Įkraunama...
Įkraunama...

Petunijos...Surfinijos... Pavasaris-laikas sėti

Siaip as tai kalvariju turguj visokiu vokisku prisipirkau ir zalioj stotelej lietuvisku, tai vokiskos kadvisos zelia pas man jau...Siaip gvazdikeliai jau toookiai dydeli kad tuoj ziedus ims kraut, bakopos krumaii jau smile.gif bet jega smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Milde @ 2009 03 17, 11:11)
Siaip as tai kalvariju turguj visokiu vokisku prisipirkau ir zalioj stotelej lietuvisku, tai vokiskos kadvisos zelia pas man jau...Siaip gvazdikeliai jau toookiai dydeli kad tuoj ziedus ims kraut, bakopos krumaii jau  smile.gif bet jega smile.gif

labas rytas. sakykit normaliai per kiek sulfinija sudygsta? pasejau 11 kovo dar nieko nematau blink.gif
Atsakyti
QUOTE(ita2 @ 2009 03 17, 10:34)
labas rytas. sakykit normaliai per kiek sulfinija sudygsta? pasejau 11 kovo dar nieko nematau blink.gif

aš pasėjau kovo 2 matosi keli koteliai be lapelių blink.gif
Atsakyti
sveikos merginos 4u.gif , aš taip pat sergu surfinijų manija biggrin.gif . Šiemet nusyvyliau verysad.gif iš 50 sėklų man sudygo 13 g.gif, Įtariu kad šiltnamis - daigykla " padėjo" bash.gif . Į daigyką pasėjau 30 surfinijų o atskirai į dėžutes nuo kiaušinių 20, tai va tose dežutėse turiu 13 augaliukų, o daigykloje nei vieno doh.gif . Gal žemė ten labai rūgšti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Di8 @ 2009 03 17, 13:02)
sveikos merginos  4u.gif , aš taip pat  sergu surfinijų manija biggrin.gif . Šiemet nusyvyliau  verysad.gif iš 50 sėklų man sudygo 13 g.gif, Įtariu kad šiltnamis - daigykla " padėjo"  bash.gif . Į daigyką pasėjau 30 surfinijų o atskirai į dėžutes nuo kiaušinių 20, tai va tose dežutėse turiu 13 augaliukų, o daigykloje nei vieno doh.gif . Gal žemė ten labai rūgšti?  g.gif

dar pasakyk kad daigykla ta zalia su dangteliu kur cia siemet visos pardos prekiavo... eisiu sautis tada nes as ten irgi pasejau bet dar nesirodo... doh.gif
Atsakyti
ita2, mano daigykla ne žalia, bet su dangteliu, na tokia kaip pyragus parduotuvėj pakuoja ax.gif , pirkau žalioj stotelėj ukmergėj verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Di8: 17 kovo 2009 - 13:15
sveikos 4u.gif

tai ka pasirodo, ta zole, kuria as galvojau, tai mano sudygusios petunijos lotuliukas.gif blush2.gif
bet nezinau, ka daryt, jos kaip isdygo vienos iki 0.5 cm , kitos iki 1 cm, ir daugiau ne vietos, ne krust, mazulytes mazulytes.

kokio dydzio jos turi buti ,kai jas bus galima persodinti? g.gif
Atsakyti
o mano sudygo na tokios 0.5cm, bet vaikiukas laiste ir priplojo jas... ar atsigaus ar numirs? kaip manot?
Atsakyti
QUOTE(as_rutak @ 2009 03 17, 14:20)
o mano sudygo na tokios 0.5cm, bet vaikiukas laiste ir priplojo jas... ar atsigaus ar numirs? kaip manot?

laikas parodys. Laisvai gali atsistot stiebeliai
Atsakyti
Ir vel sninga doh.gif: O mano petunijos ir surfinijos nei krust. Kaip sudygo, paaugo iki kokios cm ir stop.....g.gif: neprisimenu ar praeitais metais tipbuvo, o pas jus?
Atsakyti
QUOTE(aistejukas @ 2009 03 17, 15:18)
Ir vel sninga doh.gif: O mano petunijos ir surfinijos nei krust. Kaip sudygo, paaugo iki kokios cm ir stop.....g.gif: neprisimenu ar praeitais metais tipbuvo, o pas jus?


Acha,ir vel salta,slapia,o dar ta slapdriba brrrr verysad.gif
Buvo ax.gif .Turejau savo pacios seklu tai jos nesudygo schmoll.gif .Siemet prisipirkau seklu ir pasejau tai sudygo kaip isprotejusios.O pasejau tik 1 is 5 pakeliu doh.gif smile.gif
As naudoju tokias daigyklas:
user posted image
Kiek zinau daug kas daigykom naudoja vienkartinius indus nuo tortu,sauasainiu ir t.t pvz; user posted image
Pasejusi bet kokius augalus visada uzdengiu plevele.Atskirai nevedinu i savait syki nosi ikisu paziureti ar substratas nesausas smile.gif
Atsakyti
mergaites,gal ir kur buvo mineta,bet neturiu laiko skaityt visko,i ka reikia paset petunijas,i kokia zeme?praeitais metais vasara pasejau tai isaugo tik kazkokie mazuliukai lapeliukai,gal ne tuo metu sejau,bijau,kad nepasikartotu?ir ar jas is pradziu reik i daigykla set?aciu labai!
Atsakyti