Įkraunama...
Įkraunama...

Petunijos...Surfinijos... Pavasaris-laikas sėti

QUOTE(Gerbera @ 2009 03 22, 01:29)
omano surfinijos jau gerokai ugteleje, jau net ziedu viena pradejo leist. jei toks oras ir bus ilgiau tai bijau kad man jos neistybtu.



Siulyciau zieduka nuskinti pakolkas ir skabyti jas, kad kuo daugiau sakotusi. Ir laikyk sviesioje vietoje ir vesioje.
Atsakyti
QUOTE(blakstiena5 @ 2009 03 21, 21:01)
schmoll.gif nieko as nebesuprantu schmoll.gif pasiziurejau jusu nuoroda smile.gif ir visai galva susisuko.....tai dabar man neismanelei sakykit kuom skiriasi petunijos nuo surfiniju? blush2.gif as nusipirkau  balkoniniu petuniju seklu ir svyranciu....viskas galvoj sukas nebezinau net ka parasyti ir ko paklausti 4u.gif  blink.gif

mane tokie patys klausimai kamavo pradžioje biggrin.gif

QUOTE(DeeDee @ 2009 03 22, 00:02)
lotuliukas.gif ta pati nesąmonė metai iš metų kartojasi. Gryniausia netiesa  cool.gif

nu va, po tavo komentaro, teko išsiaiškinti tada kas per daiktas tos surfinijos doh.gif nes aš visada irgi maniau, kad svyrančios petunijos ir yra dar kitaip surfinijos blush2.gif tai daba pataisyk jei klystu, surfinijos yra nauji hibridai, tik panašios į svyrančias petunijas ir jos dauginamos tik sėjinukais biggrin.gif
reiškias iki šiol mano iš tikro auginamos svyrančios petunijos buvo vadinamos neteisingu pavadinimu rolleyes.gif
Atsakyti
Tikrai taip wink.gif
Spėkit, kas čia:
Atsakyti
QUOTE(DeeDee @ 2009 03 22, 17:21)
Tikrai taip wink.gif
Spėkit, kas čia:

As manau kad cia surfinija,as tokia pirkau daigeli zalioj stotelej,ten paveikslelis toks kaip si irgi geltona ,jei uzaugs turetu atrodyti neblogai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2009 03 22, 16:47)
As manau kad cia surfinija,as tokia pirkau daigeli zalioj stotelej,ten paveikslelis toks kaip si irgi geltona ,jei uzaugs turetu atrodyti neblogai schmoll.gif

Deja, ten buvo Petunia calibrachoa, dažnai vadinama tik calibrachoa - vaizdinė iliustracija 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(DeeDee @ 2009 03 22, 17:55)
Deja, ten buvo Petunia calibrachoa, dažnai vadinama tik calibrachoa - vaizdinė iliustracija  4u.gif

Tai reiskia pardavejai klaidina zmones?
Atsakyti
tai reiškia, kad tik iš paveiksliuko negalima spręsti smile.gif
Atsakyti
na dabar gal daugumai bus aiškiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2009 03 22, 18:41)
na dabar gal daugumai bus aiškiau smile.gif

man tai niekas nepaaiskejo biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rds @ 2009 03 22, 21:05)
man tai niekas nepaaiskejo  biggrin.gif  lotuliukas.gif

is vaizdelio, tai tos pacios (arba bent jau labai panasios) geles. Tik sako kad surfinijos lepesnes...
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2009 03 23, 12:04)
is vaizdelio, tai tos pacios (arba bent jau labai panasios) geles.  Tik sako kad surfinijos lepesnes...

tikrai labai panasios.
gal kas zinote,kodel pas mane ant pasetu petuniju zemes,siek tiek apsitrauke toks kaip voratinklinis pelesis?as jas laikau po plevele,gal reik nuimt?
Atsakyti
QUOTE(wetta @ 2009 03 25, 08:35)
tikrai labai panasios.
gal kas zinote,kodel pas mane ant pasetu petuniju zemes,siek tiek apsitrauke toks kaip voratinklinis pelesis?as jas laikau po plevele,gal reik nuimt?

tai kad ten gali būti visai ne pelėsis, o petunijų šaknytės, jei gerai supratau mirksiukas.gif kol nebuvo sudygusios mano petunijos, aš dieną pradengdavau valanadai kokiai ir pačioj plėvelėj buvau skylių pribadžius ax.gif
Atsakyti