Įkraunama...
Įkraunama...

Petunijos...Surfinijos... Pavasaris-laikas sėti

QUOTE(wetta @ 2009 03 27, 10:17)
na,matau cia jums visai neblogai auga tos petunijos.as tai vienu metu sejau tas kur nedaug seklyciu,ir i kita loveli kur daug.tai pirmosios islindo is tu kur daug gal kokios septynios,bet matosi ,kad is kitu seklu irgi kazkas lys,tai lauksiu kas cia bus,niekaip man nesitiki,kad gausis isaugint,bet labai stengsiuosi.
tos kur islinde tai tokios jau "kruopos",tikiuosi sutvirtes.


Sutvirtes, tik ziurek, kad svieso uztektu mirksiukas.gif
Atsakyti
sudygo mano petunijos kaip pieva doh.gif , vis dar laikau po plevele, kada ta plevele nuimt g.gif neisivaizduoju kaip reikes jas persodint - tkios trapios atrodo ir tiek daug unsure.gif
Atsakyti
as bandysiu siandien pikiuoti gera diena tam darbeliui, bet kaip Jus sakote petunijos tokios laiunos teks su pincetu darbuotis:)
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2009 03 28, 08:37)
as bandysiu siandien pikiuoti gera diena tam darbeliui, bet kaip Jus sakote petunijos tokios laiunos teks su pincetu darbuotis:)

o kada reikia ja persodint? ta prasme kiek lapeliu mazdaug turi buti isleidusios 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2009 03 28, 08:37)
as bandysiu siandien pikiuoti gera diena tam darbeliui, bet kaip Jus sakote petunijos tokios laiunos teks su pincetu darbuotis:)

aš tai kai persodinau jau kelias, tai po jomis atsargiai su šaukšteliu pakišu, tada iškėliu su žemėmis ir į didesnį vazoną rolleyes.gif

QUOTE(rds @ 2009 03 28, 09:17)
o kada reikia ja persodint? ta prasme kiek lapeliu mazdaug turi buti isleidusios  4u.gif

aš kelias tik persodinau dar, bet kai turėjo penkis lapiukus, labai rūpėjo blush2.gif
o plėvelę tu gal jau nuimk, jei sudygo mirksiukas.gif nes man dygo puikiai ir be plėvelės.

Mergaitės, o į kokius vazoniukus jūs sodinat daigelius, kai jau persodinat iš daigyklų? aš sodinu kol kas į atskirus po vieną daigiuką, tik nežinau ar jie ne per maži? g.gif gal galit vazoniuko aukštį ir koks skersmuo parašyti? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smileja: 28 kovo 2009 - 09:42
QUOTE(smileja @ 2009 03 28, 09:39)
Mergaitės, o į kokius vazoniukus jūs sodinat daigelius, kai jau persodinat iš daigyklų? aš sodinu kol kas į atskirus po vieną daigiuką, tik nežinau ar jie ne per maži? g.gif gal galit vazoniuko aukštį ir koks skersmuo parašyti? 4u.gif

aukščiai standartiniai gal ( nors žiūrint, kam skirti, liemeninę šaknį turintiems daigeliams būtų geriau kuo aukštesni, bet šioj temoj tai negalioja wink.gif ), o pirmas pikiavimas į 3 cm pločio, po dviejų savaičių - į 9cm skersmens.
Atsakyti
QUOTE(DeeDee @ 2009 03 28, 12:40)
aukščiai standartiniai gal ( nors žiūrint, kam skirti, liemeninę šaknį turintiems daigeliams būtų geriau kuo aukštesni, bet šioj temoj tai negalioja wink.gif ), o pirmas pikiavimas į 3 cm pločio, po dviejų savaičių - į 9cm skersmens.

aišku 4u.gif tik klausimas, kodėl pirma į mažesnį sodini, po to vėl persodini? aš iš karto į didesnį, pas mane skersmuo kažkur apie 12 cm, tai jaučiu persistengiau su vazono didumu doh.gif o galvojau ar nebus per mažas..
Atsakyti
Sveikutes ,noriu paklausti ,ar megsta surfinijos persodinejima ? nes jau du kartus as jas persodinau g.gif
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2009 03 28, 15:05)
aišku 4u.gif tik klausimas, kodėl pirma į mažesnį sodini, po to vėl persodini? aš iš karto į didesnį, pas mane skersmuo kažkur apie 12 cm, tai jaučiu persistengiau su vazono didumu doh.gif o galvojau ar nebus per mažas..

Aš sodinu į 9 cm vazonėlius ir jie tikrai ne per maži. Juk visą vasarą juose neauginam.
Atsakyti
As tai sodinau i 3 cm daigyklas,po to persodinsiu i lovelius.
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2009 03 28, 19:01)
Sveikutes ,noriu paklausti ,ar megsta surfinijos persodinejima ? nes jau du kartus as jas persodinau g.gif

Kodėl g.gif į mažus buvo pasodintos? Persodinant iš vazonėlio į vazonėlį joms nieko blogo neatsitinka - juk šaknys nenutrūksta. Išėmę iš vazonėlio, dedam į didesnį, apdedam šaknis žemėmis ir viskas mirksiukas.gif Augalas jaučia tik tai, kad šaknims atsirado daugiau vietos.
Atsakyti
QUOTE(išdykėlė @ 2009 03 28, 19:52)
Aš sodinu į 9 cm vazonėlius ir jie tikrai ne per maži. Juk visą vasarą juose neauginam.

supratau 4u.gif kitiems daigeliams nebepirksiu didelių vazoniukų, juk tikra tiesa, kad neauginsim ten per vasarą, o tik iki persodinimo į lovelius. Ir ant palangės daugiau tada sutilps smile.gif
Atsakyti