Įkraunama...
Įkraunama...

Petunijos...Surfinijos... Pavasaris-laikas sėti

QUOTE(Navi @ 2009 04 09, 13:46)
doh.gif nu kaaaa, ir man teks su apkravotom palangem gyventi biggrin.gif Vajetau....kaip pas mociute kaime lotuliukas.gif


Va va, ir aš taip lotuliukas.gif doh.gif
O apie tai kaip atrodo palangės kaime pas anyta, tai nenoriu nė pradėt kalbėt, visur kanai, pelargonijos, pomidorai.........košmaras kažkoks ................. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(goya @ 2009 04 09, 14:25)
Aš tai apkrovusi palanges laikau  doh.gif  ir iki tol kol keliaus į lauką visai vasarai, nenešiu.  smile.gif


Ir aš ant palangės laikau.
Atsakyti
gal kas galėtų patarti, kaip pavėlinti surfinijų žydėjimą ir suaktyvinti jų augimą. Maniškės dar visai mažos, bet pradėjo krauti žiedus... nežinau ką daryti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ata @ 2009 04 09, 21:55)
gal kas galėtų patarti, kaip pavėlinti surfinijų žydėjimą ir suaktyvinti jų augimą. Maniškės dar visai mažos, bet pradėjo krauti žiedus... nežinau ką daryti  blush2.gif

išskink tuos žiedus wink.gif
Atsakyti
QUOTE(goya @ 2009 04 09, 13:25)
Aš tai apkrovusi palanges laikau  doh.gif  ir iki tol kol keliaus į lauką visai vasarai, nenešiu.  smile.gif

drinks_cheers.gif aš dviejų kambarių palanges nukrovus vazončikais irgi esu rolleyes.gif

QUOTE(DeeDee @ 2009 04 09, 22:10)
išskink tuos žiedus wink.gif

o tai jei išskinsim žiedus, tai ką tas duos? ar pradės šakotis labiau? g.gif mano pirktinė viena irgi krauna žiedus..
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2009 04 09, 22:23)
o tai jei išskinsim žiedus, tai ką tas duos? ar pradės šakotis labiau? g.gif mano pirktinė viena irgi krauna žiedus..

nugi visas jėgas skirs krūmo augimui, o kad šakotųsi reikia išskint daugiau nei tik žiedą
Atsakyti
QUOTE(DeeDee @ 2009 04 09, 22:26)
nugi visas jėgas skirs krūmo augimui, o kad šakotųsi reikia išskint daugiau nei tik žiedą

na aišku, kad ir gaila žiedukų, ryt nuskainiosiu smile.gif
Atsakyti
aš tai šią naktį palikau surfinijas, lobelijas ir petunijas balkone ant palangės (nestiklintas)

o šiaip tai nešioju kaip vaikus į balkoną į kambarį-bet aš turiu nedaug, du padėkliukus tik tokius...ir dar truputuką nepikiuotų blush2.gif

dabar tokie orai joms grūdintis geri, man atrodo, kambary kai šviečia saulutė man jų pagailo, tai dėl to nešu į lauką doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
O mano vat kokios jau smile.gif Sakykit ar reikia jau jas persodinti??? 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Laola @ 2009 04 12, 19:23)
O mano vat kokios jau smile.gif Sakykit ar reikia jau jas persodinti??? 4u.gif

Taip, tokias jau galima išpikuoti.
Atsakyti
Sveikos,

Gal galit patarti kada nuimti plėvelę nuo išdygusių petunijų? Jos išdygo prieš gerą savaitę. Dabar nežinau, ar jau nuimti, ar dar tegul buna, nes pernai, kai po dviejų savaičių nuėmiau, jos visos per keletą dienų nuvyto ir numirė, nors ir laisčiau kas dieną verysad.gif

Bijau, kad ir šiemet taip nenutiktų blink.gif
Atsakyti
QUOTE(liaudija @ 2009 04 14, 13:05)
Sveikos,

Gal galit patarti kada nuimti plėvelę nuo išdygusių petunijų? Jos išdygo prieš gerą savaitę. Dabar nežinau, ar jau nuimti, ar dar tegul buna, nes pernai, kai po dviejų savaičių nuėmiau, jos visos per keletą dienų nuvyto ir numirė, nors ir laisčiau kas dieną  verysad.gif

Bijau, kad ir šiemet taip nenutiktų  blink.gif

tai gal perliejot tada, ar užpuolė kokia liga daigiukus...aš tai tikrai nuėmiau toku laiku. Ne visos išgyveno, tiesa, bet manau čia neatidengimas kaltas...
Atsakyti