Įkraunama...
Įkraunama...

Petunijos...Surfinijos... Pavasaris-laikas sėti

QUOTE(goya @ 2009 04 21, 23:00)
Mano gėlytės prieš gerą savaitę atrodė taip ax.gif

user posted image

Pas mane irgi panasiai atrodo (gal kiek didesnes), tai vis svarstau ar spes siemet prazyst lotuliukas.gif ar teks pirkt jau zydincias lotuliukas.gif
Jau su 4 lapeliais isnesiau i vesesne vieta tai del to ir suletejo augimas, bet bijau parnest i siluma, nes augs tai jos lauke g.gif bijau kad nenumirtu
Atsakyti
sveikutes,atejau ir as su savo petunijom ax.gif



user posted image

user posted image


Melynake ,grazus daigeliai,as tai nedaiginu,as is karto nusiperku su ziedais mirksiukas.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Melynake:) @ 2009 04 24, 15:07)
Pas mane irgi panasiai atrodo (gal kiek didesnes), tai vis svarstau ar spes siemet prazyst lotuliukas.gif ar teks pirkt jau zydincias lotuliukas.gif
Jau su 4 lapeliais isnesiau i vesesne vieta tai del to ir suletejo augimas, bet bijau parnest i siluma, nes augs tai jos lauke  g.gif bijau kad nenumirtu


suzydes,suzydes.As jau ateinancia saaite planuoju lauke sodinti.Mano augintines pries savaite:
user posted image
Atsakyti
grazus ir veslus jusu daigeliai thumbup.gif ,kita met ir as bandysiu auginti is seklu,saunuoles kad turit kantrybes 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Gal patarsit, vakar pasisodinau sulfinijų ugliukus į lovelius, ar jau daliu nesti lovelį į nestiklintą balkoną dienai, o vakare nakčiai parsinešti?ir kada jau galima trešti?
žalia aš šitoj sritį, tik šiais metais sugalvojau puosti balkoną, bet nežinau kaip čia man gausis.
Atsakyti
Sveikutės, mano daigai tai jau dideli, bet dar ant palangės. vienu metu sodinti, bet vieni krūmeliai dideli, kiti -maži. Skabau ziedus, nes labai jau daug ju, tik spalvai pasižiūrėti po vieną leidziu skleistis. Ar gerai darau?
Atsakyti
Ir man įdomu ką daryt su kraunamais žiedais, pažiūrėjau, kad ir manosios jau žiedukus formuoja. Ar jau palikt? Va, tokios mano surfinijos smile.gif

user posted image
Papildyta:
QUOTE(Vyna @ 2009 04 27, 09:32)
Gal patarsit, vakar pasisodinau sulfinijų ugliukus į lovelius, ar jau daliu nesti lovelį į nestiklintą balkoną dienai, o vakare nakčiai parsinešti?ir kada jau galima trešti?
žalia aš šitoj sritį, tik šiais metais sugalvojau puosti balkoną, bet nežinau kaip čia man gausis.


Manosios dar ant palangės, nesusodinau dar į lovelius, manau, kad dar galima paaugint (kaip atrodo matote foto). smile.gif O su trąšomis aš palaistau ir dabar. Gal kuri labiau patyrusi gėlininkė dar pasisakys kaip viską teisingai daryt? smile.gif
Atsakyti
Sveiki,

Kiek gelyciu sodinti i 60 cm, lovelius?
Atsakyti
Tręšti pradėkit, kai žydėti pradės. Kol nežydi, neverta tręšti, nes žemę dar nenualinta ir maisto medžiagų pilnai pakanka.

Dėl to, kiek gėlių sukišti į 60 cm. lovelį. Aš ne specė, tik antri metai intensyviau su tais savo gėlynais duoduos. Bet galiu atraportuoti ką šiemet į tokį lovelį susodinau. Iš galu svyrančios lobelijos - ganėtinai didelį įvairioms spalvos žydėsiantys kerai. Tada naktižiedžių keturias. Ir dvi surfinijas. Surfinijos jau dičkės, tai vietos užima nemažai, o kai pradės svirti, tai manau, jau labai pilnas tas lovelis bus.

Pernai į tokio dydžio lovelius buvau susodinusi po keturias ar net penkias surfinijas. Atrodyti tai gražiai atrodė, bet gal dėl to, kad buvo susispietusios miltligę buvo pasigavusios. Arba dėl to, kad anyta atvilko į balkoną savo sergančią surfiniją doh.gif

Beje, mano loveliai jau saulėje šildosi kiekvieną dieną. Kiškit ir Jūs savo daigus į lovelius, nes loveliuose petunijos ir surinijos iš karto geriau augti pradeda. beje, aš saviškes, kurios jau krovė pumpurus ir kėsinosi žydėti apraminau - nuskabiau visus pumpurus. Tegul dar pailsi, nes vis tiek nulaužyčiau jas nakčiai į namus iš balkono betampydama.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FleurDeLis: 27 balandžio 2009 - 17:04
mano petunijos jau tokios

user posted image
Atsakyti
mano plantacija lotuliukas.gif Išdalinau be proto >, kitus sakau dukrai sodinti ir pardavinėti lotuliukas.gif doh.gif Čia svyrančios petunijos ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ecka @ 2009 04 28, 22:43)
mano plantacija  lotuliukas.gif  Išdalinau be proto >, kitus sakau dukrai sodinti ir pardavinėti lotuliukas.gif  doh.gif  Čia svyrančios petunijos ax.gif


Oho smile.gif thumbup.gif Tikra plantacija thumbup.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linarija: 29 balandžio 2009 - 08:32