Įkraunama...
Įkraunama...

Petunijos...Surfinijos... Pavasaris-laikas sėti

QUOTE(karalyste @ 2009 10 05, 10:57)
isdykele bet tokiu metu seklom dazniausiai buna akcijos ir jos buna pigesnes

Akcijos dažniausiai būna neišparduotom per sezoną sėklom. Tokiu atveju, būtinai pasižiūrėkit iki kada "galioja" sėklos (arba koks jų daigumo procentas).

Atsakyti
QUOTE(išdykėlė @ 2009 10 04, 23:30)
Taip anksti norit pirkti? g.gif  Mes dar tik užsisakinėjam.



Gal internetu uzsisakot?
Atsakyti
QUOTE(karalyste @ 2009 10 08, 13:42)
Gal internetu uzsisakot?

Ne schmoll.gif turiu katalogus ir užsisakau telefonu.
Atsakyti
Merginos ar meginot per ziema surfinija islaikyti ? turiu keturis krumelius ir siemiat pameginsiu islaikyti .Aciu ISDYKELEI truputi uz pamokyma mirksiukas.gif
Gal kuri turit patirties ir galit papasakoti kaip jus islaikot per ziema ?
Atsakyti
Surfinijas reikėtų laikyti vėsiai, šviesiai ir labai mažai lieti. Kuo šilčiau laikoma, tuo dažniau liejama.
Atsakyti
QUOTE(išdykėlė @ 2009 10 08, 20:48)
Surfinijas reikėtų laikyti vėsiai, šviesiai ir labai mažai lieti. Kuo šilčiau laikoma, tuo dažniau liejama.

O vėsiai, tai kiek panašiai temperatūra turėtų būti? gal man garaže jos peržiemos g.gif
Atsakyti
Nežinau, bet ar verta laikyti surfinijas per žiemą? g.gif Galvoju, kad pavasarį pasėjus, tikrai gražesnės užaugtų, nei išlaikytos rūsyje ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2009 10 09, 07:55)
Nežinau, bet ar verta laikyti surfinijas per žiemą? g.gif  Galvoju, kad pavasarį pasėjus, tikrai gražesnės užaugtų, nei išlaikytos rūsyje  ax.gif



Pavasari atzelencius daigiukus surfiniju nuskabiciau ir i durpes susodinciau as bent jau to siekiu noredama islaikyti ziema .

Tik vat mastau jei as iki kokio sausio palaikyciau siltokam rusy g.gif ten tamsu o jau tada isnesciau i sviesa ar jos isgyventu tokiom salygom g.gif
Atsakyti
as tai tik laikau begonijas,palergonijas ifuksijas,tiesa sakant pernai pirma kart palikau,po ziemos graziai visos ataugo
Atsakyti
QUOTE(egleja @ 2009 10 09, 09:50)
as tai tik laikau begonijas,palergonijas ifuksijas,tiesa sakant pernai pirma kart palikau,po ziemos graziai visos ataugo



gal cia ne ta tema bet kaip begonijas laikai?
Atsakyti
QUOTE(karalyste @ 2009 10 09, 08:43)
Pavasari atzelencius daigiukus surfiniju nuskabiciau ir i durpes susodinciau as bent jau to siekiu noredama islaikyti ziema .


Aišku, gali pabandyti - parodysi rezultatus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaEgle @ 2009 10 08, 23:21)
O vėsiai, tai kiek panašiai temperatūra turėtų būti? gal man garaže jos peržiemos  g.gif

Hmmm, net nežinau kaip atsakyti g.gif Svyruoja ji pas mane. Kai spusteli šaltukas naktį, tai būna kad nukrenta iki kokių poros laipsnių, o dieną vėl pakyla. Jei garaže nebūna pastoviai minusinės temperatūros ir būna kažkiek šviesos, tai peržiemos.
Bet reikia apsispręsti ar verta laikyti, nes senieji krūmainebūna labai gražūs. Aš juos laikau tik dėl dauginimo, nes sėklų yra mažesnis pasirinkimas.
Atsakyti