Įkraunama...
Įkraunama...

Petunijos...Surfinijos... Pavasaris-laikas sėti

QUOTE(ciosyte @ 2009 05 14, 13:15)
na su tais pavadinimais as irgi pinuosi kur surfinija, kur petunija skaitosi  biggrin.gif  doh.gif  o klausykit.. mano gelytes jau siltnamyje gyvena kartu su agurkais smile.gif ir tetis vakar laistydamas agurkus kartu paliejo ir mano petunijas su trasom skirtom agurkam  blink.gif  ar nieko nenutiks gelytem? kaip manot? unsure.gif


Nieko nenutiks, as irgi,kai baigdavosi gėlių trąšos, liedavau su tokiom, kurios namuose pasitaikydavo biggrin.gif
Kažkada palaisčiau su palmių, kažkada su pomidorų, su spygliuočių, kaktusų ir pan. Bet šiaip labiausia subalansuoti cheminiai elementai būna specialiose trąšose, kurios nurodytos petunijom, ar surfinijom, ar žydinčiom gėlėm.
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2009 05 13, 23:21)
o kokiomis trąšomis jūs trešiat petunijas? nesidomėjau dar apie trąšas, tai nežinau kurios geriausios būtų petunijoms blush2.gif


tresiu universaliomis zydincioms gelem, bet manau kad kazkokio elemento mazoka, jos man tokios i gelsvuma kai kurios, kitos tai juodzales ir ziedus krauna, skinu lauk, noriu kad sakos ilgesnes augtu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(blakstiena5 @ 2009 05 14, 21:32)
kitos tai juodzales ir ziedus krauna, skinu lauk, noriu kad sakos ilgesnes augtu ax.gif

pas mane ant kiekvienos šakos galų leidžia žiedus, tai jei neskinsiu jos į įlgį nebeaugs? g.gif
Atsakyti
QUOTE(blakstiena5 @ 2009 05 13, 22:24)
as kiekviena karta laistydama tresiu, mazai kada pilu tik gryna vandeni, skaiciau zurnale, kad netiesia jog petunijoms medziagu uztenka is zemes ax.gif


Ir aš kiekvieną laistymą tręšių.
Papildyta:
QUOTE(smileja @ 2009 05 14, 22:42)
pas mane ant kiekvienos šakos galų leidžia žiedus, tai jei neskinsiu jos į įlgį nebeaugs? g.gif


Ir pas mane yra žiedelių, kaikuriuos nuskindavau, tuo tikslu, kad dar pasišakotų, o kad tai gali lemti šakų ilgi kažkaip ir nepagalvojau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linarija: 14 gegužės 2009 - 20:56
verysad.gif Norejau paklausti gal kas maiso petunijas su kitom gelem? g.gif Maciau zurnalose labai graziai atrodo thumbup.gif bet va nezinau ju pavadinimo kokios buvo
Atsakyti
QUOTE(bambukas* @ 2009 05 15, 12:18)
verysad.gif Norejau paklausti gal kas maiso petunijas su kitom gelem? g.gif  Maciau zurnalose labai graziai atrodo  thumbup.gif bet va nezinau ju pavadinimo kokios buvo

tai čia jau manau skonio reikalas, jei gražu tai bet kokį gėlių mišinį gali pasidaryti rolleyes.gif aš planavau sodinti į lovelius su dichondrom, bet kad labai mažiukės jos dar, kažkaip ilgai auga, tai sodinau vienas petunijas smile.gif
Atsakyti
as skabau ziedelius dabar, nes liktai skaiciau kad jie energija adiduoda ziedeliams ir nebeaugina saku tiek, na tiksliai nepamenu bet liktai taip blush2.gif

dabar susimasciau g.gif sejau balkonines petunijas ir susimasciau ar vos svyrancios bus ar visdelto ne? g.gif
Atsakyti
Štai aš kokias auginu, nors sako, kad jos lepesnės. Pažiūrėsiu, kaip čia bus ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2009 05 17, 16:22)
Štai aš kokias auginu, nors sako, kad jos lepesnės. Pažiūrėsiu, kaip čia bus ax.gif
user posted image

labai gražu wub.gif o čia pati sėjai ar pirkai daigiukus jau? ax.gif aš irgi pasisėjus buvau pilnavidurių petunijų, bet paprastų nesvyrančių, tai gražiai suaugo, viena jau žiedą skleidžia rolleyes.gif
Atsakyti
Mano viena petunija pražydo, kai sesuo dave daigiukų sake raudoni ir balti žiedai bus o va pražydo violetinis lotuliukas.gif bet kaip smagu kai pačios užaugintas pražydo wub.gif o ir kiti jau matau krauna žiedelius, bet aš jų neskinsiu, man gaila unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(tatedo @ 2009 05 18, 12:46)
Mano viena petunija pražydo, kai sesuo dave daigiukų sake raudoni ir balti žiedai bus o va pražydo violetinis  lotuliukas.gif  bet kaip smagu kai pačios užaugintas pražydo  wub.gif  o ir kiti jau matau krauna žiedelius, bet aš jų neskinsiu, man gaila  unsure.gif



Aš saviškių niekuomet neskindavau, man irgi gaila blush2.gif Bet vistiek žydėdavo kaip išprotėję ir užaugdavo dideliausi krūmai ax.gif
Tik trąšų tai nepamiršdavau įpilti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bambukas* @ 2009 05 15, 12:18)
verysad.gif Norejau paklausti gal kas maiso petunijas su kitom gelem? g.gif  Maciau zurnalose labai graziai atrodo  thumbup.gif bet va nezinau ju pavadinimo kokios buvo


Šiais metais pasodinau kartu su naktižiedėmis, koks mix'as gausis pamatysiu kai žydės. biggrin.gif
Atsakyti