Įkraunama...
Įkraunama...

Petunijos...Surfinijos... Pavasaris-laikas sėti

QUOTE(saliuke @ 2009 09 03, 18:08)
Manieji ziedeliai  blush2.gif


Nu laaabai gražu. Tikrai. O ar daug krūmelių jūs čia susodinot? Nes aš pagalvojau, kad man loveliuose reikėjo daugiau jų sugrūst, gal būtų vaizdas geresnis... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Emila @ 2009 09 03, 20:37)
Nu laaabai gražu. Tikrai. O ar daug krūmelių jūs čia susodinot? Nes aš pagalvojau, kad man loveliuose reikėjo daugiau jų sugrūst, gal būtų vaizdas geresnis...  g.gif

Tikliai nepamenu kiek, is keliu kartu vis dasodinejau, gal kokie 7-8 krumiukai i loveli sutilpo.Pirma kart surfinijas auginu, maniau, bus jos labai lepios, ale kad visa vasara jos mus ziedeliais dziugina, nereikalaudamos dideles prieziuros rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(saliuke @ 2009 09 03, 18:08)
Manieji ziedeliai  blush2.gif


Labai grazu wub.gif
Atsakyti
Gražu thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Kaip laikosi surfinijos pas jus,pas mane jau manau rudenėliui ruošiasi,pradėjo ruduoti,o gal patartumėt,kaip jų prisidauginti kitiems metams? g.gif
Atsakyti
Pas mane jau visos nuraduvusios verysad.gif jau jokio grožio, sakiau, kitais metais net neauginsiu schmoll.gif pas mane jos kažko neauga, man visada jos trumpai žydi verysad.gif o begonijos ir pelargonijos jokių požymių, kad baigs žydėt net nerodo thumbup.gif
Atsakyti
Pas mane jau taip pat ruduoja verysad.gif , o lobelijos gražiausiai mėlynuoja thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jediara: 06 rugsėjo 2009 - 13:13
Šiemet pirmi metai ,kaip man sekėsi jas auginti,pati nusipirkau sėklas ir užsiauginau,tikrai galiu pasidžiaugti neblogai gavosi,negu pirkti daigai g.gifuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo satanele: 06 rugsėjo 2009 - 15:03
Satanele grazu wub.gif
Atsakyti
Satanele, labai gražios tavosios wub.gif o pas mane jau sudžiūvę stagarai unsure.gif aš daigelius pirkau smile.gif
Lobelijos ir pas mane dar mėlynuoja smile.gif
Atsakyti
My Webpage Maniškės tai po truputi ruduoja - ruduo....
Atsakyti
Sveikos
jau kad prisižiūrėjau grožybių wub.gif wub.gif wub.gif

Turiu klausimą. Norėčiau kitais metais auginti pilnavidures petunijas/surfinijas, bet ar yra pirkti jų sėklų? Norėčiau pati jas užauginti, nes gyvenu ne Lietuvoje tad užaugintų daigų nėra kaip nusipirkti, pas mus čia tokių dar nemačiau, o iš Lietuvos juk nevešiu ax.gif Sausio mėnesį planuoju būti Lietuvoje, tai nusipirkčiau sėklų ir bandyčiau šituos grožius pati auginti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamaEgle: 01 spalio 2009 - 19:45