Įkraunama...
Įkraunama...

Petunijos...Surfinijos... Pavasaris-laikas sėti

Sveikutės,

maniškės surfinijos jau leidžia kai kurios po ketvirtą lapelį rolleyes.gif tokios jos man gražios, o petunijos tokios ištysusios atrodo biggrin.gif nespėju sukiot indų, vis tai į vieną pusę palinksta, tai į kitą biggrin.gif

surfinijas sodinau į nuo margarino indelį, kitas į plasmasinį, kur pvz maistą gali dėti arba uogas šaldyti, nu gal suprantat blush2.gif kitas gėlytes į nuo salotų indelį tokį, tai man jie daug patogiau už daigyklas, nes ir plėvele lengviau buvo uždengti ir laistyti dabar ax.gif biggrin.gif tiesa, dar skylių tuose indeliuose apačioj pribadžiau tongue.gif

QUOTE(wetta @ 2009 03 17, 18:06)
mergaites,gal ir kur buvo mineta,bet neturiu laiko skaityt visko,i ka reikia paset petunijas,i kokia zeme?praeitais metais vasara pasejau tai isaugo tik kazkokie mazuliukai lapeliukai,gal ne tuo metu sejau,bijau,kad nepasikartotu?ir ar jas is pradziu reik i daigykla set?aciu labai!

aš sėjau į spec. petunijoms skirtas žemes 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smileja: 17 kovo 2009 - 19:03
QUOTE(aistejukas @ 2009 03 17, 16:18)
Ir vel sninga doh.gif: O mano petunijos ir surfinijos nei krust. Kaip sudygo, paaugo iki kokios cm ir stop.....g.gif: neprisimenu ar praeitais metais tipbuvo, o pas jus?


Maniškės tai atrodo labai normaliai dygsta. Jau po tikruuosius lapelius išleidusios. Bet jos tokios mažulytės, nes naktižiedės, našlaitės visai kitokio masto biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(FleurDeLis @ 2009 03 17, 21:01)
Maniškės tai atrodo labai normaliai dygsta. Jau po tikruuosius lapelius išleidusios. Bet jos tokios mažulytės, nes naktižiedės, našlaitės visai kitokio masto biggrin.gif

o tai kurie čia jau skaitosi tikrieji lapeliai? blush2.gif
Atsakyti
norejau paklaust, tos kurios dosinsite petunijas i lovelius, tai kiek mazdaug daigeliu susodinat, kad atrodytu graziai g.gif mano nesvyranciosios schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(marimacho @ 2009 03 18, 09:15)
norejau paklaust, tos kurios dosinsite petunijas i lovelius, tai kiek mazdaug daigeliu susodinat, kad atrodytu graziai  g.gif  mano nesvyranciosios  schmoll.gif


Priklauso nuo lovelio dydzio. Ju buna labai ivairiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(aistejukas @ 2009 03 18, 09:06)
Priklauso nuo lovelio dydzio. Ju buna labai ivairiu rolleyes.gif


pas mane jis 60 cm ilgio ax.gif
Atsakyti
vaideliaii akims paganyt ka galime padaryt is tu geliukiu
o cia labai idomiai padarytas medis su petunijom, tiesiog grazi ideja
http://keep4u.ru/ful...d8170528229/jpg
Atsakyti
QUOTE(marimacho @ 2009 03 18, 11:09)
pas mane jis 60 cm ilgio  ax.gif


Manau 4 pakaks, kaip kitos manot?
Atsakyti
QUOTE(aistejukas @ 2009 03 18, 11:03)
Manau 4 pakaks, kaip kitos manot?

aš pernai į beveik metrinį sodinau 5 nesvyrančias petunijas, pirkau dar nedidutes, o kai užaugo labai gražiai atrodė, nors būtų manau pilnai ir keturių užtekę, todėl į 60 cm vazoną 4 tikrai per akis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smileja: 18 kovo 2009 - 12:47
As praeitais metais i 80cm berods sodinau 5 g.gif: i tarpus, dar buvau lobeliju prikisusi.
Atsakyti
QUOTE(aistejukas @ 2009 03 18, 12:50)
As praeitais metais i 80cm berods sodinau 5 g.gif: i tarpus, dar buvau lobeliju prikisusi.

mastau.gif na tikrai nedaugiau sodinau kaip 5 g.gif
sodinau dviejų spalvų - baltas ir violetines, tai tikrai tik penkias, buvo balta - violetinė - balta - violetinė - balta g.gif ir tarpų jokių, kad dar ką įsodinti būčiau galėjus neliko, labai gražiai suaugo ax.gif Ir jos buvo tokios gan neaukštos, neišstypusios, violetinės gan dideliais žiedais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(wetta @ 2009 03 17, 18:06)
mergaites,gal ir kur buvo mineta,bet neturiu laiko skaityt visko,i ka reikia paset petunijas,i kokia zeme?praeitais metais vasara pasejau tai isaugo tik kazkokie mazuliukai lapeliukai,gal ne tuo metu sejau,bijau,kad nepasikartotu?ir ar jas is pradziu reik i daigykla set?aciu labai!


Seju i universalu substrata.Yra ir skirtu petinijo,surfinijom.Sejama i i viena inda,o kai isleidzia 3-4 tikraji lapeli pikiuojama i vazonelius.Nepikiuojant uzauge augalai sumenkeja ir buna daug smulkesni smile.gif
Atsakyti