai įvykdomos skyrelio taisyklėse numatytos sąlygos.

5. Norėdami pacituoti žinutę (-es) , necituokite pačių nuotraukų (cituojamoje žinutėje (-ėse) tiesiog ištrinkite nuotraukos nuorodą su kodu [ img ] [ /img ] ) , taip forumas bus neapkrautas.

6. Jei keliate patiekalų nuotraukas, tai ne didesnes nei 500- 600 pikselių. Didesnio formato nuotraukos papildomai apkrauna Forumą ir iškraipo Forumo langą.

7. Draudžiami bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše). Komerciniai skelbimai bus ištrinti, o dalyviui skirtas asmeninis įspėjimas, draudimas rašyti komentarus arba visiškai uždraustas prisijungimas Forume.

Komercinio pobūdžio reklamos pasiūlymus rašykite adresu: info@supermama.lt, reklama@supermama.lt  
Atsakyti