Įkraunama...
Įkraunama...

Petunijos...Surfinijos... Pavasaris-laikas sėti

QUOTE(mamaEgle @ 2009 10 01, 20:44)
Turiu klausimą. Norėčiau kitais metais auginti pilnavidures petunijas/surfinijas, bet ar yra pirkti jų sėklų?

taip, yra mirksiukas.gif pati šiemet sėjau ir auginau pilnavidures petunijas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2009 10 01, 18:56)
taip, yra mirksiukas.gif pati šiemet sėjau ir auginau pilnavidures petunijas smile.gif

O kur aš jų Vilniuje galėčiau nusipirkti?
Atsakyti
O jei prisirinkčiau sėklų, iš savo surfinijų?
Atsakyti
Galima. Ir augs, ir žydės, bet nebus tiksliai tokios kokios buvo šiemet.
Atsakyti
Pas mane šiemet pilnavidurių surfinijų sėklos nesubrendo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaEgle @ 2009 10 01, 20:59)
O kur aš jų Vilniuje galėčiau nusipirkti?

tai gal kokioj sėklų parduotuvėj, aš savo mieste tai pirkau turgelyje vienas sėklytes, kitas sėklų parduotuvėj smile.gif
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2009 10 02, 08:30)
tai gal kokioj sėklų parduotuvėj, aš savo mieste tai pirkau turgelyje vienas sėklytes, kitas sėklų parduotuvėj smile.gif

Ačiū 4u.gif Dar turiu laiko, tai paieškosiu internete kokių adresu, kad paskui po Vilnių nereikėtų blaškytis. Vasarą, kai buvau grįžus, mačiau pas vieną turgelyje jau daigų pirkti, paklausiau kur sėklas perka, tai kaaaaip supyko aggressive.gif tipo jei patinka, tai pirk čia gėles, kokios sėklos aggressive.gif nu visai dieduliui fool.gif aš jam sakau pirkčiau, bet kad man lėktuvu iki gėlyčių sodinimo vietos reikia keliauti, tai paskui burbtelėjo, kad sėklas užsakinėja iš užsienio ir daugiau nieko. Nesupratau žmogaus visiškai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2009 10 02, 08:12)
Pas mane šiemet pilnavidurių surfinijų sėklos nesubrendo  verysad.gif

Aš iš viso nesu girdėjusi kad jos pas ką nors subręstų mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(mamaEgle @ 2009 10 02, 11:49)
Ačiū  4u.gif Dar turiu laiko, tai paieškosiu internete kokių adresu, kad paskui po Vilnių nereikėtų blaškytis. Vasarą, kai buvau grįžus, mačiau pas vieną turgelyje jau daigų pirkti, paklausiau kur sėklas perka, tai kaaaaip supyko  aggressive.gif  tipo jei patinka, tai pirk čia gėles, kokios sėklos  aggressive.gif nu visai dieduliui  fool.gif  aš jam sakau pirkčiau, bet kad man lėktuvu iki gėlyčių sodinimo vietos reikia keliauti, tai paskui burbtelėjo, kad sėklas užsakinėja iš užsienio ir daugiau nieko. Nesupratau žmogaus visiškai  schmoll.gif


lotuliukas.gif Sėklas galima pirkti Shetelig parduotuvėje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo išdykėlė: 02 spalio 2009 - 21:03
QUOTE(išdykėlė @ 2009 10 02, 22:01)
Aš iš viso nesu girdėjusi kad jos pas ką nors subręstų mirksiukas.gif
Papildyta:
lotuliukas.gif Sėklas galima pirkti Shetelig parduotuvėje.

Vakar buvau - nieko gero nėra schmoll.gif , reikia laukti atvežant smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2009 10 04, 12:53)
Vakar buvau - nieko gero nėra  schmoll.gif , reikia laukti atvežant  smile.gif

Tai kol aš grįšiu gal atveš ką nors naujo mastau.gif jau pasižiūrėjau kur yra parduotuvė Vilniuje, būtinai ją aplankysiu žiemą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2009 10 04, 13:53)
Vakar buvau - nieko gero nėra  schmoll.gif , reikia laukti atvežant  smile.gif

Taip anksti norit pirkti? g.gif Mes dar tik užsisakinėjam.
Atsakyti
As ir norejau nusipirkti bet deja schmoll.gif

isdykele bet tokiu metu seklom dazniausiai buna akcijos ir jos buna pigesnes


o mergins gal zinot kur galima internetu uzsisakyti seklu?
Atsakyti