Įkraunama...
Įkraunama...

Petunijos...Surfinijos... Pavasaris-laikas sėti

QUOTE(linarija @ 2009 04 06, 22:39)
tai kaip čia dabar  doh.gif  blush2.gif Man tai matos .  g.gif

man irgi nerodo g.gif
Atsakyti
QUOTE(DeeDee @ 2009 04 06, 18:39)
primink, kada sėjai jas.
Tavo vietoj, išpikiuočiau jas ir sodinčiau iki pirmųjų skilčialapių ( čia tie pirmieji lapukai ). Maniškės gal tik kovo pradžioj pasėtos, jau išpikiuotos ir tupi įstiklintam balkone pastoviai daugiau nei savaitė wink.gif


tai galima pikiuot,jei tik trecias lapukas atsirado?gal tada geriau augtu?ir i kokio dydzio vazonelius?gal galima i daigyklas 3 ar 5 cm?
Atsakyti
Keliu iš naujo.

user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(DeeDee @ 2009 04 06, 18:39)
primink, kada sėjai jas.
Tavo vietoj, išpikiuočiau jas ir sodinčiau iki pirmųjų skilčialapių ( čia tie pirmieji lapukai ). Maniškės gal tik kovo pradžioj pasėtos, jau išpikiuotos ir tupi įstiklintam balkone pastoviai daugiau nei savaitė wink.gif



sejau kovo 15 ir seklos brangios, baltos buvo, o sejau o vazoneli kokiu 9 cm skersmens po viena arba dvi tad pikiuot tikrai dar nereikia, ten vos tie mano augaliukai matos g.gif zeme tai universalia naudojau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(blakstiena5 @ 2009 04 07, 17:35)
sejau kovo 15 ir seklos brangios, baltos buvo, o sejau o vazoneli kokiu 9 cm skersmens po viena arba dvi tad pikiuot tikrai dar nereikia, ten vos tie mano augaliukai matos g.gif zeme tai universalia naudojau ax.gif

netycia toks eksperimentas gavosi su moliugais... turejau likuti substrato "kapams" ir specialiai sejinukams zemes. tai kad nesivoliotu ta sauja " kapams", tai pasejau puse seklu moliugu i ta" kapams" ir puse i spec sejinukams... tai zinokit seklytes sejinuku zemej jau sudygo, o toj kitoj dar ne vienos... sejau tuo paciu metu, laistau taip pat, stovi jie salia, net tuo paciu maiseliu pridengti... tai vat ar cia sutapimas ar tikrai sejinuku zemej kazko tokio ideta...
Atsakyti
Sveikos! gal galite patarti - as irgi pasisejau petuniju - tai man va pridygo kiek!
user posted image

kada man juos pikiuoti? Kai jau isleis dar lapeliu ar jau dabar skirstyt? Jauciu su pincetu teks darbuotis ax.gif
Atsakyti
aš tai dar nepikiuočiau... palaukčiau g.gif
Atsakyti
gal kas prisidaiginote per daug svyranciu surfiniju? ax.gif
nupirkciau 16 augaliuku, geriasia butu 2 spalvu 4u.gif

jei kas brukstelkit i AZ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linarija @ 2009 04 06, 16:38)
Ar perkate spec. žemę surfinijoms, petunijoms?

as i durpes pasejau.

klausykit, o jus ispikuotas gelytes dienom i lauka nesat, ar laikot ant palangiu kambary? Nes pagalvojau, kad man nesamone apsikrovus palange laikyt... Gal nest i lauka? O nakciai plevele tuos vazonelius apdengt... Kazin, ar nesusaltu?
Atsakyti
Noriu patarimo: mano petunijos jau turi po penkis lapelius, viename lovelyje dabar auga trys, bet reiks palikti tik vieną, o kitas dvi persodinti į kitą - ar persodinant nebus susipynę jų šaknys, ar nepažeisiu, gal reikia kokias atitvarėles padaryti? g.gif

Dar vienas klausimukas: turiu nusipirkusi augalų augimo stimuliatoriaus, tokią mažą kapsulytę reikia atskiesti 5 litrais vandens, man tiek daug vienam kartui nereikia, kaip manot, jei atskiestas pabus apie savaitę, ar nesuges iki kito laistymo, nes parašyta, kad reikia laistyti kas 7 dienas?
Atsakyti
QUOTE(Navi @ 2009 04 09, 11:02)
as i durpes pasejau.

klausykit, o jus ispikuotas gelytes dienom i lauka nesat, ar laikot ant palangiu kambary? Nes pagalvojau, kad man nesamone apsikrovus palange laikyt... Gal nest i lauka? O nakciai plevele tuos vazonelius apdengt... Kazin, ar nesusaltu?


Aš tai apkrovusi palanges laikau doh.gif ir iki tol kol keliaus į lauką visai vasarai, nenešiu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(goya @ 2009 04 09, 13:25)
Aš tai apkrovusi palanges laikau  doh.gif  ir iki tol kol keliaus į lauką visai vasarai, nenešiu.  smile.gif

doh.gif nu kaaaa, ir man teks su apkravotom palangem gyventi biggrin.gif Vajetau....kaip pas mociute kaime lotuliukas.gif
Atsakyti