Įkraunama...
Įkraunama...

Petunijos...Surfinijos... Pavasaris-laikas sėti

QUOTE(smileja @ 2009 05 25, 23:44)
va va, įlindau tuo tikslu, kad paklausčiau ir gal kuri žinotų, kodėl mano gėlės apvyto g.gif šiandien pirma diena pakabinau lovelius ant balkono krašto, iki tol buvo sudėti ant kėdžių balkone, tai irgi apvyto lapeliai.. tai kažin ar nuo vėjo ar nuo saulės? g.gif


Po persodinimo ir pas mane tas pats, vienos greit atsigauna, kitos sunkiau, nežinau nuo ko tai priklauso doh.gif Bet pastebėjau, kad kažkurį vakarą kai buvo vėjuotą, sunešiau į kambarį tai greit atsigavo lapeliai, matyt šilumos daugiau nori, nes išnešus ir vėl apvyto doh.gif
Papildyta:
QUOTE(satanele @ 2009 05 25, 19:06)
turiu dar verbenu tik nezinau ka sujom sugalvoti g.gif


Pernai turėjau nesvyrančių verbenų, buvau susodinus į didesnį vazoną, bet kažkaip nelabai man jos augo, vėliau užpuolė tie bjaurybės amarai doh.gif
O šiaip man gražiau svyrančios verbenos thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linarija: 26 gegužės 2009 - 14:47
Sveiki, norejau paklausti jusu, ar is tiesu reikia nuskabyti petuniju virsuneles, kad jos nenutistu, sakotusi daugiau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Niridė @ 2009 05 27, 23:37)
Sveiki, norejau paklausti jusu, ar is tiesu reikia nuskabyti petuniju virsuneles, kad jos nenutistu, sakotusi daugiau? g.gif


BUTINAI
Atsakyti


QUOTE(aistejukas @ 2009 05 28, 00:18)

Labai dekui uz atsakyma, nesiryzau visu nuskabyti, kazkaip gaila,nes norisi gi greiciau tu ziedeliu, o nuskabius prazydejimo procesas gerokai pailgeja unsure.gif
O sitaip "geneti" pastoviai reikia ar uzteks keliu kartu?
Atsakyti
QUOTE(Niridė @ 2009 05 28, 00:24)
Labai dekui uz atsakyma, nesiryzau visu nuskabyti, kazkaip gaila,nes norisi gi greiciau tu ziedeliu, o nuskabius prazydejimo procesas gerokai pailgeja unsure.gif
O sitaip "geneti" pastoviai reikia ar uzteks keliu kartu?



Na as nugnybiu virsunele, o tada tos sonines (kurios po nugnybimo isauga) irgi buna nugnybiamos mirksiukas.gif O tada jau viskas.
Atsakyti
gal kas patar, ko cia mano gelytes izsidirbineja doh.gif

turiu 4 lovelius, 2 pakabinti rytinej pusej, 2 vakarinej.

tie kur vakarinej kabo, tai gelytes jose bujoja, ir gal net zydet tuoj prades. o vat rytines puses tokie lapeliai nedideli, gysloti, tokie suskiai.

padariau eksperimenta. namie buvo like 2 pauge daigeliai, tai is rytines puses loveliu isemiau 2 skurdziausiu, ir pasodinau ,,naminius''. tai tie naminiai ir pradejo vargt, o is loveliu iskelti iskelti ,,suskiai'' namie atsigavo blink.gif

tai negi jom netinka rytine puse? gal reik tada visas apgyvendint vakarineje puseje?
Atsakyti
QUOTE(aistejukas @ 2009 05 28, 09:20)
Na as nugnybiu virsunele, o tada tos sonines (kurios po nugnybimo isauga) irgi buna nugnybiamos  mirksiukas.gif O tada jau viskas.

Sit kaip! bigsmile.gif Dekui labai uz atsakyma, eisiu tada as joms "sprandu nusukinet" biggrin.gif
Atsakyti
tai reikia ir petunijas ir surfinijas nuskabyt? maniau tik sulfinijas... reiks eit skabyt tadu unsure.gif

o lobelijų žiedukus reikia turbūt irgi nugnybt... jos labai dar mažos, o jau žydėt susiruošė g.gif labai labai gaila man tų žiedukų doh.gif bet mazgės dar visai, kokių trijų-keturių centimetriukų tik krūmiukas
Atsakyti
ar laistot kuri israugintomis dilgelemis ar karves meslu petunijas ir kas kiek laiko?
Atsakyti
QUOTE(blakstiena5 @ 2009 05 28, 18:34)
ar laistot kuri israugintomis dilgelemis ar karves meslu petunijas ir kas kiek laiko?

vajatau tongue.gif neeaa blush2.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(aistejukas @ 2009 05 28, 10:20)
Na as nugnybiu virsunele, o tada tos sonines (kurios po nugnybimo isauga) irgi buna nugnybiamos  mirksiukas.gif O tada jau viskas.


O su surfinijomis irgi taip pat? g.gif
Atsakyti
As visas geles skabau, surfinijas, petunijas, verbenas, fukcijas ir t.t. Kuo daugiau atsaku tuo daugiau ziedu mirksiukas.gif Lobeliju beje neskabau, jos ir taip i toki ale krumeli issauga.
Tik vat nezianu, ar naktiziedes reikia skabyti ar ne g.gif: Siemet pirma karteli prisisodinu ir nezinu ka daryti.

O jus niekados neskabote surfiniju, tai gal as ne taip darau g.gif: Matau is atsakymu, kad vienos skabo tik surfinijas,kitos ti petunijas biggrin.gif Manau teisingai elgiuosi ir skabau visas. Siuo metu labai graziai issisakojusios ir jau daugelis ruosiasi zydeti thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistejukas: 28 gegužės 2009 - 22:56