Įkraunama...
Įkraunama...

Petunijos...Surfinijos... Pavasaris-laikas sėti

QUOTE(rugiagele26 @ 2009 02 26, 11:55)
As tai tik sumetusi ant zemes buvau, bet ten ziuriu jau daugybe ju daigelius augina  blush2.gif


Aš irgi taip ant paviršiaus subėriau ir laukiu. Dar nei gera savaitė nepraėjo po mano sėjos, tai dar per anksti man čia nerimauti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(FleurDeLis @ 2009 02 26, 11:44)
Aš irgi taip ant paviršiaus subėriau ir laukiu. Dar nei gera savaitė nepraėjo po mano sėjos, tai dar per anksti man čia nerimauti.  smile.gif

aš pasėjau 18 dieną, jau sudygo petunija, po truputį žalsta, o didžiažiedė petunija dar ne
Atsakyti
Sveikutes,


QUOTE(marimacho @ 2009 02 26, 11:01)
taip ir galvojau  smile.gif

o ar jinai vienmete yra ar ne?

nes tas dieduka sis kurio pirkau, man kai nuzydes, liepe nukirpti ir atseit kitais pavasari jinai is naujo suzydes  g.gif
padariau taip kaip jis sake, bet jinai man nudziuvo, ir neatrodo, kad siemet vel atsirastu kokia gyvybe jai  g.gif


Manyciau vienmete, nes nesu niekada ir niekur girdejusi kad petunijos butu daugiametes, na bent jau dvimetes unsure.gif

Nors gal as ir klystu. g.gif

QUOTE(rugiagele26 @ 2009 02 26, 11:43)
Net paziurejau, kas pas mane darosi. Pries kelias dienas susejau, o jau pradejo dygt  blink.gif


Gerulis bigsmile.gif

QUOTE(marimacho @ 2009 02 26, 11:53)
niu dar nesu ismetus, Papildyta:

o is to kito karto kur seklytes tik uzberiau ant zemes pavirsiaus ir neuzberiau zemem, tai nieks neissikale  verysad.gif

Tai neismesk, pasiziuresi gal tikrai atsigaus mirksiukas.gif
O del seklyciu, tu tik nepergyvenk, nes ne visos jos jau taip greitai sudygsta, pas mane kelios po menesio isdygo, siandien apziziurejau o ten kur buvo tuscia kalasi naujas daigelis, o kiti jau dickiai kokiu 2cm.
Atsakyti
QUOTE(aistejukas @ 2009 02 26, 22:24)

Manyciau vienmete, nes nesu niekada ir niekur girdejusi kad petunijos butu daugiametes, na bent jau dvimetes  unsure.gif


Tai neismesk, pasiziuresi gal tikrai atsigaus  mirksiukas.gif
O del seklyciu, tu tik nepergyvenk, nes ne visos jos jau taip greitai sudygsta, pas mane kelios po menesio isdygo, siandien apziziurejau o ten kur buvo tuscia kalasi naujas daigelis, o kiti jau dickiai kokiu 2cm.


tai kaip idomiai man tas senolis tada paporino biggrin.gif o as ir patikejau, kad ir sias metais man prazydes lotuliukas.gif bet sakau ziuriu, kad ten tik stagareliai doh.gif niu bet dar nemesiu, palauksiu, gal ivyks stebuklas biggrin.gif

o del naujusu, tada teks apsisarvuot kantrybe gun_smilie.gif ir laukt kol isdygs, taip jau noris ziedu, geliu, salumos wub.gif nusibodo ta niuri ziema, galetu bent namie greiciau gelytes suzidet wub.gif
aciu dievui mano hiacintas jau prazydo wub.gif tai kvepia visa virtuve wub.gif
Atsakyti
Maniškės didžiažiedės petunijos jau kalasi thumbup.gif Vakar pažiūrėjau - sėklos jau pradėjusios po truputį plyšti ir leisti šakniaplaukius. Manau, kad ateinančios savaitės pradžioje jau ir daigeliai bus thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutės,

nepatinka man mano surfinijos visai verysad.gif ant kelių kažkas balta yra, tiek ant lapelių, tiek ant stiebelio g.gif
Atsakyti
QUOTE(FleurDeLis @ 2009 02 27, 09:30)
Maniškės didžiažiedės petunijos jau kalasi  thumbup.gif  Vakar pažiūrėjau - sėklos jau pradėjusios po truputį plyšti ir leisti šakniaplaukius. Manau, kad ateinančios savaitės pradžioje jau ir daigeliai bus  thumbup.gif

aha, maniškės irgi jau kažkokį veiksmą rodo thumbup.gif
Atsakyti
Vakar ir aš pasėjau, tikiuosi sudigs ax.gif
Atsakyti
O mano vakar 3 nugeibo blink.gif
Atsakyti
QUOTE(aistejukas @ 2009 02 27, 13:15)
O mano vakar 3 nugeibo  blink.gif


Aš tai laikausi tos nuomonės - nugeibs - pačios kaltos. Tada mugėse nusipirksiu jau didelių daigų biggrin.gif
Gal kitos išgyvens mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(FleurDeLis @ 2009 02 27, 13:54)
Aš tai laikausi tos nuomonės - nugeibs - pačios kaltos. Tada mugėse nusipirksiu jau didelių daigų  biggrin.gif
Gal kitos išgyvens  mirksiukas.gif
aha, aš ir nesinervinu dėl to-labai norėjau "pažaisti" nepavyks tai nepavyks, pirksiu arba daigus arba jau užaugusias gėlytes jei daigai irgi numirs... negali čia su manim žinot... blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
nei juoktis nei verkti man.. sūnus išrovė kelis daigelius kol sportavau ir senelis vaikus prižiūrėjo doh.gif su pincetu sukišti bandžiau, bet abejoju ar prigis..
kaip žinodama šiandien turgelyje dar surfinijų sėklų nusipirkau ir pasisodinau ax.gif
o ten tas baltumas ant lapiukų tai manau nuo sėklyčių kažkokie likučiai blush2.gif
Atsakyti