Įkraunama...
Įkraunama...

Petunijos...Surfinijos... Pavasaris-laikas sėti

QUOTE(smileja @ 2009 03 19, 22:23)
būk gerutė, parašyk kada tu jau skabiai surfinijas? po kiek lapiukų jau buvo išleidusios?


Aš jas jau pirkau kokių 7cm,pasodinau,kaip mačiau kad prigyjo nugnybau vienos tik viršūnėlę,pradėjo šakotis.O kitas dvi tik vakar nuskyniau tai mažgaug palikau 4-5 lapukus,o viršūnėlės liko gal po kokia 10cm.Tai ir sugalvojau ,kad reikia pabandyti įšaknydinti.Darau tai pirmą kartą nežinau kas gausis wub.gif
Atsakyti
dėkui dėja 4u.gif
šiandien anyta iš Kauno parsivežė surfinijų jau paaugintų, tai ten irgi jau jos nuskabytos matosi ir taip gražiai išsišakojusios ax.gif dvi man atidavė, tai pasisodinau, bet jau tokios gražios, taip laukiu, kada maniškiai daigeliai tokie bus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2009 03 20, 21:07)
dėkui dėja 4u.gif
šiandien anyta iš Kauno parsivežė surfinijų jau paaugintų, tai ten irgi jau jos nuskabytos matosi ir taip gražiai išsišakojusios ax.gif dvi man atidavė, tai pasisodinau, bet jau tokios gražios, taip laukiu, kada maniškiai daigeliai tokie bus smile.gif

aš praeitais metais bandžiau sėti,na lyg ir išlindo,bet nemokėjau išlaikyti aš jų po ta plėvelę,ir visos sunyko doh.gif verysad.gif Jaučiu per daug drėgmės joms buvo.Gal kada vėl bandysiu sėti smile.gif
Atsakyti
na va ir as pagaliau pasejau vakar petunijas.tik nezinau ar gerai bet pasejau i begonijoms skirta zeme,kadangi kitos nebuvo,laikau apdengus plevele,ir purskiu zeme vandens purskikliu.tik kazkaip keista,vienam pakelyje kur balkonines petunijos seklu kazkiek tukstanciu,o kitam kur didziaziedes tai tik 15,kazkaip labai mazai,ar cia seklos geresnes?
beje mergaites,cia vis kalbama ir apie surfinijas,gal kas galetu nuotrauka imest ,nezinau kaip jos atrodo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(wetta @ 2009 03 21, 10:16)
beje mergaites,cia vis kalbama ir apie surfinijas,gal kas galetu nuotrauka imest ,nezinau kaip jos atrodo  blush2.gif

Cia pasiziurek mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dėja @ 2009 03 20, 22:13)
aš praeitais metais bandžiau sėti,na lyg ir išlindo,bet nemokėjau išlaikyti aš jų po ta plėvelę,ir visos sunyko doh.gif  verysad.gif Jaučiu per daug drėgmės joms buvo.Gal kada vėl bandysiu sėti smile.gif


Kai tik pastebi,kad pradeda dygti,bet koks augaliukas,pleve reikia nuimti arba prikelti.Pvz:as i kiekviena kampa ikisu po sena flomasteri,ir taip prikeliu kol augaliukai isleidazia daigeli pilnai arba po lapeli.Tada pleve nuimu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2009 03 21, 11:27)
Kai tik pastebi,kad pradeda dygti,bet koks augaliukas,pleve reikia nuimti arba prikelti.Pvz:as i kiekviena kampa ikisu po sena flomasteri,ir taip prikeliu kol augaliukai isleidazia daigeli pilnai arba po lapeli.Tada pleve nuimu mirksiukas.gif

Ačiū,dabar žinosiu.nes laikiau ašų juos po plėvele doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rds @ 2009 03 21, 12:11)
Cia pasiziurek  mirksiukas.gif  4u.gif

schmoll.gif nieko as nebesuprantu schmoll.gif pasiziurejau jusu nuoroda smile.gif ir visai galva susisuko.....tai dabar man neismanelei sakykit kuom skiriasi petunijos nuo surfiniju? blush2.gif as nusipirkau balkoniniu petuniju seklu ir svyranciu....viskas galvoj sukas nebezinau net ka parasyti ir ko paklausti 4u.gif blink.gif
Atsakyti
surfinija yra svyranti o petunija ne
Atsakyti
QUOTE(boruziukas1 @ 2009 03 21, 22:59)
surfinija yra svyranti o petunija ne

bet ant pakiuko raso "svyrancios petunijos", suplojau uz kelias seklas 7 litus g.gif
Atsakyti
QUOTE(boruziukas1 @ 2009 03 21, 21:59)
surfinija yra svyranti o petunija ne

lotuliukas.gif ta pati nesąmonė metai iš metų kartojasi. Gryniausia netiesa cool.gif
Atsakyti
omano surfinijos jau gerokai ugteleje, jau net ziedu viena pradejo leist. jei toks oras ir bus ilgiau tai bijau kad man jos neistybtu.
Atsakyti