Įkraunama...
Įkraunama...

Petunijos...Surfinijos... Pavasaris-laikas sėti

QUOTE(aistejukas @ 2009 03 03, 20:08)


Aš bent jau apie šitą pagalvoju perskaičiusi spalvos aprašymąsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(FleurDeLis @ 2009 03 03, 20:11)
Aš bent jau apie šitą pagalvoju perskaičiusi spalvos aprašymąsmile.gif


Šita wub.gif "Žalioj stotelėj" mokėjau kažkur tris litus thumbup.gif
Atsakyti
As ir okia esu pasejusi.
Atsakyti
QUOTE(aistejukas @ 2009 03 03, 22:33)
As ir okia esu pasejusi.


gerai sudygo? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Daluksa @ 2009 03 03, 22:39)
gerai sudygo?  ax.gif


100% thumbup.gif
Atsakyti
Pirma karta nuspredziau pasiseti visokiu gelyciu. Laikiau 20-21 laipsnio temp. ir dar su plevele uzklotas, visos jau sudygo. Tai dabar klausimas ar reikia visa daigykla nesti i saltesne patalpa ir kiek saltesne - 18-16 laispniu?. g.gif nes as tokia pradedancioji daigintoja, kazkur paskaiciau, kad dabar reikia tuos daigelius grudinti? Patarkit, merginos, kas turit patirties 4u.gif
Atsakyti
sveikos merginos 4u.gif

noreciau jusu patarimo, ka daryt su mano petunijom g.gif
tas kur tada sakiau, kad pasejau sukisus i zeme, isdygo keturi daigeliai, o tos kur paskui sejau is naujo tik uzberus neisdygo verysad.gif , bet tie daigeliai kurie isdyge, pradejo stypti verysad.gif ka reiketu daryt? gal joms dregmes per mazai? ar gal jau juos reiktu persodint? as norejau palaukt kol isdygs tos kitos, bet taip ir neisdygsta verysad.gif

beje norejau dar paklaust, jei as sodinsiu i loveli, tai keik daigeliu i loveli reiketu susodinti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(marimacho @ 2009 03 04, 20:50)
sveikos merginos  4u.gif

noreciau jusu patarimo, ka daryt su mano petunijom  g.gif
tas kur tada sakiau, kad pasejau sukisus i zeme, isdygo keturi daigeliai, o tos kur paskui sejau is naujo tik uzberus neisdygo  verysad.gif , bet tie daigeliai kurie isdyge, pradejo stypti  verysad.gif  ka reiketu daryt? gal joms dregmes per mazai? ar gal jau juos reiktu persodint? as norejau palaukt kol isdygs tos kitos, bet taip ir neisdygsta  verysad.gif

beje norejau dar paklaust, jei as sodinsiu i loveli, tai keik daigeliu i loveli reiketu susodinti?  g.gif

mano petunijos irgi tokios isstypusios buvo, kol stovejo atokiau nuo lango, dabar pastaciau ant palanges, tai atrodo jau ir naujus lapelius leisti pradejo ir kotelis sustorejo mirksiukas.gif o del lovelio, tai manau reiktu atsizvelgti i lovelio dydi: jeigu didesnis galima visas 4 tavo turimas susodinti, o jeigu vazonelis, tai po viena( pas tave svyrancios)?
o tos kur pas tave nedygsta, tai nemesk, palauk dar smile.gif turetu netrukus pasirodyti daigeliai drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(aniolyte @ 2009 03 05, 13:49)
mano petunijos irgi tokios isstypusios buvo, kol stovejo atokiau nuo lango, dabar pastaciau ant palanges, tai atrodo jau ir naujus lapelius leisti pradejo ir kotelis sustorejo mirksiukas.gif o del lovelio, tai manau reiktu atsizvelgti i lovelio dydi: jeigu didesnis galima visas 4 tavo turimas susodinti, o jeigu vazonelis, tai po viena( pas tave svyrancios)?
o tos kur pas tave nedygsta, tai nemesk, palauk dar smile.gif turetu netrukus pasirodyti daigeliai drinks_cheers.gif


niu kad pas mane jos visa laika ant palandes stovi, sviesos joms ten tikrai uztenka g.gif
ne, pas mane ne svyranciosios smile.gif
Atsakyti
QUOTE(marimacho @ 2009 03 05, 15:04)
niu kad pas mane jos visa laika ant palandes stovi, sviesos joms ten tikrai uztenka  g.gif
ne, pas mane ne svyranciosios  smile.gif

g.gif o jos pas tave kartais ne visos vienoj kruvoj auga?
Atsakyti
Keista, kad nedygsta, bet palaukt dar. Tikrai nemesk. O tu jas uzdengus su kuo nors, ir visada dregnai laikai? Ar silta ten joms?
Atsakyti
QUOTE(aniolyte @ 2009 03 05, 14:14)
g.gif o jos pas tave kartais ne visos vienoj kruvoj auga?



niu tos kur jau isdego, tai sodinau po viena seklyte doh.gif

o tas kur uzberiau, tai jau po daugiau beriau i ta daiginimo indeli, nebesiknisau tiek blush2.gif
QUOTE(aistejukas @ 2009 03 05, 14:34)
Keista, kad nedygsta, bet palaukt dar. Tikrai nemesk. O tu jas uzdengus su kuo nors, ir visada dregnai laikai? Ar silta ten joms?


niu is pradziu buvo uztengta, bet paskui ten kitiems daigeliams trukdyt pradejo tas masiukas, tai nuemiau g.gif
gal tada tikrai man tas kur isdygo reik persodint i loveli, o tas likusias uzdengti g.gif
o del dregmes, niu keikviena diena stengiuos papurskti, kartais net du kartus per diena, o karta i savaite dar palieju g.gif ar kazka blogai darau g.gif
Atsakyti