Įkraunama...
Įkraunama...

Petunijos...Surfinijos... Pavasaris-laikas sėti

gal kuri zino kaip uzaugint labai dideles petunijas svyrancias?esu macius kad viena saka beveik po koki metra ilgio.....bet kaip tokia uzaugint neisivaizduoju, gal kuri zinot paslaptinga recepta ax.gif blush2.gif
Atsakyti
bigsmile.gif
QUOTE(blakstiena5 @ 2009 05 12, 19:55)
gal kuri zino kaip uzaugint labai dideles petunijas svyrancias?esu macius kad viena saka beveik po koki metra ilgio.....bet kaip tokia uzaugint neisivaizduoju, gal kuri zinot paslaptinga recepta ax.gif  blush2.gif

cia gal nuo rusies daugiau priklauso saku ilgis.. g.gif nes as turiu pasisejus dvieju rusiu svyrancias, tai ant pokucio vienom rase, kad saku ilgis iki 60cm, o kitos net iki 120 cm bigsmile.gif tik kad tos ilgosios man labai jau sunkiai auga su kitom palyginus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ciosyte @ 2009 05 13, 12:14)
bigsmile.gif
cia gal nuo rusies daugiau priklauso saku ilgis..  g.gif  nes as turiu pasisejus dvieju rusiu svyrancias, tai ant pokucio vienom rase, kad saku ilgis iki 60cm, o kitos net iki 120 cm  bigsmile.gif  tik kad tos ilgosios man labai jau sunkiai auga su kitom palyginus  doh.gif



o man turguje prekiaujantis jaunimas sakė, tos kur ilgos virš 1m, vadinasi surfinijomis, o trumpesnės- svyrančiomis petunijomis g.gif Sklinda mitai, o kur ieškoti tiesos lotuliukas.gif doh.gif Neprisiruošiu savo plantacijos nufotkinti, taip įdomu, kurioms reikia "dėti" per viršūnes doh.gif Nelabai jos man patinka g.gif Ir dar galvoju, kaip čia užsakyti geresnį orą, kad galėčiau nešti laukan, ten priežiūra daug lengvesnė unsure.gif
Atsakyti
šiandien per turgelį perlėkiau pasižiūrėti kas gero, palyginau saviškes petunijas su parduodamomis, tai maniškės tokios kūdos atrodo, o kur turguj tai tokie krūmai, lapija tokia vešli g.gif įdomu kodėl?
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2009 05 13, 14:36)
šiandien per turgelį perlėkiau pasižiūrėti kas gero, palyginau saviškes petunijas su parduodamomis, tai maniškės tokios kūdos atrodo, o kur turguj tai tokie krūmai, lapija tokia vešli g.gif įdomu kodėl?


Aha, pas mane tas pats. Vėliau, kai pradėdavau tręšti, tai maniškės geriau atrodydavo už pirktines biggrin.gif
Tikiuosi ir šiemet taip bus g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liaudija: 13 gegužės 2009 - 13:40
QUOTE(liaudija @ 2009 05 13, 14:40)
Aha, pas mane tas pats. Vėliau, kai pradėdavau tręšti, tai maniškės geriau atrodydavo už pirktines  biggrin.gif
Tikiuosi ir šiemet taip bus  g.gif

o kada jau tręšti pradėti? mano dar nė karto netreštos g.gif
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2009 05 13, 15:09)
o kada jau tręšti pradėti? mano dar nė karto netreštos g.gif


Kai pradės žydėti, tada ir trėšti pradėk. Nes kol daigeliai tik jokio tręšimo nereikia ž kokybiškos žemės užtenka.

Su tai pirktiniais daigais tai teisingai pastebėta. Jeigu pats užsiaugini, jie tvirti ir gausiai žydi, o va pernai nusipirkau visą vazoną jau žydinčių, tai po kelių savaičių liko tik kažkokie stimburiai - seni žiedai nužydėjo, o naujus tai žiauriai skystai leido. Teko nušienauti ištįsusius žiedstiebius ir auginti naujus ugliūkus.

Su savo užaugintom taip nebūna...
Atsakyti
as kiekviena karta laistydama tresiu, mazai kada pilu tik gryna vandeni, skaiciau zurnale, kad netiesia jog petunijoms medziagu uztenka is zemes ax.gif
Atsakyti
o kokiomis trąšomis jūs trešiat petunijas? nesidomėjau dar apie trąšas, tai nežinau kurios geriausios būtų petunijoms blush2.gif
Atsakyti
nusipirkau vakar maximoj trasas petunijoms ir surfinijoms,tokios tabletes,tai jau siand paliejau daigelius,gal greiciau augti prades,bet l. nedaug idejau tos tabletes gal puse per puse i pusantro litro buteli.
bet tikrai labai priklauso nuo zemes kaip augs,nes turejau ivaitiu petuniju,vienoj zemej jos sunyko,o kitoje auga.
Atsakyti
QUOTE(wetta @ 2009 05 14, 11:15)
nusipirkau vakar maximoj trasas petunijoms ir surfinijoms,tokios tabletes,tai jau siand paliejau daigelius,gal greiciau augti prades,bet l. nedaug idejau tos tabletes gal puse per puse i pusantro litro buteli.
bet tikrai labai priklauso nuo zemes kaip augs,nes turejau ivaitiu petuniju,vienoj zemej jos sunyko,o kitoje auga.


Reikės ir man šiandien patręšti smile.gif Tik neišku kaip vienas lovelis šiandien atrodys, nes palikau balkone, o pro langą matau, kad vėjas medžius prie žemės bando guldyti doh.gif
Atsakyti
na su tais pavadinimais as irgi pinuosi kur surfinija, kur petunija skaitosi biggrin.gif doh.gif o klausykit.. mano gelytes jau siltnamyje gyvena kartu su agurkais smile.gif ir tetis vakar laistydamas agurkus kartu paliejo ir mano petunijas su trasom skirtom agurkam blink.gif ar nieko nenutiks gelytem? kaip manot? unsure.gif
Atsakyti