Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XI tema

QUOTE(Artemidė @ 2009 02 27, 00:58)
Ačiū už nuostabią temelę  thumbup.gif
O aš pastebėjau,kad maniškiui blogėja: ant kojų vis daugėja plėmų ir jie ryškesni, žodžiu AD sėkmingai plečiasi, nors drėkinu bent jau kojas kelis kartus per dieną.  Gydytoja parašė Exomega ir Eucerin kremus, bet jų dar nepirkau. Kokie atsiliepimai, ar verta pirkti? Kol kas drėkinu su Essex'u ir TS (tik jis pas mane rafinuotas, nuvažiuot reikia nusipirks nerafinuoto).

Ir dar - labai dėkinga būčiau,jei parekomenduotumėt Vilniuje homeopatą. Visgi apsisprendžiu į homeopatą kreiptis.

Mums tai labai tinka A-DERMA Exomega bet kuriam laikui tik, po to odele pripranta ir jau poveikis silpneja.
Amica, aciu tau uz medziagos pateikima, sauniai padirbeta thumbup.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif ir kitoms prisidejusioms mamytems aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Artemidė @ 2009 02 26, 23:58)
Ačiū už nuostabią temelę  thumbup.gif
O aš pastebėjau,kad maniškiui blogėja: ant kojų vis daugėja plėmų ir jie ryškesni, žodžiu AD sėkmingai plečiasi, nors drėkinu bent jau kojas kelis kartus per dieną.  Gydytoja parašė Exomega ir Eucerin kremus, bet jų dar nepirkau. Kokie atsiliepimai, ar verta pirkti? Kol kas drėkinu su Essex'u ir TS (tik jis pas mane rafinuotas, nuvažiuot reikia nusipirks nerafinuoto).

Ir dar - labai dėkinga būčiau,jei parekomenduotumėt Vilniuje homeopatą. Visgi apsisprendžiu į homeopatą kreiptis.


Ačiū visoms už pagyras 4u.gif . Be jūsų patirties nebūtų ką ir sisteminti biggrin.gif , tad didžiausi nuopelnai - Jūsų 4u.gif

Manau greičiau pirk kitą kremą, nes gali būti, kad turimi kremai nedrėkina pakankamai ir todėl oda sausėja. Pabandyk Eurovaistinėse paprašyti Biodermos Atoderm PP kremo, Atoderm PO Zinc ir dušo želė nemokamų mėginukų. Jei tiks, galėsi nusipirkti. Exomega irgi geras, bet kaip tiks tavo vaikučiui pamatysi tik panaudojus. Pvz mums TS nedrėkino pakankamai, o aš žiopla nesusipratau unsure.gif , o vaiko odos būklė blogėjo. Kai susigriebiau ir atradau tinkantį kremą, tai oda iš karto ėmė taisytis.
Atsakyti
QUOTE(gintariux.82 @ 2009 02 26, 23:08)

dabar apie Bioptroną 4u.gif


aciu !!!! aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2009 02 26, 16:25)
Laiskristė siūlo spausdinti ir platinti bukletus su sukaupta info, o man jau kuris laikas tokia mintis ramybės neduoda - daug mamų ir tėčių, nesusidūrusių dar su AD, labai mažai apie tai žino arba išvis nieko nežino. Tad turiu tokį norą - įdėti mūsų temos nuorodą nėštukėse - kad dar besilaukiančios mamos galėtų pasiskaityti apie AD, žinoti apie tai bent kažką, o ypač kad į mūsų sukauptą info atkreiptų dėmesį tos nėštukės, kurių šeimoje yra žmonių, turinčių sausą, problematišką odą ar bet kokias alergijas. Nes kai žinai AD paveldėjimo tikimybę, tuomet gali imtis prevencinių priemonių - atidžiau stebėti vaiko odą ir ją drėkinti net ir nesant AD požymių, atsargiau rinkti mišinuką ar maitinant pačiai labiau prisižiūrėti ką valgai, pradedant primaitinimą atsižvelgti į galinčius alergizuoti produktus ir nepirkti jokių gatavų tyrelių, atsargiau rinktis patalynę (daug mamų kažkodėl galvoja, kad natūralios vilnos pataliukai jų vaikučiams bus patys geriausi  doh.gif ) ir t.t.


Tikrai gera mintis. Niekada netikėjau, kad mano lelius gali būti alergiškas - niekas šeimoje neturėjo tokių bėdų. Labai ilgai visi manė, kad vaikučiui tik fiziologiniai diegliai, kad aš vis kažką "ne tą" suvalgau, kad vaikas "nemiegalius", nevalgus ir t.t. Bet pamažu viskas blogėjo. Tikrai labai reikia kuo daugiau info būsimoms mamytėms drinks_cheers.gif

Beje, gal kas turi parduoti Neocate mišinuko? Labai reikia... 4u.gif
Atsakyti
As dar vienu klausimu, kiek cia googlinu nerandu jokios info naudingos...
Cia daugiau toms, kuriu leliai nedideli dar..
Galvoju jau apie ivedima i raciona grudines koses.. bet kiek pasidomejau, labai daug kosiu spec.vaikams yra su cukrum, su visokiom uogom, sokoladais ir pan doh.gif

Gal kas zino, kokia yra kose be jokiu ten priedu.. tiesiog avizine kose ar kazkokia kita..? Nes dar negaliu duot tokios koses, kur pati valgau, gi jiems ten kazkaip miltukai buna, uzpili..
Ar jus verdat paprasta kose ir su blenderiu malat? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Blue_rose @ 2009 02 27, 12:56)
As dar  vienu klausimu, kiek cia googlinu  nerandu jokios info naudingos...
Cia daugiau toms, kuriu leliai nedideli dar..
Galvoju jau apie ivedima i raciona grudines koses.. bet kiek pasidomejau, labai daug kosiu spec.vaikams yra su cukrum, su visokiom uogom, sokoladais ir pan  doh.gif

Gal kas zino, kokia yra kose be jokiu ten priedu.. tiesiog avizine kose ar kazkokia kita..? Nes dar negaliu duot tokios koses, kur pati valgau, gi jiems ten kazkaip miltukai buna, uzpili..
Ar jus verdat paprasta kose ir su blenderiu malat?  g.gif

Jei norite pirkti tirpia kose, tai yra milupos dripsniai be pieno ir be jokiu priedu, bet geriausia tai virti paciai ir sublenderuoti paskui, vaikuciui sveikiausia.
Atsakyti
Radau Aptamil Pepti Super Neto parduotuveje.
Atsakyti
Vilnietėms: Viršuliškių "Mados" vaistinėje gavau Adermos kelių kremų ir Biodermos kremo Atoderm PP mėginukų 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasa23: 27 vasario 2009 - 14:35
QUOTE(Lince1 @ 2009 02 27, 13:33)
Radau Aptamil Pepti Super Neto parduotuveje.

O kaip skonis to Aptamil Pepti,ar įmanoma gert,nekartus kaip tie visi kiti HA? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lince1 @ 2009 02 27, 14:33)
Radau Aptamil Pepti Super Neto parduotuveje.

O as vakar radau akropoly, tik ne pepti, o pepti MTC, bet nors toki ir tai gerai smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Laiskriste1 @ 2009 02 27, 17:02)
O kaip skonis to Aptamil Pepti,ar įmanoma gert,nekartus kaip tie visi kiti HA? g.gif

na, jis toks kartokas, vaikuciui reikia priprasti, as pradzioj praskiesdavau didesniu vandens kiekiu, kad to kartumo jai nesijaustu, o paskui priprato ir dabar labai noriai geria smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Olgina @ 2009 02 27, 16:09)
na, jis toks kartokas, vaikuciui reikia priprasti, as pradzioj praskiesdavau didesniu vandens kiekiu, kad to kartumo jai nesijaustu, o paskui priprato ir dabar labai noriai geria smile.gif

smile.gif mano jau didesnis ir ne durnas biggrin.gif geria,tik kas skanu ir saldu bigsmile.gif .Kažin ar verta rizikuoti ir mėtyti pinigus krizės metu rolleyes.gif

Mamos,o gal kurių geria vaikučiai pienuką tą kur jau nuo metų galima duoti? Aptamil,Nestle ar dar kokį?
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2009 02 26, 16:25)
Laiskristė siūlo spausdinti ir platinti bukletus su sukaupta info, o man jau kuris laikas tokia mintis ramybės neduoda - daug mamų ir tėčių, nesusidūrusių dar su AD, labai mažai apie tai žino arba išvis nieko nežino. Tad turiu tokį norą - įdėti mūsų temos nuorodą nėštukėse - kad dar besilaukiančios mamos galėtų pasiskaityti apie AD, žinoti apie tai bent kažką, o ypač kad į mūsų sukauptą info atkreiptų dėmesį tos nėštukės, kurių šeimoje yra žmonių, turinčių sausą, problematišką odą ar bet kokias alergijas. Nes kai žinai AD paveldėjimo tikimybę, tuomet gali imtis prevencinių priemonių - atidžiau stebėti vaiko odą ir ją drėkinti net ir nesant AD požymių, atsargiau rinkti mišinuką ar maitinant pačiai labiau prisižiūrėti ką valgai, pradedant primaitinimą atsižvelgti į galinčius alergizuoti produktus ir nepirkti jokių gatavų tyrelių, atsargiau rinktis patalynę (daug mamų kažkodėl galvoja, kad natūralios vilnos pataliukai jų vaikučiams bus patys geriausi  doh.gif ) ir t.t.

Tai puiki mintis, as vis pagalvoju, kad jei kas mane, nepatyrusia mamyte, butu ispejes apie sia bjauria liga, tai gal mum pavyktu jos isvengti, nes dar budama nescia kilogramais valgiau citrusinius vaisius ir saldumynus, buvo koks tai nevaldomas potraukis, o pagimdziusi stengiausi maitintis sveikai, bet valgiau viska, nes neturejome problemu su pilvuku ir riesutus ir pomidorus ir sokoladinius surelis, tai pagalvoju, gal as cia kalta del musu AD tokios sunkios formos, bet jau saukstai po pietu, tik va noretusi labai kitus apsaugoti kiek imanoma. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Laiskriste1 @ 2009 02 27, 17:18)
smile.gif mano jau didesnis ir ne durnas biggrin.gif geria,tik kas skanu ir saldu bigsmile.gif .Kažin ar verta rizikuoti ir mėtyti pinigus krizės metu  rolleyes.gif 

Mamos,o gal kurių geria vaikučiai pienuką tą kur jau nuo metų galima duoti? Aptamil,Nestle ar dar kokį?

smile.gif jei jums nera alergijos pieno produktams pabandykite aptamil plius berods vadinasi, jis nuo metu iki 3 metuku, mano drauge savo alergiskai mergytei perka ir patenkinta.
Atsakyti