Įkraunama...
Įkraunama...

Petunijos...Surfinijos... Pavasaris-laikas sėti

šiandien aš sodinsiu irgi jau petunijas. bet nevisas. kitas biški vėliau dar thumbup.gif thumbup.gif . Šiandien šaknų dienos, todėl sėkite sėkite ir dar kartą sėkite lotuliukas.gif lotuliukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2009 02 27, 21:08)
nei juoktis nei verkti man.. sūnus išrovė kelis daigelius kol sportavau ir senelis vaikus prižiūrėjo doh.gif su pincetu sukišti bandžiau, bet abejoju ar prigis.. 
kaip žinodama šiandien turgelyje dar surfinijų sėklų nusipirkau ir pasisodinau ax.gif
o ten tas baltumas ant lapiukų tai manau nuo sėklyčių kažkokie likučiai blush2.gif
Įdomumo dėlei paklausiu kiek jūsų mieste kainavo surfinijų sėklos? Aš Kaune už 18 sėklų sumokėjau 11 litų turguje, beja, taip pat. Bet jei užaugs bus labai gražios. Vadinasi "Obels žiedeliai" (taip sakė pardavėja) nu jau tokia spalva faina paveikslėlyje.. balta pereinanti į rūžavumą švelnų švelnų tokį... Aš jas pirkau šiaip kaip baltas. Nes grynai baltų nebuvo.
Atsakyti
QUOTE(*elfė* @ 2009 03 01, 10:13)
Įdomumo dėlei paklausiu kiek jūsų mieste kainavo surfinijų sėklos? Aš Kaune už 18 sėklų sumokėjau 11 litų turguje, beja, taip pat. Bet jei užaugs bus labai gražios. Vadinasi "Obels žiedeliai" (taip sakė pardavėja)  nu jau tokia spalva faina paveikslėlyje.. balta pereinanti į rūžavumą švelnų švelnų tokį... Aš jas pirkau šiaip kaip baltas. Nes grynai baltų nebuvo.


Jos Senukuose ir Ermitaže Vilniuje kainavo iki trijų litų. Tik aišku, nebuvo tokių ypatingų spalvų, kaip Tavo minimas Obels žiedas. Gal Taviškės ten buvo kaip nors ypatingai apdorotos? Nes tos, kur aš pirkau, tai buvo paprasčiausi kaip aguonų grūdeliai.
Atsakyti
Aš pirkau svyrančias petunijas,tai pakelis,10 sėklų ,kainuoja 7 lt (Žalioj stotelėj).Pernai iš tokio pakelio man išaugo 11 petunijų bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(FleurDeLis @ 2009 03 01, 10:35)
Jos Senukuose ir Ermitaže Vilniuje kainavo iki trijų litų. Tik aišku, nebuvo tokių ypatingų spalvų, kaip Tavo minimas Obels žiedas. Gal Taviškės ten buvo kaip nors ypatingai apdorotos? Nes tos, kur aš pirkau, tai buvo paprasčiausi kaip aguonų grūdeliai.

nežinau aš ar jos kuo įpatingos. Vokiškos. Į popierinę pakuotę buvo įdėta tokia plastmasinė mažytė mažytė bonkutė o joje suskaičiavau, kad yra 18 sėklų. Bet jos daug didesnės už petunijų sėklas, kurias pirkau. Tiesiog trigubai didesnės g.gif nu įdomu, kas čia bus. Sakiau vieną sėklą sodinsiu į vieną daigintuvą, jau bėdos nebus, didelės jos, viska, palyginus smile.gif
Atsakyti
Didesnės todėl,kad apveltos kažkokiu tai trąšų ir kitokių chemikalų mišiniu smile.gif
Atsakyti
Sveikutes,


[B]SU PAVASARIU wub.gif [/B]

user posted image
Atsakyti
QUOTE(*elfė* @ 2009 03 01, 09:13)
Įdomumo dėlei paklausiu kiek jūsų mieste kainavo surfinijų sėklos?

Pirkau turgelyje, tai kiek pamenu pakiukas su 5 sėklom kainavo 4 lt, su 10 sėklyčių - 5 lt. O kur pirkau praeitą savaitę, tai pakiukas su 6 sėklytėm kainavo 3,50 lt, o kitas su 10 sėklyčių 4 lt. Skirtingų firmų - skirtingos kainos smile.gif O grūdeliai irgi supakuoti į tokius plasmasinius mažus indelius, o jie popieriniuose pakeliuose smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smileja: 01 kovo 2009 - 14:25
Maniškės petunijos sudygo thumbup.gif Žiūrėsiu, kaip toliau augs biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Aš sėsiu savas tik kovo pabaigoj, nes namie labai šilta ir jos man išstips, tai va, laukiu, kol lauke bus šilčiau, tada nešiu į apšildintą verandą doh.gif
Turiu didžiažiedžių dviejų spalvų ax.gif rosa ir salmon (šitų spalva maždaug tokia kaip forumo fono spalva, vos intensyvesnė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Daluksa @ 2009 03 03, 20:02)
Sveikos  4u.gif
Aš sėsiu savas tik kovo pabaigoj, nes namie labai šilta ir jos man išstips, tai va, laukiu, kol lauke bus šilčiau, tada nešiu į apšildintą verandą  doh.gif
Turiu didžiažiedžių dviejų spalvų  ax.gif  rosa ir salmon (šitų spalva maždaug tokia kaip forumo fono spalva, vos intensyvesnė  wub.gif


Aga, žinau tų salmon spalvą. Įspūdingai turėtų atrodyt.
Atsakyti
http://www.seklos.lt/index.php?id=693 Ar sita?

Atsakyti