Įkraunama...
Įkraunama...

Patarimai ir gudrybės

Merginos sos !
turiu laaabaaaiii daug grietinės (30 % riebumo) net 6 indelius po 450 g doh.gif

Ką su ja daryti ??? g.gif

Gal žinote kurį kokį stebuklingą receptą, pvz. kokio deserto ar pyrago ar dar ko nors iš saldžiųjų, kur reikia daug grietinės dėti?

Nes gaila būtų tokį kiekį šiukšliadėžėn išmesti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 17 balandžio 2009 - 22:12
QUOTE(irmulia @ 2009 04 17, 23:07)
Merginos sos !
turiu laaabaaaiii daug grietinės (30 % riebumo) net 6 indelius po 450 g  doh.gif 

Ką su ja daryti ???  g.gif 

Gal žinote kurį kokį stebuklingą receptą, pvz. kokio deserto ar pyrago ar dar ko nors iš saldžiųjų,  kur reikia daug grietinės dėti?

Nes gaila būtų tokį kiekį šiukšliadėžėn išmesti  doh.gif


Gali padaryti medaus torta ir i krema sunaudoti grietine vietoj grietineles, tau beveik 4 indeliai sueis i is pilnos normos pagaminta torta. Taip pat malkos po sniegu, ten i krema sueina net 2 indeliai grietines.

Dar yra toks pyrago receptas su grietine:

Kiausinis - 1vnt
Cukrus - 100-150 gr.
Margarinas - 50 gr.
Grietine - 3 stiklines (apie 700 gr.)
Smulkinti riesutai - 2 valg. saukstai
Miltai - 1,5 stiklines (apie 300 gr.)
1 arb. sauks. kepimo milteliu
Sviestas formai sutept
malti dziuveseliai forma apibarstyt


Kiausini sumaisyti su cukrum iki vientisos mases, ipilti istirpinta kambario temperaturos margarina, sudeti riesutus, grietine ir miltus su kepimo milt. . Viska gerai ismaisyti. Forma istepti sviestu ir apibarstyti dziuveseliais. Kepti apie 35 min. 180-200 C. Iskepta pyraga apibarstyti cukraus pudra.
Atsakyti
as gyvenu ne lietuvoj,bet parduotuvej maciau pirkti atskirtus kiausiniu baltymus.gal kas bandet juos naudoti.pvz;beze kremui g.gif
Atsakyti
grietinę šaldiklyje galima užšaldyti, po to atitirpinti ir naudoti kepiniuose smile.gif jei jau nėr kur sukrauti iš karto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2009 04 17, 22:07)
Merginos sos !


as, kaip ir Inocka, siulyciau daryti Malkas po sniegu. Mano seimynai labai patinka. Tik vysnios nepigios idarui...
Atsakyti
Ačiū labai už patarimus ir receptus merginos, thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif tos Malkos po sniegu (kaip tik ir proga yra kepti ) tai labai vilioja wub.gif spėju, kad dabar pasinaudosiu vesternos bigsmile.gif (ir kaip pačiai neatėjo į galvą tokia paprasta mintis doh.gif biggrin.gif )
Atsakyti
Su aguonom reikia ka nors darit pries dedant i bandeles ar i koki kita deserta?
Ar sumalti ar dar kazka?
Thanks 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesssija @ 2009 04 18, 19:36)
Su aguonom reikia ka nors darit pries dedant i bandeles ar i koki kita deserta?
Ar sumalti ar dar kazka?
Thanks  4u.gif

būna, kad reikia nuplikyti jas ir sumalti ar blenderiuoti, bet dažniausiai receptuose būna pasakyta smile.gif
Atsakyti
Nesigavo man morengai , ka man dabar greit pagaminti is 2 kiausiniu ir 125 g cukraus? Sausainius gal kokius iskept? g.gif
Atsakyti
bandysiu pirmiau uzklausti cia,viena moteryte paklause ar negaleciau iskepti tortuko VAKARAS ,kiek ziurinejau tokio neuztikau,gal netycia kuri turit savo uzrasuose,laukiu jusu atsiliepiant... mirksiukas.gif
Atsakyti
Esu viename pobuvyje valgiusi, tai seimininke sake, kad vadinasi Vakaras, bet sudetis buvo si ir vaizdas... 4u.gif

user posted image

Gal sitas? Tortas "Rudens vakaras" Keturkampis, kapotos tešlos tortas, perteptas neriebiu plikytu vaniliniu kremu. Papuoštas trupiniais ir cukraus masės gėlytėmis. "Napoleono" analogas. Pasiskolinta foto ir aprasymas is "Dzukija" int.psl.
Atsakyti
QUOTE(KibirVibir @ 2009 05 12, 17:48)
Esu viename pobuvyje valgiusi, tai seimininke sake, kad vadinasi Vakaras, bet sudetis buvo si ir vaizdas...  :4u


dekui labai,gal ir sitas nezinau,ji pasake tik pavadinima VAKARAS ir si tortuka pirkdavo maximoj,nedaug turiu informacijos,tik zinau kad sake skanus.....ir viskas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo apple tree: 13 gegužės 2009 - 00:02