Įkraunama...
Įkraunama...

Petunijos...Surfinijos... Pavasaris-laikas sėti

sveikos petunijų mylėtojos

noriu pasiguost, kad mano gėlytes gerokai apkramtė sraigės. atrodo dabar liūdnai
user posted image

noriu patarimo, ar dar yra šansų,kad iš naujo lapus išleis, ar gal tiesiog išraut, kad kitoms vazone vietos daugiau būtų. ir dar turiu jų ir didesniam pakabinamam vazone, tai gal ir ten reiktų praretint, o gal viršūnėles palaužyt ir dar padaugint, nes išrovus bijau, kad nebeprigis, o gaila kiekvieno daigelio (pirmi metai auginu ax.gif )

didysis vazonas atrodo taip. pakraščiais irgi sraigės pasidarbavo bet ne taip stipriai, kaip mažesniuosiuose
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Napo: 03 gegužės 2009 - 12:33
QUOTE(smileja @ 2009 04 30, 16:43)
rodausi ir aš savo derlių ax.gif čia didžiausios, bet turiu ir mažesnių dar rolleyes.gif
user posted image

Oho kokios didelės thumbup.gif
Aš irgi jas auginu šiemet pirmą kartą, tiksliau sesuo prisisėjo tiek kad nebežino kur kišti lotuliukas.gif tai susigundžiau ir aš, gal pavyks pasipuošti kiemą ax.gif

Napo, o ių kur tos sraigės? Lauke buvai palikus vazonėlius per naktį, ar dieną čia jos taip pasidarbojo g.gif

Einu nufotkinsiu ir aš savo, parodysiu smile.gif
Atsakyti
Na štai,
šitos pas mane ant palangės auga
user posted image
Šitas nešioju į lauką loveliuose auga ir laikau per dieną
user posted image
Turiu tris lovelius dvėjuose jos auga normaliai, vienos didesnės kitos mažesnės, bet va trečiajame lovelyje nesuprantu kas jom yra, ir kodėl jos nenori augti, sąlygos tokios pat kaip ir kituose, žemė, laistymas, tręšimas viskas taip pat g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(tatedo @ 2009 05 04, 11:21)
bet va trečiajame lovelyje nesuprantu kas jom yra, ir kodėl jos nenori augti, sąlygos tokios pat kaip ir kituose, žemė, laistymas, tręšimas viskas taip pat  g.gif

o sėkla ta pati, sėjai visas iš vieno pakiuko? g.gif pas mane skirtingai auga irgi, vienos labai greit, didelės jau, o kitos pamažu.. sumaišyta pas mane, neatrenku kur kokia spalva bus, bet įtariu, kad vienos kažkurios spalvos lėtai auga biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2009 05 04, 14:42)
o sėkla ta pati, sėjai visas iš vieno pakiuko? g.gif pas mane skirtingai auga irgi, vienos labai greit, didelės jau, o kitos pamažu.. sumaišyta pas mane, neatrenku kur kokia spalva bus, bet įtariu, kad vienos kažkurios spalvos lėtai auga biggrin.gif

Sėjau ne aš tai nežinau, bet va pirmą kartą kai pasodinau neaugo, nuleipo, neatsigavo, roviau lauk ir pasodinau kitas ir tos neuga g.gif doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tatedo @ 2009 05 04, 11:01)
Napo, o ių kur tos sraigės? Lauke buvai palikus vazonėlius per naktį, ar dieną čia jos taip pasidarbojo  g.gif


Mano petunijos lauke jau gal kokias tris savaites, nes aš ne LT, o UK jas auginu ax.gif tai ir prasinešė sraigės kai buvau palikus vazonus tik vos nuo žemės pakeltus. Pasimokiau - sudėjau ant stalo. Bet vakar nelauktai netikėtai davė krušos, tai lėkiau nuo stalo nukelt petunijų, pakišau po stalu, o šiandien vėl iš vazonų sraiges traukiau doh.gif

Vis dar laukiu patarimo, ar tas nugraužtas palikt, ar nukirpt ar išvgis išraut?
Atsakyti
QUOTE(tatedo @ 2009 05 04, 15:49)
Sėjau ne aš tai nežinau, bet va pirmą kartą kai pasodinau neaugo, nuleipo, neatsigavo, roviau lauk ir pasodinau kitas ir tos neuga  g.gif  doh.gif  lotuliukas.gif

tada nežinau kodėl čia taip, gal gėlytėm lovelis nepatinka biggrin.gif

QUOTE(Napo @ 2009 05 04, 20:01)
Vis dar laukiu patarimo, ar tas nugraužtas palikt, ar nukirpt ar išvgis išraut?

aš tai neskubėčiau mesti lauk, palaukčiau dar, gal ataugs lapiukai.
Atsakyti
mano svyrancios petunijos dar ne visai dideles,kai kurios po kokius 7 lapelius turi,noriu paklaust,kada jas reikia skabyt kad sakotusi?
ir ar reikia is tu maziausiu daigykleliu,rodos kur 3cm persodint i didesnius?
aciu is anksto uz ats 4u.gif
Atsakyti
Noriu ir as pasigirti,mano pacios setos jau zydi 4u.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
as kazkur skaiciau zurnale kad surfinijos ir petunijos lengvai dauginasi nulauzus sakele ir ikisus i zeme? :hmas

tai as pameginau aplauziau savo didziaja surfinija ir sukisau i zemele sakeles, kokia savaite jau taip stovi vazone, siaip tai gerai atrodo neleipsta lapeliai, gal ir pavyks atsiauginti g.gif

mano tai jau dideles surfinijos, veliau imesiu fotkes, ir balkone neistiklintam jau seniai isnesus, neturiu namie kur tokiu dideliu padet, tai kai nebebuvo minuso lauke ir isnesiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gedrule @ 2009 05 11, 10:49)
sveikos  4u.gif
as kazkur skaiciau zurnale kad surfinijos ir petunijos lengvai dauginasi  nulauzus sakele ir ikisus i zeme? :hmas

tai as pameginau aplauziau savo didziaja surfinija ir sukisau i zemele sakeles, kokia savaite jau taip stovi vazone, siaip tai gerai atrodo neleipsta lapeliai, gal ir pavyks atsiauginti g.gif

mano tai jau dideles surfinijos, veliau imesiu fotkes, ir balkone neistiklintam jau seniai isnesus, neturiu namie kur tokiu dideliu padet, tai kai nebebuvo minuso lauke ir isnesiau ax.gif

Bandau ir as taip daryti ,ziuresiu kas gausis g.gif
Atsakyti
QUOTE(wetta @ 2009 05 11, 10:06)
mano svyrancios petunijos dar ne visai dideles,kai kurios po kokius 7 lapelius turi,noriu paklaust,kada jas reikia skabyt kad sakotusi?
ir ar reikia is tu maziausiu daigykleliu,rodos kur  3cm persodint i didesnius?
aciu is anksto uz ats  4u.gif



mane irgi domina, kada skabyti svyrančias petunijas, nes kitos išstybo į viršų, ir manau jau per daug unsure.gif
Atsakyti