Įkraunama...
Įkraunama...

Petunijos...Surfinijos... Pavasaris-laikas sėti

Ohoho kokie pas Jus Isdykele dideli daigeliai thumbup.gif: pas mane jie dar tokie maziukai sad.gif
Atsakyti
QUOTE(išdykėlė @ 2009 03 30, 22:35)
Ne, vazonėliai tai ne daigyklos. Petunijom užtenka keturkampio 9 cm skersmens vazonėlio, o apvalus turėtų būti truputį didesnio skersmens (10 - 12cm). Čia nufotografuota surfinija, bet tokiuose pat auginu ir petunijas

nu ir gražumas tavo daigų, išdykėle wub.gif mano tai 10 kartų mažesni ir kūdesni
Atsakyti
Pasisėjau svyrančių ir stačių petunijų smile.gif Na daugeliai dar visai mažuliukai. Per vėlai susisgribau, gal prieš dvi savaites.
Atsakyti
Ačiū mergaitės už pagyrimus blush2.gif Yra visokių - ir didesnių, ir mažesnių.
Atsakyti
Sveikutės,

man vis neaišku kas nors blush2.gif auginu porą pirktinių surfinijų ar tai svyrančių petunijų, dabar pati nežinau kas ten, nes anyta nupirko biggrin.gif žodžiu ten pats stiebas jau buvo nugnybtas, kad šakotusi ir dabar pas mane dvi šakelės daug didesnės už kitas, ar reikia joms nugnybti viršūnytes, kad ir jos dar šakotusi daugiau? g.gif
Atsakyti
Smileja, aš nugnygčiau, kad dar labiau šakotųsi. Tada turėsi tris stiebus urie šakojasi.
Atsakyti
QUOTE(aistejukas @ 2009 04 01, 11:00)
Smileja, aš nugnygčiau, kad dar labiau šakotųsi. Tada turėsi tris stiebus urie šakojasi.

tai taip ir padarysiu jaučiu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Aš lygiai taip pat darau su fukcijomis, kelias virsuneles gnybiu, tadum jos labai graziai issisakoja.
Atsakyti
Na nugnybiau aš porą šakelių nuo savo gėlelės ir tai ką nugnybiau įkišau į žemes, bet nukeipo lapeliai.. įdomu išleis man jos šakneles? g.gif

šiandien išsipikavau paskutiniąsias petunijas, tai dabar vazončikų ant palangės doh.gif biggrin.gif bet vis neatsidžiaugiu savo gėlelėm blush2.gif
Atsakyti
Sveiki,
Pasisejau surfiniju ir petuniju, tik dabar nezinau kur kurios ar imanoma kazkaip jas atskirti? Kad zinociau kur kurias reikes sodinti smile.gif
Atsakyti
Bus imanoma, kai isleis pirmaji zieduka, dabar labai abejociau g.gif:
Atsakyti
QUOTE(Kananga @ 2009 04 01, 19:53)
Sveiki,
Pasisejau surfiniju ir petuniju, tik dabar nezinau kur kurios ar imanoma kazkaip jas atskirti? Kad zinociau kur kurias reikes sodinti  smile.gif

Bus įmanoma. Surfinijos kitaip šakojasi nei petunijos, o kol kas priežiūra tokia pati. Kantrybės mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(smileja @ 2009 04 01, 17:50)
Na nugnybiau aš porą šakelių nuo savo gėlelės ir tai ką nugnybiau įkišau į žemes, bet nukeipo lapeliai.. įdomu išleis man jos šakneles? g.gif

Reikėtų uždengti kokiu stiklainiuku ir jokiu būdu nelaikyti ant saulės.
Atsakyti