Įkraunama...
Įkraunama...

Petunijos...Surfinijos... Pavasaris-laikas sėti

Nu va kokios pas man jau petunijos smile.gif
user posted image


ir tokios tagetes, pasiruosusios lipt laukan smile.gif
user posted image
negalejau nepasigirt, bo pirma karta taip uzsiauginau smile.gif aisku pas man ir lobelijos bujoja, bakopos ir kito groziai smile.gif laukiu nesulaukiu kada bus koks +15 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Milde @ 2009 04 03, 11:37)
Nu va kokios pas man jau petunijos smile.gif
user posted image




o jetau kokios didziules jau, pas mane tokios mazulytes, siandien tik ispikiavau doh.gif

o kada jus jas pasodinot, kad jau tokios dideles?
Atsakyti
QUOTE(Milde @ 2009 04 03, 12:37)
Nu va kokios pas man jau petunijos smile.gif
user posted image
ir tokios tagetes, pasiruosusios lipt laukan smile.gif
user posted image
negalejau nepasigirt, bo pirma karta taip uzsiauginau smile.gif aisku pas man ir lobelijos bujoja, bakopos ir kito groziai smile.gif laukiu nesulaukiu kada bus koks +15 smile.gif

thumbup.gif kada pas jus setos,dekui
Atsakyti
QUOTE(jurg_ili @ 2009 02 26, 13:16)
O man nepasiseke, isdygo tik viena is viso pokelio  bigsmile.gif

o vis delto geriausia yra nusipirkti jau sudygusias is seklu,nes nezinant kaip jas isdaiginti,labai sunku.taip as padariau,nusipirgau per puse sprindzio petuniju daigiuku,kuriuos reikia tik persodinti i didesnius lovelius ir dadeti zemes
Atsakyti
LABA DIENA 4u.gif kada pasetos jūsų gėlytes,kiek laiko reikia,kad jau tokios būtu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tacia @ 2009 04 03, 12:24)
o vis delto geriausia yra nusipirkti jau sudygusias is seklu,nes nezinant kaip jas isdaiginti,labai sunku.taip as padariau,nusipirgau per puse sprindzio petuniju daigiuku,kuriuos reikia tik persodinti i didesnius lovelius ir dadeti zemes

pas mane is 4 pakeliu petuniju tik 1 seklyte nesudygo... tik va su augimu sunkiau...
Atsakyti
oho kokios dideles.mano tai pries pora savaiciu tik pasetos tai tokios visaaai mazos,po du mazulycius lapelius.jauciu neisauginsiu iki tokio dydzio niekados verysad.gif isgrius jos man ,nes tik stiebiasi.,ka daryt kad augtu greiciau normaliai,o nesistiebtu,gal jom per karsta,ar per dregna,nebesuprantu,gal patartumet help.gif
Atsakyti
QUOTE(marimacho @ 2009 04 03, 11:39)
o jetau kokios didziules jau, pas mane tokios mazulytes, siandien tik ispikiavau  doh.gif

o kada jus jas pasodinot, kad jau tokios dideles?

sejau vasario pradzioj, tai galima sakyt kad reikejo dvieju menesiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Milde @ 2009 04 03, 18:05)
sejau vasario pradzioj, tai galima sakyt kad reikejo dvieju menesiu smile.gif

tikros gražuolės tavo gėlelės bigsmile.gif wub.gif aš sėjau vasario viduryje pirmąsias, bet nieko panašaus į jūsiškias schmoll.gif gal ką stebuklingo darot, kad jos jau tokios didelės? blush2.gif
Atsakyti
o pas mane mazuliukai siuliukai, nieko beveik neauga g.gif schmoll.gif gal su kokiom trasom paliet?kaip manot?
Atsakyti
QUOTE(blakstiena5 @ 2009 04 03, 20:30)
o pas mane mazuliukai siuliukai, nieko beveik neauga g.gif  schmoll.gif gal su kokiom trasom paliet?kaip manot?

g.gif kažin nenudegintų trąšos mažų daigelių?
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2009 04 03, 18:57)
tikros gražuolės tavo gėlelės bigsmile.gif  wub.gif aš sėjau vasario viduryje pirmąsias, bet nieko panašaus į jūsiškias  schmoll.gif gal ką stebuklingo darot, kad jos jau tokios didelės? blush2.gif

zinokit pries kelias savites irgi nieko ypatingo nebuvo, tik poto as kazkaip ant rytines saules padejau, dar labai silta kmbary buvo, tai kd uzbujojo, teko puse isdalint draugems, kaimynkoms, nes jau nebetilpo ant palangiu biggrin.gif o pomidorai mano tai krumais zelia, poto gal nufotkinsiu.s net pati stebiuosi.

Trest daigu tikrai negalima, nudegins.Tiesiog gal reikia daugiau dregmes ir silumos.
Atsakyti