Įkraunama...
Įkraunama...

Petunijos...Surfinijos... Pavasaris-laikas sėti

QUOTE(Fėja* @ 2009 06 16, 10:13)
Merginos... oreikėtų leisti žydėt surfinijoms tik kai jau augalas toks didesnis... ar galima leist žydėti ir mažesniam?

turiu aš porą surfinijų, tai neskabau žiedelių, nes kad ir pražysta, toliau į ilgį šakelės auga, šakojasi ir žiedus krauna ax.gif
Atsakyti
Pabandyčiau kitiems metams svyrančių petunijų sėklų pasirinkt, bet niekaip nesuprantu, kur jos "slepiasi". Kaip jūs renkate tas sėklytes?
Atsakyti
QUOTE(Ilganosė @ 2009 06 16, 09:48)
Pabandyčiau kitiems metams svyrančių petunijų sėklų pasirinkt, bet niekaip nesuprantu, kur jos "slepiasi". Kaip jūs renkate tas sėklytes?


Turi galvoje iš petunijų ar iš parduotuvių lotuliukas.gif

Iš petunijų tai na kai nuvysta žiedas tai lieka toks bumbuliukas kaip ir jis sudžiūsta ir būna dėžutė su sėklomis tai iš jos ir prisiberi. Aš taip buvau iš stačių petunijų prisirinkus, dabar vieną auginu, kitas išdalinau.

Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2009 06 16, 12:21)
Turi galvoje iš petunijų ar iš parduotuvių  lotuliukas.gif

Iš petunijų tai na kai nuvysta žiedas tai lieka toks bumbuliukas kaip ir jis sudžiūsta ir būna dėžutė su sėklomis tai iš jos ir prisiberi. Aš taip buvau iš stačių petunijų prisirinkus, dabar vieną auginu, kitas išdalinau.

Išardžiau, išnagrinėjau žedą, nu bet nieko panašaus į sėklytes...Gal dar mano žiedai per mažai nuvytę? blink.gif O kai ko tai ir parduotuvėj galima prisirinkt-pernai maximoj sanpaulijOS lapuką nuvogiau ir dabar jau sėkmingai žydi.
Atsakyti
QUOTE(Ilganosė @ 2009 06 16, 16:45)
Išardžiau, išnagrinėjau žedą, nu bet nieko panašaus į sėklytes...Gal dar mano žiedai per mažai nuvytę? blink.gif

taigi reikia kad sudžiūtų tas bumbuliukas likęs po žiedo, taip sakant subrandintų sėklytes smile.gif
bandysiu ir aš šiemet prisirinkti, bet rudeniop smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ilganosė @ 2009 06 16, 15:45)
Išardžiau, išnagrinėjau žedą, nu bet nieko panašaus į sėklytes...Gal dar mano žiedai per mažai nuvytę? blink.gif O kai ko tai ir parduotuvėj galima prisirinkt-pernai maximoj sanpaulijOS  lapuką nuvogiau ir dabar jau sėkmingai žydi.


na kaip ir kolegė minėjo reik palaukti kol visai nudžius smile.gif
Atsakyti
Sveikutes,

Gal kas zinot,kodel pradejo gelsti ir dziuti surfiniju lapeliai ir ziedai?
Atsakyti
QUOTE(vai2tea @ 2009 06 17, 20:05)
Sveikutes,

Gal kas zinot,kodel pradejo gelsti ir dziuti surfiniju lapeliai ir ziedai?

o dažnai ir daug laistai? man pernai pradėjo džiūti kai nedalaistydavau, užpildavau paviršiuj ir galvodavau kad gana, o šaknys normaliai neatsigerdavo..
tad daba pilu vandens tiek, kad net bėga pro lovelio apačią rolleyes.gif
Atsakyti
O mano petunijos dar tik tokios, kaži po kiek šviesmečių sužydės...

user posted image
Atsakyti
palaistykit trasomis skatinanciomis augima jei norit kad augtu didesnes, o jei kad zydetu - skatinanciomis zydejima ax.gif
Atsakyti
Sveiki, smile.gif dovanoju surfinija, nes ji jau per didele augti musu balkone....be to sveria stova,ant kurio auga. is tiesu, gaila ismesti, jos spalva - violetiniai ir balti dryziai. nemoku iterpti nuotraukos, todel jei domina, atsiusiu i el.pasta. surfinija auga kaune, ziemiu g. smile.gif cia mano el.pastas : gaudeamus4years@yahoo.com
Atsakyti
QUOTE(blakstiena5 @ 2009 06 19, 22:14)
palaistykit trasomis skatinanciomis augima jei norit kad augtu didesnes, o jei kad zydetu - skatinanciomis zydejima ax.gif


tai laistau, bet kas iš to. Na šiandien pastebėjau, kad auga maži pumpurėliai bigsmile.gif
Atsakyti