Įkraunama...
Įkraunama...

Petunijos...Surfinijos... Pavasaris-laikas sėti

QUOTE(blakstiena5 @ 2009 04 19, 18:19)
lauke naktim dar sala, jokiu budu ju i lauka nest negalima ir be kokios geguzes vidurio ne krust schmoll.gif nebent turit siltnami ir tai naktim apklokit agro plevele


ačiū 4u.gif vadinasi, dar teks spaustis smile.gif
Atsakyti
o maniškiai jau kokią savaitę stovi tik lauke-šešto aukšto nestiklintame balkone ant palangės. ir nieko smile.gif aišku, jei pasakytų, kad bus -5 parsineščiau.
Atsakyti
QUOTE(Fėja* @ 2009 04 20, 12:28)
o maniškiai jau kokią savaitę stovi tik lauke-šešto aukšto nestiklintame balkone ant palangės. ir nieko  smile.gif aišku, jei pasakytų, kad bus -5 parsineščiau.

vakar 6 ryto mano termometras rode -4 C prie lango g.gif sianakt prognozes zada irgi panasiai.
Atsakyti
Pradėjo mano daigeliai nykti - kas dieną po keletą nusibaigia verysad.gif
Pernai visi kartu per dieną nunyko. Dar niekad man taip nebuvę blink.gif Nesuprantu, kas darosi g.gif
Išdygsta, paauga ir po mėnesio nusigaluoja verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(liaudija @ 2009 04 20, 14:08)
Pradėjo mano daigeliai nykti - kas dieną po keletą nusibaigia  verysad.gif
Pernai visi kartu per dieną nunyko. Dar niekad man taip nebuvę  blink.gif  Nesuprantu, kas darosi  g.gif
Išdygsta, paauga ir po mėnesio nusigaluoja  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

ojei... užuojauta unsure.gif
Atsakyti
Mano gėlytės prieš gerą savaitę atrodė taip ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(goya @ 2009 04 21, 23:00)
Mano gėlytės prieš gerą savaitę atrodė taip ax.gif

user posted image



gal kavailas klausimas, bet kada galima tiketis, kad gelytes parzys? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo angi: 22 balandžio 2009 - 14:23
sveikutes biggrin.gif

as tai sejau kvo pradzioje tai sudygo visas miskas tai dar maziukes kokiu 3cm pikavau po keturias su pincetu i daigyklas smile.gif o si sekmadieni supikavau jau po viena is pleveles padariu tikius vazoniukus ir susodinau visas tai gavosi nemazai rodos auga neblogai bet man kazko nepatinka kotukai laibi kazkokie mat pirmais metais auginu tai nezinau kaip ten turi pas jas buti blush2.gif

ir dar sugebejau sumaisyti aukstauges su zemaugem ir kaip dabar atskirti reik kaip i lauka sodinsiu gal jau matysis g.gif gal kas zino kaip atskirti????
Atsakyti
QUOTE(zylute81 @ 2009 04 22, 16:03)
rodos auga neblogai bet man kazko nepatinka kotukai laibi kazkokie mat pirmais metais auginu tai nezinau kaip ten turi pas jas buti blush2.gif

pas mane irgi kai kurių kotukai laibi, tai kad nelinktų labai į šonus, aš žemėm tuos kotukus apdėjau, tai daba tiesiai stovi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(angi @ 2009 04 22, 14:55)
gal kavailas klausimas, bet kada galima tiketis, kad gelytes parzys?  ax.gif


Tiksliai atsakyti negaliu, bet piržiūrint, palepinant mirksiukas.gif , patrešiant, manau sužydės kaip turi būt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(goya @ 2009 04 24, 10:43)
Tiksliai atsakyti negaliu, bet piržiūrint, palepinant  mirksiukas.gif , patrešiant, manau sužydės kaip turi būt  biggrin.gif



Trest tai matyt reiks tik kai prigis didesniuose loveliuose?
o daznai laistyt?
Atsakyti
QUOTE(angi @ 2009 04 24, 11:28)
Trest tai matyt reiks tik kai prigis didesniuose loveliuose?
o daznai laistyt?


Petunijos drėgmemėgės.
Atsakyti