Įkraunama...
Įkraunama...

Petunijos...Surfinijos... Pavasaris-laikas sėti

QUOTE(ecka @ 2009 04 28, 21:43)
mano plantacija  lotuliukas.gif  Išdalinau be proto >, kitus sakau dukrai sodinti ir pardavinėti lotuliukas.gif  doh.gif  Čia svyrančios petunijos ax.gif
user posted image

Nekankinkit ispikiuokit,o atrodo kaip jie ten vargsta bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(linarija @ 2009 04 29, 09:32)
Oho    smile.gif  thumbup.gif Tikra plantacija  thumbup.gif  bigsmile.gif



Man net gėda, maniškės dar tokios mažytės blush2.gif . Pažiūrėjus į jūsiškes, noriu savo mesti lauk ir pirkti daigelius blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liaudija: 29 balandžio 2009 - 08:51
QUOTE(liaudija @ 2009 04 29, 10:50)
Man net gėda, maniškės dar tokios mažytės  blush2.gif . Pažiūrėjus į jūsiškes, noriu savo mesti lauk ir pirkti daigelius  blink.gif


Užaugs užaugs ir tavo gėlytės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2009 04 29, 09:40)
Nekankinkit ispikiuokit,o atrodo kaip jie ten vargsta bigsmile.gif


jargau, koks ten kankinimas, jos ten bujoja lotuliukas.gif Sumąsčiau nufotografuoti, kai palaisčiau, tai anos sugulė nuo srovės doh.gif O taip stačios, lapai didesni, nei turiu prisipikavusi doh.gif Šiandien, jei nepamiršiu nupirkti vazonėlių ir žemių- kelsime vėl žemės ūkį ir bandysime pastorinti piniginę (svajuko dramblionės, matyt nusės ant pirties, jei tik suaugs hihihi.gif ... )
Atsakyti
QUOTE(liaudija @ 2009 04 29, 09:50)
Man net gėda, maniškės dar tokios mažytės  blush2.gif . Pažiūrėjus į jūsiškes, noriu savo mesti lauk ir pirkti daigelius  blink.gif


mano irgi dar mazytes, net nepikavau ju kol kas smile.gif bet tikiu, kad uzaugs ir dziugins, nenuleisk ranku 4u.gif
Atsakyti
As jau viska i terasa isnesiau, jau net naslaites ispikiavau , susodinau, petuniju tai nespeju ziedu karpyt, vis krauna ir krauna, bet noriu kad dar i salis paaugtu...
Atsakyti
man senukuose rekomendavo skabyt surfinuju virsunele, kad jos sakotusi g.gif
o kada ta reiktu daryt?

ir dar kvailas klausimas, susodinau jau i lovelius, universaliame durpiu berods substrate. bet kai laistau, tai jis man taip pradzioj pakyla, kad net lapeliai geliuku issipurvina blink.gif o jei apiberziau zemes mazais drenaziniais akmenukais? cool.gif
Atsakyti
QUOTE(InDovi @ 2009 04 29, 11:56)
mano irgi dar mazytes, net nepikavau ju kol kas smile.gif bet tikiu, kad uzaugs ir dziugins, nenuleisk ranku  4u.gif


Žinoma,kad užaugs, tik neiaišku kada lotuliukas.gif Bet juk taip smagu, kai džiugina savo pačios užaugintos gėlytės ax.gif

Ok, laukiam mes jų drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikutės,

kokios fainos visų gėlelės, kad ir mažiukės kai kurios, bet greit užaugs thumbup.gif

rodausi ir aš savo derlių ax.gif čia didžiausios, bet turiu ir mažesnių dar rolleyes.gif
user posted image
user posted image

labai knieti į lovelius perkelti, bet nepagalvojau prieš sėdama, kad pasižymėti kur kokia spalva, tai daba teks laukti kol pražys jaučiu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smileja: 30 balandžio 2009 - 16:46
Noreciau pagalbos,

Ar gali lovelius palikti atvirame balkone, nera per salta?
Atsakyti
QUOTE(Kananga @ 2009 04 30, 22:43)
Noreciau pagalbos,

Ar gali lovelius palikti atvirame balkone, nera per salta?

paprastas nesvyrančias petunijas palikau ir šiai nakčiai lauke, žiūrėsiu kaip atrodys ryte, o svyrančias susinešiau su vazoniukais atgal į kambarį, aš dar bijau jog gali nušalti blush2.gif nors prieš tai porą naktų buvau pralaikius lauke..
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2009 05 01, 00:24)
paprastas nesvyrančias petunijas palikau ir šiai nakčiai lauke, žiūrėsiu kaip atrodys ryte, o svyrančias susinešiau su vazoniukais atgal į kambarį, aš dar bijau jog gali nušalti blush2.gif  nors prieš tai porą naktų buvau pralaikius lauke..

As buvau palikus svyrancias, aisku ziuresim kas bus smile.gif kolkas viskas gerai. Aisku lovelius nukeliau ant zemes, nes buvo vejas pakankamai didelis. O sianakt jau reikes nesti i kambari, nes kaikur zada iki -4. g.gif
Atsakyti