Įkraunama...
Įkraunama...

Petunijos...Surfinijos... Pavasaris-laikas sėti

QUOTE(smileja @ 2009 03 25, 12:15)
tai kad ten gali būti visai ne pelėsis, o petunijų šaknytės, jei gerai supratau mirksiukas.gif kol nebuvo sudygusios mano petunijos, aš dieną pradengdavau valanadai kokiai ir pačioj plėvelėj buvau skylių pribadžius ax.gif

nu ,kad ne ,tikrai ne saknys,o toks,kaip voratinkliukas,arba balti taskeliai,o pleveles vidinej pusej renkasi pastoviai laseliai.reik gal tikrai ir man skyluciu pridaryt,o kokio dydzio tu darei,gal su adata? g.gif
dar klausimukas,ar daznai slapinat zeme,kurios pasejote petunijas?as apipurskiu purskikliu kone kiekviena diena,gal per daznai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wetta: 25 kovo 2009 - 17:35
QUOTE(wetta @ 2009 03 25, 18:13)
nu ,kad ne ,tikrai ne saknys,o toks,kaip voratinkliukas,arba balti taskeliai,o pleveles vidinej pusej renkasi pastoviai laseliai.reik gal tikrai ir man skyluciu pridaryt,o kokio dydzio tu darei,gal su adata? g.gif
dar klausimukas,ar daznai slapinat zeme,kurios pasejote petunijas?as apipurskiu purskikliu kone kiekviena diena,gal per daznai?


Tikrai šaknys turėtų būti. Nes aš taip pat buvau išsigandusi, kad čia pelėsių pūkai dedasi. o ten buvo ŠAKNYS biggrin.gif

net su skylutėmis tie lašeliai man rinkosi ir jokių problemų dėl to nebuvo. Aš išdūriau su dantų krapštuku.

Žemių aš iš viso nešlapinau, kai sudyginėjo, nes manoji neišdžiuvo. Tik atidengta ji pradėjo džiūti, todėl laistau daigelius kiekvieną vakarą.
Atsakyti
QUOTE(wetta @ 2009 03 25, 17:13)
nu ,kad ne ,tikrai ne saknys,o toks,kaip voratinkliukas,arba balti taskeliai,o pleveles vidinej pusej renkasi pastoviai laseliai.reik gal tikrai ir man skyluciu pridaryt,o kokio dydzio tu darei,gal su adata? g.gif
dar klausimukas,ar daznai slapinat zeme,kurios pasejote petunijas?as apipurskiu purskikliu kone kiekviena diena,gal per daznai?

na FleurDeLis kaip ir atsakė viską rolleyes.gif aš su smailiu pieštuku pribadžiau skylių, vandens lašeliai kaupdavosi ant plėvelės iš vidaus ir pas mane. Kol laikydavau uždengtas, nelaisčiau nė karto, drėgna žemė buvo, o kai sudygo, nuėmiau plėvelę visam, tai laistau daba daigelius kas antrą dieną smile.gif
Atsakyti
papasakosiu kaip mano auga,jau minėjau kur noriu sudaiginti nuskintas šakelias.Kažkaip keistai,lyg matosi pelėsiukas,na tokie keli pukučiai.Pagalvojau gal reikia man juos dienos metu palaikyti atvirai ne po plėvelę,taigi paima ir suglemba mano gėlytės.visai apmiršta.Kišu atgal į maišą,pastovi ir atsigauna,net žiedukas pradėjo skleistis.Kita dieną vėl tas pats,nuėmiau nuleipo ,įkišau atgal atsigauna kuo puikiausiai.Nieko nesuprantu,ar taip ir palikti ar kokių skylučių ten padaryti.Kada žinoti,ar nors kokias šakneles leidžia?
Atsakyti
kai pradeda leist naujus lapelius
Atsakyti
šiandien pasisodinau petunijų smile.gif nežinau kas išeis, nes esu visai "žalia". persikėliau į naują vietą ir kiemas plikut plikutėlis, bandysiu gražint, žinoma, jei išeis kas nors blush2.gif ax.gif nieko neišmanau apie gėlių sodinimą, auginimą, priežiūrą, bet kiekvieną vakarą sėdžiu čia ir galiu pasakyt, kad sm geriau nei kokia vikipedija thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(FleurDeLis @ 2009 03 25, 18:50)
Tikrai šaknys turėtų būti. Nes aš taip pat buvau išsigandusi, kad čia pelėsių pūkai dedasi. o ten buvo ŠAKNYS  biggrin.gif

net su skylutėmis tie lašeliai man rinkosi ir jokių problemų dėl to nebuvo. Aš išdūriau su dantų krapštuku.

Žemių aš iš viso nešlapinau, kai sudyginėjo, nes manoji neišdžiuvo. Tik atidengta ji pradėjo džiūti, todėl laistau daigelius kiekvieną vakarą.


na FleurDeLis kaip ir atsakė viską aš su smailiu pieštuku pribadžiau skylių, vandens lašeliai kaupdavosi ant plėvelės iš vidaus ir pas mane. Kol laikydavau uždengtas, nelaisčiau nė karto, drėgna žemė buvo, o kai sudygo, nuėmiau plėvelę visam, tai laistau daba daigelius kas antrą dieną


aciu uz atsakymus 4u.gif
pas mane is daugelio petuniju seklu kol kas isdygo gal kokios septynios tokios mazulytes,nezinau ar pas jus irgi taip buvo,kad poto daugiau islindo,ar iskart daug?
beje ,kaip laikosi jusu sudyge daigiukai,kaip sekasi augint,ar jau dideli?
Atsakyti
QUOTE(wetta @ 2009 03 26, 18:01)
pas mane is daugelio petuniju seklu kol kas isdygo gal kokios septynios tokios mazulytes,nezinau ar pas jus irgi taip buvo,kad poto daugiau islindo,ar iskart daug?
beje ,kaip laikosi jusu sudyge daigiukai,kaip sekasi augint,ar jau dideli?

pas mane bent jau dygo taip: kur pakukuose buvo tik po kelias sėklytes, tai iš tų sudygo visos vienodu metu, sėjau po vieną sėklytę, o kur pakiuke buvo laaabai daug sėklyčių, tai nerinkau po vieną, papyliau po kelias daigykloj, tai lindo labai nevienodai, vienos sudygo greičiau, kitos lėčiau, pvz vienos jau leidžia po 5 lapelį, kitos dar visai mažuliukės, vos išlindusios smile.gif

o sudygę daigiukai laikosi neblogai, petunijos tai išstypusios labai, o svyrančios petunijos žemesnės, tvirtesnės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(wetta @ 2009 03 26, 19:01)
na FleurDeLis kaip ir atsakė viską  aš su smailiu pieštuku pribadžiau skylių, vandens lašeliai kaupdavosi ant plėvelės iš vidaus ir pas mane. Kol laikydavau uždengtas, nelaisčiau nė karto, drėgna žemė buvo, o kai sudygo, nuėmiau plėvelę visam, tai laistau daba daigelius kas antrą dieną
aciu uz atsakymus 4u.gif
pas mane is daugelio petuniju seklu kol kas isdygo gal kokios septynios tokios mazulytes,nezinau ar pas jus irgi taip buvo,kad poto daugiau islindo,ar iskart daug?
beje ,kaip laikosi jusu sudyge daigiukai,kaip sekasi augint,ar jau dideli?

as vakar jau ispikiavau dali savo petuniju, auga jos visai neblogai thumbup.gif dabar laukiu sestadienio kai galesiu vel pikiuoti 4u.gif
Atsakyti
islindo mano petunijos tos brangiosios seklos kur pirkau, nesuprantu ar jos tokios ir turi but ar ne g.gif pas mane jos kaip ploni ploni siuliukai vos iziurimi ax.gif ar isaugs is ju kas nors ar ne? g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(blakstiena5 @ 2009 03 26, 20:50)
islindo mano petunijos tos brangiosios seklos kur pirkau, nesuprantu ar jos tokios ir turi but ar ne g.gif pas mane jos kaip ploni ploni siuliukai vos iziurimi ax.gif ar isaugs is ju kas nors ar ne? g.gif  4u.gif

sutvirtes ir nebebus siuliukai, kai isdygsta petunijos tikrai buna panasios i siuliukus smile.gif
Atsakyti
na,matau cia jums visai neblogai auga tos petunijos.as tai vienu metu sejau tas kur nedaug seklyciu,ir i kita loveli kur daug.tai pirmosios islindo is tu kur daug gal kokios septynios,bet matosi ,kad is kitu seklu irgi kazkas lys,tai lauksiu kas cia bus,niekaip man nesitiki,kad gausis isaugint,bet labai stengsiuosi.
tos kur islinde tai tokios jau "kruopos",tikiuosi sutvirtes.
Atsakyti