Įkraunama...
Įkraunama...

Petunijos...Surfinijos... Pavasaris-laikas sėti

Maniškės tamsiai mėlynos irgi jau leidžia tikruosius lapelius. Jeigu visos dorai sudygs, tai nežinau, kur jų tokią krūvą dėsiu biggrin.gif

Beje, vėl nesusilaikiau į Senukus nuėjusi ir nusipirkau dvispalviu petunijų - bordinės su baltais krašteliais. Nesusilaikiau blush2.gif derinsiu su pilnavidurėmis baltomis surfinijomis smile.gif

Dar mačiau tokių tamsiai violetinių su baltais pakraštėliais. Bet jau toms atsilaikiau - šįkart lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(FleurDeLis @ 2009 03 15, 21:33)
Maniškės tamsiai mėlynos irgi jau leidžia tikruosius lapelius. Jeigu visos dorai sudygs, tai nežinau, kur jų tokią krūvą dėsiu biggrin.gif

Beje, vėl nesusilaikiau į Senukus nuėjusi ir nusipirkau dvispalviu petunijų - bordinės su baltais krašteliais. Nesusilaikiau  blush2.gif  derinsiu su pilnavidurėmis baltomis surfinijomis smile.gif

Dar mačiau tokių tamsiai violetinių su baltais pakraštėliais. Bet jau toms atsilaikiau - šįkart  lotuliukas.gif


Kaip matau,dar vieną reikia izoliuoti nuo sėklų skyriaus po manęs lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
Sėklų gėlių ir taip turiu daug pati prisirinkus,bet kur tau gi dar reikia,tik va beda buna,kai visas suseti ar susodinti reikia doh.gif laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2009 03 15, 22:37)
Kaip matau,dar vieną reikia izoliuoti nuo sėklų skyriaus po manęs lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Papildyta:
Sėklų gėlių ir taip turiu daug pati prisirinkus,bet kur tau gi dar reikia,tik va beda buna,kai visas suseti ar susodinti reikia doh.gif laugh.gif


Tikrai taip drinks_cheers.gif Stalčius jau ir taip pilnas sėklių pakių pakelių, dalis dygsta, o man vis dar negana. smile.gif Manija, žodžiu drinks_cheers.gif
Atsakyti
O maniskes buvo sudyge, paksui nudziuvo blush2.gif tai tik kelios auga blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(FleurDeLis @ 2009 03 15, 22:33)
Maniškės tamsiai mėlynos irgi jau leidžia tikruosius lapelius. Jeigu visos dorai sudygs, tai nežinau, kur jų tokią krūvą dėsiu biggrin.gif

Beje, vėl nesusilaikiau į Senukus nuėjusi ir nusipirkau dvispalviu petunijų - bordinės su baltais krašteliais. Nesusilaikiau  blush2.gif  derinsiu su pilnavidurėmis baltomis surfinijomis smile.gif

Dar mačiau tokių tamsiai violetinių su baltais pakraštėliais. Bet jau toms atsilaikiau - šįkart  lotuliukas.gif

lbas rytas merginos. radau pasirodo ligoniu daugaiu uzsikretusiu sulfiniju manija. Klausykit merginos o kur jus sodinate pvz dabar npirktas pvz is senuku? ir kur laikot? as nusipirkau kelais, sukisau i vazoneli ir laikau viduje, juk dar salta...

sorry uz durna klausima bet man jis iskilo.. buciau ir daugiau prkusi tik nesugalvojau kur jas susodint ir laikyt iki isnesimo i lauka
Atsakyti
sveikutes,gal yra kaunieciu,kuriom pridygo daug surfiniju ir noretu apsikeisti?
Pas mane sviesiai alyvines spalvos nepilnavidures.Bent jau nuo tokios spalvos seklyciu prisirinkau ax.gif

Norinciu lauksiu per A.Z
Atsakyti
QUOTE(FleurDeLis @ 2009 03 15, 21:44)
Tikrai taip  drinks_cheers.gif  Stalčius jau ir taip pilnas sėklių pakių pakelių, dalis dygsta, o man vis dar negana. smile.gif Manija, žodžiu  drinks_cheers.gif


Mano MB mane vadina sekliamane lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Petunijos dygsta kaip isprotejusios doh.gif smile.gif
Papildyta:
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 03 15, 22:01)
O maniskes buvo sudyge, paksui nudziuvo  blush2.gif tai tik kelios auga  blush2.gif


Gal substratas buvo per daug rugstus,pH didelis g.gif
Dar laiko yra galit is naujo pasiseti mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(ita2 @ 2009 03 16, 11:09)
lbas rytas merginos. radau  pasirodo ligoniu daugaiu  uzsikretusiu sulfiniju manija. Klausykit merginos o kur jus sodinate pvz dabar npirktas  pvz is senuku? ir kur laikot? as nusipirkau kelais, sukisau i vazoneli ir laikau viduje, juk dar salta...

sorry uz durna klausima  bet man jis iskilo.. buciau ir daugiau prkusi tik nesugalvojau kur jas susodint ir laikyt iki isnesimo i lauka


Siuo metu jau galima sustatyti ant palanges.Norint,kad pradetu greiciau zydeti ir tysti zemyn mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merga: 16 kovo 2009 - 11:36
QUOTE(merga @ 2009 03 16, 11:35)
Mano MB mane vadina sekliamane lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Petunijos dygsta kaip isprotejusios doh.gif  smile.gif
Papildyta:
Gal substratas buvo per daug rugstus,pH didelis g.gif
Dar laiko yra galit is naujo pasiseti mirksiukas.gif


Manau reikejo jas palieti dazniau, nes viena diena nepaliejau, o silta buvo, ir nulinko jos ir sudziuvo, kelios dabar tik auga blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2009 03 16, 12:37)
Mano MB mane vadina sekliamane lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Petunijos dygsta kaip isprotejusios doh.gif  smile.gif
Papildyta:
Gal substratas buvo per daug rugstus,pH didelis g.gif
Dar laiko yra galit is naujo pasiseti mirksiukas.gif
Papildyta:
Siuo metu jau galima sustatyti ant palanges.Norint,kad pradetu greiciau zydeti ir tysti zemyn mirksiukas.gif

4u.gif nu tai as taip ir dariau.. ir dar del senukiniu- kiek ziurejau kaune jos netystancios visos, tai ir skabyt turbut nereikiia kad formuotusi? turbut teks ait dar siaubt senius nes maniskes dar neprasikale kur pasejau. sejau kovo 11. kazi ne per velai? pasejau i daiguklas uzdengiamas kur senukai prekiauja, laikau uzdengtas.. .ar teisingai elgiuos ar reikia vedint?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ita2: 16 kovo 2009 - 11:49
QUOTE(ita2 @ 2009 03 16, 11:45)
4u.gif nu tai as taip ir dariau.. ir dar del senukiniu- kiek ziurejau kaune jos netystancios visos, tai ir  skabyt turbut nereikiia kad formuotusi? turbut teks ait dar siaubt senius nes maniskes dar neprasikale kur pasejau. sejau kovo 11. kazi ne per velai? pasejau i daiguklas uzdengiamas kur senukai prekiauja, laikau uzdengtas.. .ar teisingai elgiuos ar reikia vedint?


As antra etapa seju siandien mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2009 03 16, 15:45)
As antra etapa seju siandien mirksiukas.gif

reiskai ne per velai. gal ir man dar pasiset? g.gif tik noreciau kokiu idomesniu ... panos kur jus perkat seklytes apart zalios stoteles?
Atsakyti
QUOTE(ita2 @ 2009 03 16, 14:47)
reiskai ne per velai. gal ir  man dar pasiset?  g.gif tik noreciau kokiu idomesniu ... panos kur jus perkat seklytes apart zalios stoteles?


Senukuose,Ermitaze, internetu,
Atsakyti