Įkraunama...
Įkraunama...

Petunijos...Surfinijos... Pavasaris-laikas sėti

o kokiu atsumu reikia maždaug persodinti petunijas , jei aš turiu nusipirkus lovelį 50 cm?? Kaip jūs darote?? blush2.gif
Atsakyti
Ir dar klausimukas smile.gif Kur dedate išpikuotus daigelius? Išmetat? padovanojat ar kur kitur pasodinat? biggrin.gif Šakės nelabai nusimanau šiame reikale biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Laola @ 2009 04 14, 18:08)
o kokiu atsumu reikia maždaug persodinti petunijas , jei aš turiu nusipirkus lovelį 50 cm?? Kaip jūs darote??  blush2.gif


Aš į 60 cm lovelį sodinau tris ar net keturias smile.gif Dvi buvo didelės, o dvi taip ir liko tokios mažesnės, smulkesnės. Tai matyt, į 50 cm, kiškit kokias dvi ir bus gerai. O į tarpus galima prisodinti kokių kitų gėlyčių smulkesnių.
Papildyta:
QUOTE(Laola @ 2009 04 14, 19:27)
Ir dar klausimukas smile.gif Kur dedate išpikuotus daigelius? Išmetat? padovanojat ar kur kitur pasodinat?  biggrin.gif  Šakės nelabai nusimanau šiame reikale  biggrin.gif


Turi omenyje, išretintus? išmesk, jeigu silpni. O jeigu ne - tai tada kišk į didesnius indelius ir augink.
Atsakyti
QUOTE(FleurDeLis @ 2009 04 14, 19:35)
Aš į 60 cm lovelį sodinau tris ar net keturias smile.gif Dvi buvo didelės, o dvi taip ir liko tokios mažesnės, smulkesnės. Tai matyt, į 50 cm, kiškit kokias dvi ir bus gerai. O į tarpus galima prisodinti kokių kitų gėlyčių smulkesnių.

O geeeras aš virš dešimt kad susodinau laiminga doh.gif Reiks pertvarkyt tada rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Laola @ 2009 04 14, 20:01)
O geeeras aš virš dešimt kad susodinau laiminga  doh.gif  Reiks pertvarkyt tada rolleyes.gif



Vienais metais as apie 12 ju lovely palikau, nes is daugybes seklu tik tiek isdygo ir buvo gaila ismesti. Tai jos taip zydejo - kaip isproteje, kaimynai klausdavo, kaip auginu. Atrode ispudingai biggrin.gif
Tik jas tresdavau kas antra diena, nes kitaip butu man skursti pradeje ir is grozio nieko nebutu like lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Laola @ 2009 04 14, 20:01)
O geeeras aš virš dešimt kad susodinau laiminga  doh.gif  Reiks pertvarkyt tada rolleyes.gif

kaip jums kyla tokie klausimai. Tai sodini ir savo nuožiūra žiūri kiek ten jų reikia, kiek telpa. Preitais metais kai sodinau, tai į lovelį gana daug prisodinau, aišku nesodinau vieną prie kitos, bet tilpo nemažai ir žydėjo labai stipriai ir nutyso labai. ir viskas Ok buvo.
Atsakyti
O kada pradedate tręšti ? g.gif Mano jau persodintos, prigijusios.
Atsakyti
Sveikos,

kad pradėjo mano petunijos augti, kaip ant mielių thumbup.gif tik bėda ar ne, nežinau, jos labai virsta į šonus, koteliai labai laibi, o lapai tokie dideli ir daug bigsmile.gif
Atsakyti
prisijungiu ir as prie jusu,petuniju auginimu.tik zinau viena ,kad neverta sodinti is petuniju is seklu ,nes labai sunkiai isdygsta.sitaip pasiskaicius konsultanto patarimu,nutariau nusipirkti pacius daigelius.nusipirkus daigelius petuniju pilnaviduriu ir nepilnaviduriu jas persodinau i didesnius vazonelius,tai dabar laistau su trasom zydinciom gelem ir vandeniu.o kaip sekasi jums darbstuoles?
Atsakyti
QUOTE(tacia @ 2009 04 18, 00:37)
prisijungiu ir as prie jusu,petuniju auginimu.tik zinau viena ,kad neverta sodinti is petuniju is seklu ,nes labai sunkiai isdygsta.

kažkaip nenoriu sutikti, kad neverta sodinti iš sėklyčių.. sudygo pas mane beveik visos, tiek svyrančios tiek paprastos petunijos smile.gif pradžioje kol saulės mažiau buvo gal ir sunkiai augo, bet dabar auga labai greit thumbup.gif
Atsakyti
šiais metais tik bandau auginti kažką ir nelabai nusimanau blush2.gif tai norėjau paklausti gal jau galima daigiukus į lauką tremti per naktį? g.gif sunkiai telpa pas mane ant palangės su visom kitom gėlėm doh.gif
Atsakyti
lauke naktim dar sala, jokiu budu ju i lauka nest negalima ir be kokios geguzes vidurio ne krust schmoll.gif nebent turit siltnami ir tai naktim apklokit agro plevele
Atsakyti