Įkraunama...
Įkraunama...

Petunijos...Surfinijos... Pavasaris-laikas sėti

Negi niekas man negali patarti? unsure.gif verysad.gif Šiandien tų baltų plėmų dar daugiau atsirado doh.gif verysad.gif
Atsakyti
merginos sakykit kur randasi pilnaviduriu surfiniju seklos nerandu as ju
Atsakyti
QUOTE(aure111 @ 2009 08 14, 14:44)
Negi niekas man negali patarti?  unsure.gif  verysad.gif Šiandien tų baltų plėmų dar daugiau atsirado  doh.gif  verysad.gif

miltligė čia unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Renita456 @ 2009 08 14, 15:03)
merginos sakykit kur randasi pilnaviduriu surfiniju seklos nerandu as ju

kaip tai nerandi?

tai gal dar nesusiformavo sėklų dėžutės
Atsakyti
wub.gif wub.gif wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(aure111 @ 2009 08 14, 14:44)
Negi niekas man negali patarti?  unsure.gif  verysad.gif Šiandien tų baltų plėmų dar daugiau atsirado  doh.gif  verysad.gif


Kazkaip ir mano, ir mamos surfinijos ir petunijos miltlige siuo metu susirgo. Pernai irgi tuo paciu metu pradejo lapai baltuoti. Tai dabar ka patarsiu, nuskabyk visus pazeistus lapus ir nupursk geles ukinio muilo tirpalu.
As namie ukinio muilo neturejau, tai padariau tirpala su skystu muilu....ir padejo lotuliukas.gif

jeigu negydysi, augalas visai sunyks, taip kad paskubek gydyti gelyte.
beje, miltligei petunijos ir surfinijos labai neatspario, kasmet suserga, bet laiku nupurskus muilo tirpalu atsigauna ir zydi toliau.
Atsakyti
QUOTE(FleurDeLis @ 2009 08 14, 16:01)
Kazkaip ir mano, ir mamos surfinijos ir petunijos miltlige siuo metu susirgo. Pernai irgi tuo paciu metu pradejo lapai baltuoti. Tai dabar ka patarsiu, nuskabyk visus pazeistus lapus ir nupursk geles ukinio muilo tirpalu.
As namie ukinio muilo neturejau, tai padariau tirpala su skystu muilu....ir padejo  lotuliukas.gif

jeigu negydysi, augalas visai sunyks, taip kad paskubek gydyti gelyte.
beje, miltligei petunijos ir surfinijos labai neatspario, kasmet suserga, bet laiku nupurskus muilo tirpalu atsigauna ir zydi toliau.

Oi kaip ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif Turiu ukinio muilo thumbup.gif o kokį skystą muilą galima naudot? ax.gif O gal tiktų ir indū ploviklio įpilt g.gif bigsmile.gif Eisiu skabyt pažeistų lapelių thumbup.gif
Atsakyti
Mano surfinijos ir petunijos balkone nuo miltliges numire verysad.gif nepadejo niekas aure111 linkiu kad tau padetu tas muilo tirpalas
Atsakyti
QUOTE(shidochika @ 2009 08 14, 17:01)
Mano surfinijos ir petunijos balkone nuo miltliges numire  verysad.gif  nepadejo niekas aure111 linkiu kad tau padetu tas muilo tirpalas




Patarkite jeigu kuri žinote, kaip padauginti svyrančią surfiniją? Turiu pirktą labai gražų pilnavidurį krūną ir taip gaila, kad tokio nupirkti gal neberasiu. Internete nieko neradau apie jų dauginimą, petunijos krauna sėklas, o šitos nieko.
Atsakyti
QUOTE(Renita456 @ 2009 08 14, 14:03)
merginos sakykit kur randasi pilnaviduriu surfiniju seklos nerandu as ju

Pilnavidurės neužmezga sėklų schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(gdaiva @ 2009 08 27, 13:23)
Patarkite jeigu kuri žinote, kaip padauginti svyrančią surfiniją?  Turiu pirktą labai gražų pilnavidurį krūną ir taip gaila, kad tokio nupirkti gal neberasiu. Internete nieko neradau apie jų dauginimą, petunijos krauna sėklas, o šitos nieko.

- Nupjauti jaunas atžalas arba viršūnėles ir kišti į durpių substratą. Uždengti stiklainiuku arba ant viso vazonėlio užmauti polietileninį maišelį (tik nepamirškit kartais pravėdinti) ir pastatyti pavėsyje, nes saulėje sudžius.

- Iš savo rinktų sėklų petunijos išauga ne tokios kaip motininiai augalai.

Atsakyti
QUOTE(Renita456 @ 2009 08 14, 15:03)
merginos sakykit kur randasi pilnaviduriu surfiniju seklos nerandu as ju

Kai kurių surfinijų sėklos susiformuoja vėliau, nei petunijų.
Atsakyti
QUOTE(išdykėlė @ 2009 08 28, 00:12)
Pilnavidurės neužmezga sėklų  schmoll.gif

maniškės turi bigsmile.gif
Atsakyti
Manieji ziedeliai blush2.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti