Įkraunama...
Įkraunama...

Petunijos...Surfinijos... Pavasaris-laikas sėti

Aš surfinijas jau be gailiesčio išmečiau, liko tik smulkiažiedės blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(išdykėlė @ 2009 10 09, 16:42)
Hmmm, net nežinau kaip atsakyti  g.gif Svyruoja ji pas mane. Kai spusteli šaltukas naktį, tai būna kad nukrenta iki kokių poros laipsnių, o dieną vėl pakyla. Jei garaže nebūna pastoviai minusinės temperatūros ir būna kažkiek šviesos, tai peržiemos.
Bet reikia apsispręsti ar verta laikyti, nes senieji krūmainebūna labai gražūs. Aš juos laikau tik dėl dauginimo, nes sėklų yra mažesnis pasirinkimas.

Ačiū 4u.gif Nėra labai šalta garaže, o ir šiaip šalčių pas mus didelių nebūna schmoll.gif Bet jei krūmai ne tokie gražūs, tai tada mesiu jas lauk, kai nužydės ir pavasarį pirksiu naujas. Pabandysiu iš sėklų užsiauginti pati, žiūrėsiu kaip seksis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(karalyste @ 2009 10 09, 10:47)
gal cia ne ta tema  bet kaip begonijas laikai?

su vazoneliu i rusi,zinoma viska nuskynus,o sausio gale ant palanges ir po truputi liet pradedu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(egleja @ 2009 10 09, 20:55)
su vazoneliu i rusi,zinoma viska nuskynus,o sausio gale ant palanges ir po truputi liet pradedu  mirksiukas.gif



o ziemos metu nelieji?
Papildyta:
O as visada gailiu ismesti net nuzydejusi, likusi staagaryna visada dar atmyluoju nezinau kodel bet labai gailiu ismetineti blush2.gif
todel gal ir atgaivint sumaniau surfinijas kitiem metam ax.gif
Atsakyti
Baigesi siu nuostabiu geliu sezonas ir tema apmyre verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(karalyste @ 2009 10 29, 16:33)
Baigesi siu nuostabiu geliu sezonas ir tema apmyre verysad.gif

nieko, ateis vasaris, sėti pradėsim ir tema atsigaus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2009 10 29, 18:03)
nieko, ateis vasaris, sėti pradėsim ir tema atsigaus biggrin.gif


O kada siejamos petunijos ir surfinijos. Esu girdejus, kad jau vasari g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovyte @ 2010 01 09, 11:39)
O kada siejamos petunijos ir surfinijos. Esu girdejus, kad jau vasari  g.gif

taip, vasarį jau galima pradėti sėti smile.gif pernai vasario pirmoj pusėj man rodos pradėjau sėti pirmąsias, tai ir šiemet taip darysiu rolleyes.gif laukiu nesulaukiu, vėl noriu rūpintis savo gėlytėm wub.gif
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2010 01 09, 13:41)
taip, vasarį jau galima pradėti sėti smile.gif pernai vasario pirmoj pusėj man rodos pradėjau sėti pirmąsias, tai ir šiemet taip darysiu rolleyes.gif laukiu nesulaukiu, vėl noriu rūpintis savo gėlytėm wub.gif


o tu specialiai perki substrata? Nes as esu paruosius durpiu ir paprastos zemes, tik gal nelabai tiks? Ir kiek zinau nereikia pridengti zeme o uzdengti plevele, ane?
Atsakyti
QUOTE(Dovyte @ 2010 01 09, 14:01)
o tu specialiai perki substrata? Nes as esu paruosius durpiu ir paprastos zemes, tik gal nelabai tiks? Ir kiek zinau nereikia pridengti zeme o uzdengti plevele, ane?

aš pirkausi specialiai petunijom, surfinijom skirtą substratą, bet gal tinka ir paprastas koks, net nežinau, gal jokio skirtumo iš tikrųjų g.gif bet kai jokio neturėjau, tai ir nusipirkau to specialaus.
sėklytes tereikia įspausti šiek tiek, bet žeme neužpilti. Šiaip ant sėklų pakiuko būna parodyta kaip ką daryti mirksiukas.gif Aš dengiau maistine plėvele, pribadžiau skylių, ir kasdien valandai ar porą atidengdavau kraštelį, kad dar daugiau oro gautų, kai sėklytės išdygo, visai nuėmiau plėvelę.
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2010 01 09, 14:34)
aš pirkausi specialiai petunijom, surfinijom skirtą substratą, bet gal tinka ir paprastas koks, net nežinau, gal jokio skirtumo iš tikrųjų g.gif bet kai jokio neturėjau, tai ir nusipirkau to specialaus.
sėklytes tereikia įspausti šiek tiek, bet žeme neužpilti. Šiaip ant sėklų pakiuko būna parodyta kaip ką daryti mirksiukas.gif Aš dengiau maistine plėvele, pribadžiau skylių, ir kasdien valandai ar porą atidengdavau kraštelį, kad dar daugiau oro gautų, kai sėklytės išdygo, visai nuėmiau plėvelę.

as pati rinkau seklas. ziresiu, ar isaugs. dar nupirksiu kokiu graziu ax.gif
Smileja- aciu uz patarimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovyte @ 2010 01 09, 18:53)
as pati rinkau seklas. ziresiu, ar isaugs. dar nupirksiu kokiu graziu  ax.gif
Smileja- aciu uz patarimus  4u.gif

nėra už ką 4u.gif pernai pati daug klausinėjau, bet užtai labai gražias gėlytes užsiauginau, net nėra ko lygint su pirktinėm jau paaugintom, daug gražiau maniškės žydėjo wub.gif
Atsakyti