Įkraunama...
Įkraunama...

Petunijos...Surfinijos... Pavasaris-laikas sėti

QUOTE(relax @ 2009 07 09, 19:44)
O kaip jus kaupiat? Taigi iki pavasario gali gi susent ir nesudygti? g.gif



Na paprastai galiojimo data būna nurodyta ant pakelio smile.gif Tai kur jau baigiasi aišku neimu. Ir dar tfu tfu nebuvo susenę ir nesudygę smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Liepa B. @ 2009 07 09, 22:27)
sejau vasario menesi,bet jei seciau dar kart,tai seciau sausio vidury ax.gif Savo rinktas seklytes sejau i persijota sudrekinta zeme.Suberiau ir lengvai ispaudziau i zeme.


O aš sėju visada kovo 8 - 12 d. Ir manau, kad anksti sėti tikrai neverta.
Atsakyti
QUOTE(zigzag @ 2009 07 10, 13:44)
O aš sėju visada kovo 8 - 12 d. Ir manau, kad anksti sėti tikrai neverta.

kai gyveni blokiniam name,tai anksciau seti verta.O senukuose jau vasario pabaigoj daigeliais prekiauti pradeda.
Atsakyti
QUOTE(zigzag @ 2009 07 10, 12:44)
O aš sėju visada kovo 8 - 12 d. Ir manau, kad anksti sėti tikrai neverta.


aš šįmet susisgribau pasėti balandį, tai pražydo pirmi žiedai birželio pačiom paskutinėm dienom. Tai manau kovo turėtų pakakti smile.gif tikiuosi...
Atsakyti
QUOTE(Liepa B. @ 2009 07 10, 16:07)
kai gyveni blokiniam name,tai anksciau seti verta.O senukuose jau vasario pabaigoj daigeliais prekiauti pradeda.


Aš nors ir negyvenu blokiniame name, bet vis tiek sėju ir auginu ant palangių namuose.
O kad pradeda anksti prekiauti daigais, tai tiesa, čia gi verslas. Neturint gerų sąlygų auginti ir pirkti taip anksti neverta, bet kad kojos pačios nuneša į parduotuvę. O tada jau...
Atsakyti
QUOTE(zigzag @ 2009 07 10, 21:59)
Aš nors ir negyvenu blokiniame name, bet vis tiek sėju ir auginu ant palangių namuose.
O kad pradeda anksti prekiauti daigais, tai tiesa, čia gi verslas. Neturint gerų sąlygų auginti ir pirkti taip anksti neverta, bet kad kojos pačios nuneša į parduotuvę. O tada jau...


tiesą sakant nelabai žinočiau ką taip anksti su tais sodinukais daryt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Liepa B. @ 2009 07 10, 16:07)
kai gyveni blokiniam name,tai anksciau seti verta.O senukuose jau vasario pabaigoj daigeliais prekiauti pradeda.

drinks_cheers.gif manau kad kitais metais sėsiu sausio pabaigoj - vasario pradžioj ir aš ax.gif
Atsakyti
merginos kurios sejate daugiau geliu gal jau zinote kokias rusys geriau seti?
Atsakyti
Pirktos (pilnavidurės) surfinijos ir mano sėtos petunijos ax.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2009 07 26, 14:54)
Pirktos (pilnavidurės) surfinijos ir mano sėtos petunijos  ax.gif

Jetus koks neispasakytas grazumas bigsmile.gif wub.gif thumbup.gif
Kur jus ir gaunat tokiu seklu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Niridė @ 2009 07 26, 20:55)
Jetus koks neispasakytas grazumas  bigsmile.gif  wub.gif  thumbup.gif
Kur jus ir gaunat tokiu seklu? g.gif


Ačiū. 4u.gif Svyrančios baltos petunijos pasėtos sėklos - visuomet išauga tik baltos. o kitos pačios "tapo" hibridais, nes 1,4,5 sėklos imtos nuo to pačio krūmelio, o matote, koks skirtumas bigsmile.gif
Atsakyti
tai taip išeina, kad petunijos kryžminasi g.gif . Na, pas mane irgi yra tokių spalvų, kokių aš nėsėjau, pvz. žiedas raudonai baltas.
Vazone auga visokių spalvų, tai matyt apsikryžmina jos lotuliukas.gif
Atsakyti