Įkraunama...
Įkraunama...

Patarimai ir gudrybės

o as ir starka jei ka panaudoju jei namie nei viskio nei romo nei konjako ner ax.gif
Atsakyti
Šiek tiek tuo pačiu pratęsiu temą apie baltymus: baltymai greičiau, puriau išsiplaka ir nenusėda, jeigu:
1. jie atšaldyti: visas kiaušinis palaikytas a) ant ledo arba b ) šaltame vandenyje; c) 2 baltymams įpilamas 1 valg. šaukštas atšaldyto vandens.
2. jei įbertumėm žiupsnį druskos
3. truputį citrinos sulčių ir miltinio cukraus
4. keletą lašų acto


pati visada pilu šaldiklyje stipriai atšaldyto vandens - biskvitas gaunasi daug puresnis ir jo šiek tiek daugiau išeina
Atsakyti
Norejau paklausti,gal atsiras kas atsakys.Noriu mielines bulkutes su uogiene kepti.Kiek esu kepusi,visada ji isbega,kiek bandizua uzlankstyti,vis tiek jokios naudos.KA daryt,kad ji taip nebegtu lauk.Vaikai tiek praso su uogiene,o valgyt gauna su aguonom,cinamonu,desrelem
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Aurute_: 25 kovo 2009 - 23:08
smile.gif
QUOTE(_Aurute_ @ 2009 03 25, 23:07)
Norejau paklausti,gal atsiras kas atsakys.Noriu mielines bulkutes su uogiene kepti.Kiek esu kepusi,visada ji isbega,kiek bandizua uzlankstyti,vis tiek jokios naudos.KA daryt,kad ji taip nebegtu lauk.Vaikai tiek praso su uogiene,o valgyt gauna su aguonom,cinamonu,desrelem


Yra pirkt specialios uogienes, džemo skirto kepiniams. Jis toks kietas, neišbėga.
Atsakyti
QUOTE(MeGu @ 2009 03 25, 21:31)
smile.gif

Yra pirkt specialios uogienes, džemo skirto kepiniams. Jis toks kietas, neišbėga.

as ne lietuvoj esu,tad pas mus kazkaip nemaciau ju pirkti verysad.gif nors visas lentynas su uogienem perejau
Atsakyti
QUOTE(_Aurute_ @ 2009 03 26, 00:45)
as ne lietuvoj esu,tad pas mus kazkaip nemaciau ju pirkti verysad.gif nors visas lentynas su uogienem perejau


Pabandyk įmaišyt kelis šaukštus džiūvėsėlių į uogienę, ir maksimaliai "nuorink' (išleisk orą biggrin.gif ) ertmę aplink įdarą.
Atsakyti
QUOTE(_Aurute_ @ 2009 03 26, 00:45)
as ne lietuvoj esu,tad pas mus kazkaip nemaciau ju pirkti verysad.gif nors visas lentynas su uogienem perejau


nelabai tikiu, kad nera rolleyes.gif paieskok prie konditerijai gaminti skirto skyriaus - kur kepimo milteliai, cukraus pudra, etc. As ten randu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ulu @ 2009 03 25, 22:36)
Pabandyk įmaišyt kelis šaukštus džiūvėsėlių į uogienę, ir maksimaliai "nuorink' (išleisk orą  biggrin.gif ) ertmę aplink įdarą.

dekui uz atsakyma aciuks.gif reikes siandien isbandyti


Kibir vibir,tikrai ,kad nemaciau,einu internetu parduotuves patikrinsiu,gal vdrug atsiras
Atsakyti
sveikutes,
bandziau kepti Cipciuko pliuskas,atrodo skonis pasakiskas,tik man kazkodel bekepant jos iplisineja tuose vietose kur susijungia suristas mazgelis,be to kepant pynutes nutinka tas pats,kodel taip nutinka?teslas maisau,kaip parasyta recepturuose,orkaites temperatura irgi nustatau tokia kaip reikia.... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(misste @ 2009 03 28, 11:53)
sveikutes,
bandziau kepti Cipciuko pliuskas,atrodo skonis pasakiskas,tik man kazkodel  bekepant jos iplisineja  tuose vietose kur susijungia suristas mazgelis,be to kepant pynutes nutinka tas pats,kodel taip nutinka?teslas maisau,kaip parasyta recepturuose,orkaites temperatura irgi nustatau tokia kaip reikia.... verysad.gif


Per mažai kildinai prieš kepant, kita kartą pabandyk ilgiau pakildinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2009 03 28, 14:30)
Per mažai kildinai prieš kepant, kita kartą pabandyk ilgiau pakildinti smile.gif

Aha ir man taip buna jei neislaukiu kol pakils .Ir plysta kylant orkaitej ,bet as tada apipilu sokoladu ir barstau pjaustytais baltais migdolais.
Atsakyti
Laba smile.gif

planuoju kepti orkaiteje nesupjaustytus obuolius. Gal kas geltu padeti...? 4u.gif Kiek laiko ir kokioj temperaturoj juos reiktu kepti, kad neperkepti, kad butu neperminksti? Tarkim obuoliai vidutinio dydzio.

Dekui isanksto uz atsakyma!
Atsakyti