Įkraunama...
Įkraunama...

Patarimai ir gudrybės

sveikutes,norejau paklausti kiek laiko galima plakti grietinele,kad jos nesuplakti i sviesta? g.gif mazdaug kiek minuciu? unsure.gif ....niekada su ja nesu dirbusi,tad toks ats,kad pati pamatysiu beplakant man nelabai tinka verysad.gif ...
Atsakyti
QUOTE(misste @ 2009 05 21, 10:39)
sveikutes,norejau paklausti kiek laiko galima plakti grietinele,kad jos nesuplakti i sviesta? g.gif mazdaug kiek minuciu? unsure.gif ....niekada su ja nesu dirbusi,tad toks ats,kad pati pamatysiu beplakant man nelabai tinka  verysad.gif  ...

Sveika, zinok pasakyti minutemis yra beveik neimanoma schmoll.gif Visu pirma todel, kad skiriasi grietineles, skiriasi kiekiai. Taip pat skiriasi mikserio galingumas.
Na, tiesiog teks bandyti. Kai pamatysi, kad jau sutirstejo gerokai, bet dar tokia minksta, puri, jei bijai suplakti i sviesta, sumazink mikserio apsukas. Taip plaksi kiek ilgiau, bet galesi reguliuoti geriau pati plakima. na, ir sekmes 4u.gif
O jei jau visgi taip labai reikia skaiciu, tai normali grietinele, 420-450 ml indelis issiplaka mazdaug per kokias 3 minutes. Bet sitas skaicius yra labai apytikris, kaip jau minejau. Be to, jis gali buti neteisingas jei mano laiko suvokimas yra klaidingas blush2.gif kadangi plakdama niekada neziuriu i laikrodi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(misste @ 2009 05 21, 12:39)
sveikutes,norejau paklausti kiek laiko galima plakti grietinele,kad jos nesuplakti i sviesta? g.gif mazdaug kiek minuciu? unsure.gif ....niekada su ja nesu dirbusi,tad toks ats,kad pati pamatysiu beplakant man nelabai tinka  verysad.gif  ...

Svarbiausia grietinėlę labai gerai atšaldyti, tada tikrai nesuplaksi į sviestą mirksiukas.gif Grietinėlė yra gerai išplakta, kai apvertus indą ji net nejuda iš vietos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dekoratyvine: 21 gegužės 2009 - 14:48
NAUJAS ATRADIMAS thumbup.gif drinks_cheers.gif

Į 200ml grietinėlės įpilkite 1 arbatinį šaukštelį krakmolo (galima ir truputį daugiau), grietinėlė išsiplaks kuo puikiausiai netgi 35%!!! Krakmolą reikia įpilti kai gietinėlė sutirštėja, bet dar iki galo nebūna išplakta. Papildomai, dėl ypač stiprios konsistensijos, galima įpilti ir sojų grietinėlės arba sojų pieno miltelių. Užtikrinu, kad taip pagaminta grietinėlė kuo puikiausiai tiks tortų puošimui, kadangi ji labai gerai laiko formą, nesukrenta. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Povila$: 21 gegužės 2009 - 21:44
QUOTE(Povila$ @ 2009 05 21, 20:40)
NAUJAS ATRADIMAS  thumbup.gif  drinks_cheers.gif

Į 200ml grietinėlės įpilkite 1 arbatinį šaukštelį krakmolo (galima ir truputį daugiau), grietinėlė išsiplaks kuo puikiausiai netgi 35%!!! Krakmolą reikia įpilti kai gietinėlė sutirštėja, bet dar iki galo nebūna išplakta. Papildomai, dėl ypač stiprios konsistensijos, galima įpilti ir sojų grietinėlės arba sojų pieno miltelių. Užtikrinu, kad taip pagaminta grietinėlė kuo puikiausiai tiks tortų puošimui, kadangi ji labai gerai laiko formą, nesukrenta. mirksiukas.gif

bigsmile.gif nieko sau,nesu girdejusi,reiks pabandyti,o tu pati isbandziusi...
Atsakyti
labai aciu visiems uz patarimus...
Atsakyti
Na žinovės, pasakykit man - kuom skirias tarkim suoksniuotos tešlos viršaus užtepimas (preiš šaunant orkaitėn):
*kiaušinio plakiniu?
*kiaušinio trynio plakiniu?
*kiaušinio trynio ir vandens plakiniu?

ačiū už ats.
Atsakyti
NU kuo jis lb gali skirtis? Tiesiog reikia daryti pagal recepta. Juk ten visi trys variantai kiausinis, gla truputi spalva skirtis gal ir kepusio. Cia tikrausiai skirtingoms tesloms skirtingas plakinis...
Mano knygoj taij raso, jog trapiai ir sluoksniuotai teslai tai kiausinio plakini naudot reikia, o mieliniai man atrodo tryniai arba kaiusiniai, arba saldintu pienu. Bet prie kiekvieno recepto buna parasyta, O juk visu plakinių esmė, kad plutele kepinio butu blizgi ir nesutrukukinetu smile.gif

PovilaS- ogal galima tavo grietineles foto?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Domi95: 24 gegužės 2009 - 07:51
QUOTE(apple tree @ 2009 05 22, 22:45)
bigsmile.gif nieko sau,nesu girdejusi,reiks pabandyti,o tu pati isbandziusi...

Be abejo, bandžiau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Domi95 @ 2009 05 24, 08:49)
NU kuo jis lb gali skirtis? Tiesiog reikia daryti pagal recepta.

turiu tos pačios tešlos kelis receptus (nesaldūs visi) ir keikvienas su skirtingu užtepimu.. todėl ir klausiu kuris geresnis ar kaip? g.gif nu žalia aš šitam reikale...
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2009 05 23, 22:24)
Na žinovės, pasakykit man - kuom skirias tarkim suoksniuotos tešlos viršaus užtepimas (preiš šaunant orkaitėn):
*kiaušinio plakiniu?
*kiaušinio trynio plakiniu?
*kiaušinio trynio ir vandens plakiniu?

ačiū už ats.


as nemanau kad plakinys turi daug itakos,pries kepant aptepame kad kepinys atrodytu graziai ir blizgetu mirksiukas.gif taip as manau..
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2009 05 21, 23:40)
NAUJAS ATRADIMAS  thumbup.gif 

tai ir kiek čia mes dabar galim sutaupyt su šiuo atradimu g.gif gal visai nemažai... 36 proc grietinėlės indelis 450 gramų kainuoja IKI 3,99 lito. Ir niekad nežiūrėjau, kiek kainuoja 35 procentų doh.gif

nerimstu.. o kaip ten yra su grietine tortuose? Ji tikrai pigiau gaunasi, nei 36 proc grietinėlė. Krakmolyt grietinę g.gif tiktų?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naitas: 27 gegužės 2009 - 11:50