Įkraunama...
Įkraunama...

Petunijos...Surfinijos... Pavasaris-laikas sėti

QUOTE(Milde @ 2009 04 03, 23:10)
zinokit pries kelias savites irgi nieko ypatingo nebuvo, tik poto as kazkaip ant rytines saules padejau, dar labai silta kmbary buvo, tai kd uzbujojo, teko puse isdalint draugems, kaimynkoms, nes jau nebetilpo ant palangiu biggrin.gif o pomidorai mano tai krumais zelia, poto gal nufotkinsiu.s net pati stebiuosi.

aš vienas irgi laikau ant palangės kur nuo ryto saulė šviečia, kitas kur tik po pietų atsisuka saulė, bet auga sakyčiau vienodai rolleyes.gif na bet tikiuosi, kad kai saulytės daugiau dabar ir pas mane užbujos biggrin.gif
beja, mano paprastos nesvyrančios petunijos daug greičiau stiebiasi už svyrančias, įdomu kodėl? g.gif
Atsakyti
Žinokit mano paprastos petunijos irgi normaliai užaugo, bet svyrančios... tai iš 18 sėklų tik trys daigiukai menkučiai menkučiai... nežinau ar išsaugosiu... labai labai man gaila. sakau bandysiu kai paaugs padauginti iš viršūnėlių nuskabytų... labai labai man širdį sopa dėl tokio nedaigumo sad.gif
Atsakyti
QUOTE(*elfė* @ 2009 04 04, 11:57)
Žinokit mano paprastos petunijos irgi normaliai užaugo, bet svyrančios... tai iš 18 sėklų tik trys daigiukai menkučiai menkučiai... nežinau ar išsaugosiu... labai labai man gaila. sakau bandysiu kai paaugs padauginti iš viršūnėlių nuskabytų... labai labai man širdį sopa dėl tokio nedaigumo sad.gif

cia gal nuo seklu priklauso g.gif as sejau 4 pakelius svyranciu ruzavu petuniju(baltas pakelis, tik nebeatsimenu firmos pavadinimo), kuriuose buvo lygiai po 10 seklyciu... tai is tu 40 seklyciu nesudygo tik 1...
o paprastu kruminiu, tai bilekiek seklu pakelyje buvo, tai irgi sudygo normaliai... man va tik kobeja pasikiaulino ir is 3 tik viena sudygo...
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2009 04 04, 13:35)
cia gal nuo seklu priklauso  g.gif  as sejau 4 pakelius svyranciu ruzavu petuniju(baltas pakelis, tik nebeatsimenu firmos pavadinimo), kuriuose buvo lygiai po 10 seklyciu... tai is tu 40 seklyciu nesudygo tik 1...
o paprastu kruminiu, tai bilekiek seklu pakelyje buvo, tai irgi sudygo normaliai... man va tik kobeja pasikiaulino ir is 3 tik viena sudygo...

siaip as irgi pastebejau.Pasisejau baltas vokiskas, ten 10 seklyciu buvo, tai visos sudygo ir va tokios dideles jau, o kazkokias lenkiskas pirkau kur dugiau tu seklu, tai trys sudygo ir visvien tokios skystos vrgseles.arba gal zeme netinka, nes va viena tokia nesamone nusipirkau senukuose, tai nieks neauga , tokia sausa kiek belietum...Ir dar pastebejau apie tuos kartotinius indelius, kad jie labai vandeni sugeria kai palaitai, o sakny augalelio gauna labai nedaug...
Atsakyti
Mano tos svyrančios kur tik 3 iš 18 sudygo tai vokiška sėkla. Mokėjau apie 11 litų už tą pokiuką....

O tos durpinės daigyklos jos sugeria vandenį ir tokios skystos pasidaro jei norisi perkelt daigiukus tai problema. Aš padėkluose juos laikau. Kad per dieną balkonan o naktį kambarin kilnot galėčiau.
Atsakyti
mano sudygusios petun. kai kurios po tris lapelius tik leidzia,tai dar ju nereik,pikiuot? g.gif
bet siaip ir saules daug ypac po pietu,ir kambaryje silta labai,ir dregmes pakanka,o kaip buvon siuliukai taip ir liko,labai po biskiuka auga unsure.gif
Atsakyti
Ar perkate spec. žemę surfinijoms, petunijoms?
Atsakyti
pas mane ir siuliukai tik lapukai biski dideja g.gif ir silumos jiems tikrai gana, visa diena sauluteje ir dregmes nzn ka bedaryt su jais schmoll.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(blakstiena5 @ 2009 04 06, 18:34)
pas mane ir siuliukai tik lapukai biski dideja g.gif ir silumos jiems tikrai gana, visa diena sauluteje ir dregmes nzn ka bedaryt su jais schmoll.gif  g.gif

primink, kada sėjai jas.
Tavo vietoj, išpikiuočiau jas ir sodinčiau iki pirmųjų skilčialapių ( čia tie pirmieji lapukai ). Maniškės gal tik kovo pradžioj pasėtos, jau išpikiuotos ir tupi įstiklintam balkone pastoviai daugiau nei savaitė wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DeeDee: 06 balandžio 2009 - 17:47
Įkelių savo surfinijas, daigeliai pirktiniai, dar nebuvo nuskabytos firšūnėlės, šiandien pasidarbavau ir galvoju ar gerai g.gif Kiek jūs lapelių paliekat?

user posted image

user posted image
Atsakyti
Linarija, nesimato Tavo fotkių.

Maniškės tai kažkaip labai auga. Kai saulytė pašvietė, šoktelėjo gerokai.

O lobelijos tai ne dienom, o valandom auga. Iš proto išėjo smile.gif Tikiuosi, kad ir toliau tokiais tempais viskas augs.
Atsakyti
QUOTE(FleurDeLis @ 2009 04 06, 22:54)
Linarija, nesimato Tavo fotkių.


tai kaip čia dabar doh.gif blush2.gif Man tai matos . g.gif
Atsakyti