Įkraunama...
Įkraunama...

Petunijos...Surfinijos... Pavasaris-laikas sėti

QUOTE(marimacho @ 2009 03 05, 15:47)
niu tos kur jau isdego, tai sodinau po viena seklyte  doh.gif

o tas kur uzberiau, tai jau po daugiau beriau i ta daiginimo indeli, nebesiknisau tiek  blush2.gif
niu is pradziu buvo uztengta, bet paskui ten kitiems daigeliams trukdyt pradejo tas masiukas, tai nuemiau  g.gif
gal tada tikrai man tas kur isdygo reik persodint i loveli, o tas likusias uzdengti  g.gif
o del dregmes, niu keikviena diena stengiuos papurskti, kartais net du kartus per diena, o karta i savaite dar palieju  g.gif  ar kazka blogai darau  g.gif



Nu, kaip viskas ir tvarkoje. Kantrybes rolleyes.gif
Atsakyti
Labas vakarėlis,

tylu čia, bet aš pasidžiaugsiu, mano pačios pirmos sodintos surfinijos jau leidžia antruosius lapelius thumbup.gif ir vėliau sodintos petunijos bei kitos surfinijos sudygo jau thumbup.gif
Atsakyti
as siemet sejau balkonines petunijas, tai is viso maiselio sudygo puse, is pradziu laikiua siltai po to isnesiau i veranda berods austiejukas patare pastatyti veisiau 4u.gif ir pas mane ten iki +6 temperatura, bet nieko auga isledo jau 3 lapelius tik koteliai pastype tokie; beje turiu keleta klausimu: kai ispikiuojami daigeliai i vazonus kokia tolimene prieziura kol iskeliaus i lovelius? suprantu kad tureciua ispikiuoti i didesnius vazuonelius ir po to i lovelius persodinti, bet ar reikia papildomai laistyti biostimuliatoriumi ir tresti? jeigu viso to reikia gal galiteparasyti kuo, kada ir kas kiek laiko? beje gal tai liecia ir kitus sejinukus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2009 03 08, 12:20)
as siemet sejau balkonines petunijas, tai is viso maiselio sudygo puse, is pradziu laikiua siltai po to isnesiau i veranda berods austiejukas patare pastatyti veisiau 4u.gif ir pas mane ten iki +6 temperatura, bet nieko auga isledo jau 3 lapelius tik koteliai pastype tokie; beje turiu keleta klausimu: kai ispikiuojami daigeliai i vazonus kokia tolimene prieziura kol iskeliaus i lovelius? suprantu kad tureciua ispikiuoti i didesnius vazuonelius ir po to i lovelius persodinti, bet ar reikia papildomai laistyti biostimuliatoriumi ir tresti? jeigu viso to reikia gal galiteparasyti kuo, kada ir kas kiek laiko? beje gal tai liecia ir kitus sejinukus? g.gif


Aš tai paprasčiausiai į žemę balkoninę persodinu ir viskas. Neliejau nei jokiais stimuliatoriais nei niekuo. Trąšų taip pat, mano manumu, nereikia, nes žemė nenualinta, joje pakankamai maisto medžiagų yra.

Stovi dabar didesniuose indeliuose ir toliau auga. Va, ir visas pikiavimo sudėtingumas.
Atsakyti
QUOTE(FleurDeLis @ 2009 03 08, 15:00)
Aš tai paprasčiausiai į žemę balkoninę persodinu ir viskas. Neliejau nei jokiais stimuliatoriais nei niekuo. Trąšų taip pat, mano manumu, nereikia, nes žemė nenualinta, joje pakankamai maisto medžiagų yra.

Stovi dabar didesniuose indeliuose ir toliau auga. Va, ir visas pikiavimo sudėtingumas.

aciu labai tau 4u.gif ir noriu kad ir kitame poste man padejei atsakyti i man iskilusius klausimus, as vis galvojau kad gal nieko nereikia bet labai norejau pasikonsultuoti, o cia tau 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
o jus kai sejat seklytes, ar ziurit i menulio kalendoriu? Ar is tikro nera tai svarbu?
g.gif
Atsakyti
QUOTE(polonia @ 2009 03 08, 19:13)
o jus kai sejat seklytes, ar ziurit i menulio kalendoriu? Ar is tikro nera tai svarbu?
g.gif

aš tai nežiūriu ir netgi sėdama pirmąsias surfinijas net nežinojau kad kažkokią reikšmę gali turėti mėnulis schmoll.gif sudygo puikiausiai ir taip mano sėklytės smile.gif
Atsakyti
Sveikutes, mano petunijos taip pat jau sudyge, bet tikiuosi saulute dazniau pasirodys ir palepins jas smile.gif
Atsakyti
Norejau pasiteirauti,kada jau reiketu pikuoti surfinijas? g.gif
Atsakyti
Noriu pasigyrti, vakar radau sudygusias petunijas, kaip smagu drinks_cheers.gif
Atsakyti
smile.gif nu va, atrodo ir prigyjo mano issodintos po viena petunijos thumbup.gif kai kurios leidzia 3lapuka thumbup.gif tik vat galvoju, o kada jas reikia trest, kai kotelis sustores? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aniolyte: 10 kovo 2009 - 11:28
Labutis.maniskes ir jau dygti pradejo.Siais metais kaip niekada,bet kai reiks jas pikiuoti,jaučiu galą gausiu doh.gif biggrin.gif
Atsakyti