Įkraunama...
Įkraunama...

Petunijos...Surfinijos... Pavasaris-laikas sėti

lotuliukas.gif na del tokiu menkniekiu as net demesio nekreipiu smile.gif kol savo geles aplaistau tai ne tas galvoj, o kaip greiciau paliet tokia galybe ir kurios nors nepamirst ax.gif o ziedeliai net dazo, tai ir spalvotom rankom gristu, o be citrinos vakarais niekaip neapsieinu, nes rankos tokios juodos buna kad baisu nuo visu darbu....
Atsakyti
Pernai pirkau surfinijas,tai beveik visos išmirė,o siemet pati sėjausi pfiu ,pfiu tikrai labai neblogos,sėklas pirkau brangias bet kokybė gera,tingiu eiti fotkinti ir be to vakaras,kokia dienele i mesiu pasirodyti bigsmile.gif
Atsakyti
cia kazkada dejau daigu foto smile.gif stai kaip dabar zydi smile.gif niekas egali patiket jog is seklu isauginau pati.
user posted image

user posted image
Papildyta:
ir siaip , turiu pasejus ir kitokiu (lietuvisku seklu) jos zydi, bet ne taip.Sitos vokiskos.Penkios seklytes kainavo apie 8lt, bet visos sudygo ir bujoja dabar.
Papildyta:
user posted image

cia siaip irgi balkone metos kad auga, nespeju genet biggrin.gif jau antrus metus
Atsakyti
QUOTE(panelė J @ 2009 06 30, 11:11)
užklydau čia ptarimo, pirmiuasia tai pagirsiu visų gelytes, gražuolės  4u.gif
na o patarimo ar tiesiog nuomonės klausiu kaip čia elgtis, gaila foto neturiu, žodžiu balkone auginau petunijas, joninių vakarą po audros su ledais mano gražuolės kaip po sprogimo nulaužytos, nustekentos visiškai. o sekmadieni gi žiūriu kad vų vos ne lapai skyleti, nu aš juo nuskabiau, ir ką , dbr atrodo išvis kaip po kokio chemikalo, stagarai.  doh.gif Tai va noriu paklausti, kaip egtis, nu kaip jas vėl gražias padaryti? gal yra kokio stebuklingo eleksyro ar tiesiog laukti  g.gif



sveiki, ir pas mane tas pats buvo, kai neinesiau i vidu ir kelis kartus jas aplijo... zodziu kai as tariausi su tais zmonem, kurie jas veisia, sake, kad jos per lietu susala, jos nemegsta vandens ant lapu, tik i saknis dregme joms naudinga... bandyki kelis vakarus inesti kur nors siltai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Milde @ 2009 07 01, 23:21)
cia kazkada dejau daigu foto smile.gif stai kaip dabar zydi smile.gif niekas egali patiket jog is seklu isauginau pati.
user posted image

user posted image

fantastiškai atrodo bigsmile.gif wub.gif ir mėtos gerai thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gmikute @ 2009 07 02, 01:03)
sveiki, ir pas mane tas pats buvo, kai neinesiau i vidu ir kelis kartus jas aplijo... zodziu kai as tariausi su tais zmonem, kurie jas veisia, sake, kad jos per lietu susala, jos nemegsta vandens ant lapu, tik i saknis dregme joms naudinga... bandyki kelis vakarus inesti kur nors siltai 4u.gif



nu teks bandyti, baisažiausia tai akd ne tiek lietus pakenkė kiek audra su ledais, lapais tiesiog su skylėm buvo kaip po kokio apšaudymo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Milde @ 2009 07 01, 23:21)
cia kazkada dejau daigu foto smile.gif stai kaip dabar zydi smile.gif niekas egali patiket jog is seklu isauginau pati.

Nuostabiai atrodo tavosios gelytes, tikrai nuostabiai thumbup.gif wub.gif Man tik kyla klausimas - is KOKIU seklu jas taip uzauginai, kada sejai? Cia tikriausiai svyrancios petunijos? bigsmile.gif
Atsakyti
Noriu ir aš pasirodyti savo petunijas, tik jos nelabai vykę. Šiemet pirmą kartą į rankas paėmiau sėklų pakelį, tai pateisinama. Na, jos man kažkai išaugo labai į ilgį ir nesvyra, nors parašyta, kad svyrančios blush2.gif

user posted image
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Milde @ 2009 07 01, 23:21)
cia kazkada dejau daigu foto smile.gif stai kaip dabar zydi smile.gif niekas egali patiket jog is seklu isauginau pati.
user posted image

user posted image
Papildyta:
ir siaip , turiu pasejus ir kitokiu (lietuvisku seklu) jos zydi, bet ne taip.Sitos vokiskos.Penkios seklytes kainavo apie 8lt, bet visos sudygo ir bujoja dabar.
Papildyta:
user posted image

cia siaip irgi balkone metos kad auga, nespeju genet biggrin.gif jau antrus metus

O as ka, esu pati didziausia nevykele... blush2.gif Man taip patinka sios geles, be zodziu. wub.gif Nuo ziemos jau ruosiausi kaip jas sesiu, o atejus laikui dziauksiuosi spalvomis. Kur tau... doh.gif Sejau pagal visas rekomendacijas ant pakeliu, ir ka...Pas mane jos dar tik su trim lapeliais ir tik dvi turi po viena, balta ziedeli. ax.gif Pasiskaiciusi, patresiau su tokia tablete istirpinus ja 10 l. vandens. Ir ka...Viena gele visai numiro, smile.gif kitai pagelto kotelis...
As jau be vilties, kad kada galesiu tureti toki grozi... verysad.gif
Ka darau ne taip, kada vis delto reikia jas seti? Kai pas zmones jau linksta nuo ziedu, pas mane pagal visas rekomendacijas jos dar tik lenda is zemiu... rolleyes.gif
Padekite patarimais, kad nors kitais metais galeciau pasvajot...
O cia tai nerealu, kaip rojuje... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(relax @ 2009 07 02, 22:15)
Ka darau ne taip, kada vis delto reikia jas seti? Kai pas zmones jau linksta nuo ziedu, pas mane pagal visas rekomendacijas jos dar tik lenda is zemiu... rolleyes.gif
Padekite patarimais, kad nors kitais metais galeciau pasvajot...

tai gal sėklas sukišai giliai giliai į žemę, o išaugusius daigelius laikai po stalu pakišus tamsoj hihihi.gif kitaip nežinau kodėl jos pas tave taip lėtai auga g.gif
aš vienas sėjau berods vasario vidury, kitas vasario pabaigoj, sužydėjo gegužės pabaigoj - birželio pradžioj rolleyes.gif gavau pagyrų nuo kaimynių, kad gražiai balkoną pasipuošiau blush2.gif wub.gif
Atsakyti
4u.gif
mano petunijos, augintos iš sėklų:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
wub.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
o kaip manote, ar petunijos gali tarpusavyje kryžmintis???? g.gif g.gif Vienam lovelyje auga įvairių spalvų petunijų, tai atsirado ir tokių spalvų, kokių atrodo net nesėjau, man atrodo, kad jos susikryžmina biggrin.gif
Papildyta:
dar šiek tiek žiedų. Bet nuo tų petunijų koks kvapas balkone , o siaube..... saldus saldus, o kai atidarai langą, tai ir kambarys visas prikvimpa wub.gif
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
user posted image

user posted image

user posted image

Žiedų jūra wub.gif
user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
lobelijų kupstas wub.gif wub.gif
user posted image
Atsakyti