Įkraunama...
Įkraunama...

Petunijos...Surfinijos... Pavasaris-laikas sėti

QUOTE(smileja @ 2010 01 09, 15:34)
aš pirkausi specialiai petunijom, surfinijom skirtą substratą, bet gal tinka ir paprastas koks, net nežinau, gal jokio skirtumo iš tikrųjų g.gif bet kai jokio neturėjau, tai ir nusipirkau to specialaus.
sėklytes tereikia įspausti šiek tiek, bet žeme neužpilti. Šiaip ant sėklų pakiuko būna parodyta kaip ką daryti mirksiukas.gif Aš dengiau maistine plėvele, pribadžiau skylių, ir kasdien valandai ar porą atidengdavau kraštelį, kad dar daugiau oro gautų, kai sėklytės išdygo, visai nuėmiau plėvelę.

Pas mane ant pakiuko rasoma seti I-III men., taigi susiruosiau ta daryti jau si savaitgali:) Pernai sejau kovo men, tai buvo,sakyciau,velokai unsure.gif gelytes suzydejo normaliai tik liepos antroj pusej ar panasiai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2010 01 09, 20:04)
nėra už ką 4u.gif pernai pati daug klausinėjau, bet užtai labai gražias gėlytes užsiauginau, net nėra ko lygint su pirktinėm jau paaugintom, daug gražiau maniškės žydėjo wub.gif

Šį pavasarį aš jungsiuos prie klausinėtojų ax.gif noriu šį kartą auginti nuo pat pradžių, o tai vis pirkdavau paaugintas. Va, grįžtu į Lietuvą kitą savaitę, tuo pačiu ir sėklų nusipirkti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Niridė @ 2010 01 09, 23:55)
Pas mane ant pakiuko rasoma seti I-III men., taigi susiruosiau ta daryti jau si savaitgali:) Pernai sejau kovo men, tai buvo,sakyciau,velokai unsure.gif gelytes suzydejo normaliai tik liepos antroj pusej ar panasiai ax.gif


Aš pernai sėjau kovo pabaigoj, tai pražydo pirmi žiedai birželio vidury g.gif gal burų ir naksčiau pražydę, bet kai buvo vėsu, laikiau verandoj po plėvele, tai buvo šviesu, bet per vėsu joms ir nustojo augt, tai sakiau, šiemet sėsiu vasario pabaigoj g.gif
Atsakyti
Kaip faina temute pradeda atsigauti:)

As pernai sejausi kova tai tikrai vlai mano zydejimas buvo tai siemet sakiau sesiu vasario pirmoje -antroje savaiteje.
Tik gaila ten kur as gyvenu seklu pasirinkimas tolygus nuliui tai vis planuoju kada palekt i Vilniaus shetelinga apsiprekinti mirksiukas.gif

Beje as savuju surfiniju keliata krumeliu inesiau i rusy pamokinta vienos forumietes ir ziuriu vis krimelis pradejo leisti ataugeles kazi ar tik neperanksti g.gif man jos idomu bus paziuret ar isgyvent mano rusio augaleliai ax.gif

Pasirodykit kokias seklytes nusipirkot grozybiu siu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(karalyste @ 2010 01 10, 13:20)
Tik gaila ten kur as gyvenu seklu pasirinkimas tolygus nuliui tai vis planuoju kada palekt i Vilniaus shetelinga apsiprekinti  mirksiukas.gif


O čia kur ir kas čia tokio g.gif ?
Atsakyti
Pati ten dar nebuvau bet jau man prirekomendavo kad Vilniui Zirmunuose yra tokia parduotuve shetelingas kurioje seklu nuo -iki visokiu floristiniu gerybiu irt.t. apstu
Atsakyti
QUOTE(karalyste @ 2010 01 10, 13:29)
Pati ten dar nebuvau bet jau man prirekomendavo kad Vilniui Zirmunuose yra tokia parduotuve shetelingas kurioje seklu nuo -iki visokiu floristiniu gerybiu irt.t. apstu

Radau tikslų adresą http://www.schetelig....php?page_id=18 prieš kelis mėnesius buvau jau šitoj temukėj klausus, tai mergaitės rašė apie tą parduotuvę 4u.gif
Atsakyti
Pernai tokių http://www.seklos.lt/index.php?id=693 turėjau, spalva buvo intensyvesnė nei parodyta, graži rožinė, gausiai žydėjo, žiedai dideli, galvoju ir šiemet tokių pirkti smile.gif
Atsakyti
Aš jau pasiruošusi sėti tokias petunijas http://www.seklos.lt/index.php?id=695 pirkau žalioj stotelėj, pernai sėjau vasario 10d. šiemet taip pat, nors buvo šalnų kai žydėjo tai nakčiai sukabindavau šiltnamį, truputį nepatogu bet užtat galiu anksti grožėtis žiedais thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute301 @ 2010 01 10, 18:41)
Aš jau pasiruošusi sėti tokias petunijas http://www.seklos.lt/index.php?id=695 pirkau žalioj stotelėj, pernai sėjau vasario 10d. šiemet taip pat, nors buvo šalnų kai žydėjo tai nakčiai sukabindavau šiltnamį, truputį nepatogu bet užtat galiu anksti grožėtis žiedais  thumbup.gif


Na, man tai reiktų tampyt į namą doh.gif apie tas pilnavidures ir aš pagalvojau, gausiai žydi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Daluksa @ 2010 01 10, 18:44)
Na, man tai reiktų tampyt į namą  doh.gif apie tas pilnavidures ir aš pagalvojau, gausiai žydi?  g.gif

as preitais metais ir buvau prisipirkus pilnaviduriu ir margu, ir vienspalviu, bet kai suzydo, tai visai nepilnavidures buvo, o paprasti ziedai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Niridė @ 2010 01 09, 22:55)
Pernai sejau kovo men, tai buvo,sakyciau,velokai unsure.gif gelytes suzydejo normaliai tik liepos antroj pusej ar panasiai ax.gif

aš sėjau vasarį, tai man sužydėjo berods birželio pirmoj pusėj pirmi žiedai smile.gif

QUOTE(karalyste @ 2010 01 10, 15:20)
Pasirodykit kokias seklytes nusipirkot grozybiu siu  wub.gif

kol kas dar neturiu nusipirkus, tik nuo pernai turiu pakelius pasilikus, kad žinočiau kokias pirkti, kurios man labiausiai patiko rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(aistutėlė @ 2010 01 10, 18:10)
as preitais metais ir buvau prisipirkus pilnaviduriu ir margu, ir vienspalviu, bet kai suzydo, tai visai nepilnavidures buvo, o paprasti ziedai unsure.gif

visko pasitaiko doh.gif man tai buvo taip, kad sėjau tos pačios firmos svyrančias petunijas dviejų spalvų, tai vienos sviro kaip priklauso, o kitos stačios augo doh.gif
Atsakyti