Įkraunama...
Įkraunama...

Petunijos...Surfinijos... Pavasaris-laikas sėti

aš tai pirmą kartą auginu gėles tai žalia... tai eisiu skabyt šiandien savo gėlių, tikiuos nieko tokio, jau augalas apie 10-15 cm tokie srori koteliai, tikiuos nepakenksiu..reikėjo mažesnėms jaučiu daryt šitą reikalą unsure.gif

beja, pas mane vienos petunijos ir šiaip išaugusios taip plačiau, o kitos kaip stagarai tik vienas kotas
Atsakyti
QUOTE(aistejukas @ 2009 05 29, 00:54)
O jus niekados neskabote surfiniju, tai gal as ne taip darau g.gif:


Aš tai skabau, tik nesu garantuota kiek laiko jas skabyt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linarija: 29 gegužės 2009 - 09:09
QUOTE(aistejukas @ 2009 05 28, 23:54)
As visas geles skabau, surfinijas, petunijas, verbenas, fukcijas ir t.t. Kuo daugiau atsaku tuo daugiau ziedu mirksiukas.gif Lobeliju beje neskabau, jos ir taip i toki ale krumeli issauga.
Tik vat nezianu, ar naktiziedes reikia skabyti ar ne g.gif: Siemet pirma karteli prisisodinu ir nezinu ka daryti.

O jus niekados neskabote surfiniju, tai gal as ne taip darau g.gif: Matau is atsakymu, kad vienos skabo tik surfinijas,kitos ti petunijas biggrin.gif Manau teisingai elgiuosi ir skabau visas. Siuo metu labai graziai issisakojusios ir jau daugelis ruosiasi zydeti  thumbup.gif



O jei mano petunijos ir taip šakojasi, tai vis tiek reiktų nuskabyt viršunes? Skabymas tik gausesniam žydėjimui įtakos turi? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Fėja* @ 2009 05 29, 09:44)
aš tai pirmą kartą auginu gėles tai žalia... tai eisiu skabyt šiandien savo gėlių, tikiuos nieko tokio, jau augalas apie 10-15 cm tokie srori koteliai, tikiuos nepakenksiu..reikėjo mažesnėms jaučiu daryt šitą reikalą unsure.gif

beja, pas mane vienos petunijos ir šiaip išaugusios taip plačiau, o kitos kaip stagarai tik vienas kotas


Tai vat kur tie vieni stagarai, tai apskabyk, o kur sakojasi savaime, gal ir neskabyk, net nezinau kaip paaiskinti, veliau nufotkinsiu ir parodysiu kaip jos atrodo. O as jas visas skabau, tiesa paskius, net nezinau kur Surfinijos kur petunijos, nes kai buvau atostobu mama per nezinojima priziuredama mano namus, ismete etiketes, na tai yra neismete, graziai surinko hihihi.gif

QUOTE(Tessa_i.p. @ 2009 05 29, 10:18)
O jei mano petunijos ir taip šakojasi, tai vis tiek reiktų nuskabyt viršunes? Skabymas tik gausesniam žydėjimui įtakos turi?  blush2.gif

Skabymas, itakos turi ir ziedams ir sakojimuisi, Na logiskai pagalvojus, kuo daugiau saku, tuo daugiau ziedu, nes jiems yra is kur augti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistejukas: 29 gegužės 2009 - 10:45
Aš visai žalia gėlininkystėje,nusipirkau žydinčių surfinijų balkonui,o kaip jas prižiūrėti dabar domiuosi,tai kaip ten jas genėti,kur labiausiai ištįsę nukirpt?pardavėja liepė išimt lapus didžiuosius g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shidochika: 29 gegužės 2009 - 11:31
ačiū už atsakymą 4u.gif

merginos, dar pasakykit ką su lobelijom man daryt. nu jos labai mažiukės, kokių 3-4 cm aukščio, sugalvojo žydėt, tai ar jų žiedukus nuskint, ar palikt?? man viena moteriškė sakė, tipo palikt žiedukus, kai peržydės tipo tada pradės augt į didiesnius krūmelius g.gif g.gif g.gif bijau, kad paskui nebūtų vien tik žalias krūmas be žiedukų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fėja* @ 2009 05 29, 12:31)
ačiū už atsakymą 4u.gif

merginos, dar pasakykit ką su lobelijom man daryt. nu jos labai mažiukės, kokių 3-4 cm aukščio, sugalvojo žydėt, tai ar jų žiedukus nuskint, ar palikt?? man viena moteriškė sakė, tipo palikt žiedukus, kai peržydės tipo tada pradės augt į didiesnius krūmelius g.gif  g.gif  g.gif bijau, kad paskui nebūtų vien tik žalias krūmas be žiedukų g.gif



Nebikoj ir nieko tu joms nedaryk. Praeitais metais kai sodinau jau lauke pamirsau, kad pas mane jos ten yra, tai susipratau tik tada kai jos pavirto i didziuli krumeli apsipylusiais daug daug ziedu. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Fėja* @ 2009 05 29, 12:31)
ačiū už atsakymą 4u.gif

merginos, dar pasakykit ką su lobelijom man daryt. nu jos labai mažiukės, kokių 3-4 cm aukščio, sugalvojo žydėt, tai ar jų žiedukus nuskint, ar palikt?? man viena moteriškė sakė, tipo palikt žiedukus, kai peržydės tipo tada pradės augt į didiesnius krūmelius g.gif  g.gif  g.gif bijau, kad paskui nebūtų vien tik žalias krūmas be žiedukų g.gif


Aš joms nieko nedariau, bet žydėjo šauniai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(shidochika @ 2009 05 29, 12:29)
Aš visai žalia gėlininkystėje,nusipirkau žydinčių surfinijų balkonui,o kaip jas prižiūrėti dabar domiuosi,tai kaip ten jas genėti,kur labiausiai ištįsę nukirpt?pardavėja liepė išimt lapus didžiuosius  g.gif



Man irgi niekaip nedasunta, kurioj vietoj reik skabyti ir kiek? Kiekviena sakele? Kiek nulauzti? Puse, ar pati galiuka?
Atsakyti
QUOTE(aistejukas @ 2009 05 29, 11:44)
Tai vat kur tie vieni stagarai, tai apskabyk, o kur sakojasi savaime, gal ir neskabyk, net nezinau kaip paaiskinti, veliau nufotkinsiu ir parodysiu kaip jos atrodo. O as jas visas skabau, tiesa paskius, net nezinau kur Surfinijos kur petunijos, nes kai buvau atostobu mama per nezinojima priziuredama mano namus, ismete etiketes, na tai yra neismete,  graziai surinko hihihi.gif
Skabymas, itakos turi ir ziedams ir sakojimuisi, Na logiskai pagalvojus, kuo daugiau saku, tuo daugiau ziedu, nes jiems yra is kur augti  ax.gif


Pabandysiu paskabyt tada tas kurios neišsišakojusios 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

o aš nieko neskabau, nors sakiau ir rašiau kad skabysiu petunijas ir žiedus apgenėsiu biggrin.gif palikau likimo valiai.. šakojasi daug žinokit ir taip, ir iš stiebo pačio ir iš jau nustįsusių ilgesnių šakelių leidžia ir žiedus vis naujus ir šakeles į šonus bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smileja: 29 gegužės 2009 - 14:28
Galima nuskabyti, tik pačią viršunėlę, galima nuskabyti kelis cm ir kišti į žemą, buna išeina jų pasidauginti taip.
Atsakyti