Įkraunama...
Įkraunama...

Petunijos...Surfinijos... Pavasaris-laikas sėti

QUOTE(smileja @ 2009 03 20, 14:29)
nežiūrėk ką ten rašo irnesakyk.gif pas mane irgi tą patį rašo ant petunijų pakiuko, bet sudygo labai greitai, po kokių penkių dienų pasirodė pirmieji daigiukai thumbup.gif o va surfinijos tai ilgiau lindo tas kurias sodinau vasario viduryje, o tas kurias truputį vėliau, jau į vasario pabaigą, tai greitai išlindo, gal irgi po kokių penkių parų thumbup.gif Ir suprask kaip nori tongue.gif

nu as ziuriu, nes as irgi pirmadieni sejau, o dar ne krust niekas.... bet kitos firmos lobelijos, tai irgi sudygo per kokias 5 dienas, nors ant kitu lobeliju pakelio parasyta, kad lobelijos dygsta ~20 dienu... gal cia dar nuo kokio porusio priklauso... (beje tos mano sudygusios lobelijos irgi buvo zeme siek tiek uzkastos, nors veliau ant pakelio radau parasyta, kad reik neuzkasti)...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MAMICY: 20 kovo 2009 - 14:53
g.gif pas mane leidzia 3 lapeli, bet labai letai ir sunkiai, laikau vesiai ir pradzioje man jos lyg augo viskas buvo gerai o dabar ziuriu kad stypsta ir lyg svieseja, speju kad teks pirkti augimo stimuliatoriu gal ar ka? na kad tuos ugliukus sutvirtintu, ne sjau menuo laiko kaip tokioje pacioje stadijoje
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2009 03 20, 14:14)
pas mane ant sėklų pakelio parasyta, kad petunijos sudygta per 18-20 dienų... tai kaip cia galėjo nuo pirmadienio sudygti  g.gif

jei užtenka šilumos, drėgmės ir šviesos, per 3-5 dienas sudygsta mirksiukas.gif

QUOTE(rds @ 2009 03 20, 14:18)
dar suzinojau  unsure.gif  einu nesu i sviesa, o tai as padejau ant sildomu grindu ir dar uzdengiau, kad silciau butu  doh.gif  gyveni zmogus, skaitai SM ir mokaisi  lotuliukas.gif
siemet pirma karta seju  blush2.gif  kita met jau mokesiu  rolleyes.gif

tikiuosi skaidria plėvele, plastikiniu dangčiu ar stiklu uždengei? biggrin.gif

QUOTE(ita2 @ 2009 03 20, 14:42)
blyn prsidirbau su tom seklom petuniju. kazi palikt- islys ar krapstyti lauk? beje verbenos irgi dar nedygsta...  gal aplaukti? tikrai sviesoj, nereik kist i zeme?

dar kartą paskaityk instrukciją ir info internete, kokios sėklos dygsta šviesoj ( galėjau ir pratylėti, bet jau žinau, kad nelabai mėgsti skaityt - primigtynai reikalauju dabar ax.gif tongue.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DeeDee: 20 kovo 2009 - 15:09
Jungiuosi i jusu buri patarimu ax.gif nusipirkau siandiena daigiukus seklu parduotuveje, petunijas ir surfinijas po 3vnt. daigiuku, susodinau i vazonelius, ir kokia dabar seka toliau manes laukia....turiu omeny kaip daznai laistyti, kada ten skabyti virsuneles, kada jau persodinti ita ilga balkonini vazona? va kiek klausimu noriu siemet pasipuosti balkona bis.gif aciu uz patarimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(DeeDee @ 2009 03 20, 16:08)
dar kartą paskaityk instrukciją ir info internete, kokios sėklos dygsta šviesoj ( galėjau ir pratylėti, bet jau žinau, kad nelabai mėgsti skaityt - primigtynai reikalauju dabar  ax.gif  tongue.gif )

lotuliukas.gif kaip zmones greit perpranta mane... lotuliukas.gif klausau!vakare eisiu pakeliu skaityt. pranesiu rezultatus
blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(DeeDee @ 2009 03 20, 15:08)
jei užtenka šilumos, drėgmės ir šviesos, per 3-5 dienas sudygsta  mirksiukas.gif
tikiuosi skaidria plėvele, plastikiniu dangčiu ar stiklu uždengei?  biggrin.gif
dar kartą paskaityk instrukciją ir info internete, kokios sėklos dygsta šviesoj ( galėjau ir pratylėti, bet jau žinau, kad nelabai mėgsti skaityt - primigtynai reikalauju dabar  ax.gif  tongue.gif )

nu nu... stovi ant pietines palanges, dregni ir celofanu uzdengti... tai sviesos, silumos ir dregmes manyciau net per daug gali buti... o judesio cielas 0 biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2009 03 20, 15:45)
nu nu... stovi ant pietines palanges, dregni ir celofanu uzdengti... tai sviesos, silumos ir dregmes manyciau net per daug gali buti... o judesio cielas 0 biggrin.gif

tuomet supuvo! cool.gif ( juokauju), jei rimtai, tai ką besėjau ( nesvarbu ką, vienmetes, daugiametes ar tujas/pušaites), jau per pirmas kelias dienas veiksmo daugiau nei 0 biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DeeDee: 20 kovo 2009 - 15:54
QUOTE(DeeDee @ 2009 03 20, 15:08)
tikiuosi skaidria plėvele, plastikiniu dangčiu ar stiklu uždengei?  biggrin.gif

celofanu buvau uzdengus, tik nukisus po zidiniu, kad vaikai neiskapstytu doh.gif , nunesiau ant palanges padejau,
nors ir buvau zemem uzpylus ir dar tamsiai padejus unsure.gif , bet jau dygsta thumbup.gif (prie netinkamu salygu pradejo dygti per 6 dienas) biggrin.gif
ir dar kitas geles istraukiau irgi padejau sviesiai ax.gif
dekui uz pamokymus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rds: 20 kovo 2009 - 16:28
QUOTE(DeeDee @ 2009 03 20, 15:53)
tuomet supuvo!  cool.gif ( juokauju), jei rimtai, tai ką besėjau ( nesvarbu ką, vienmetes, daugiametes ar tujas/pušaites), jau per pirmas kelias dienas veiksmo daugiau nei 0 biggrin.gif

atsijamu zodzius. pas mane irgi jau yra veiksmas bigsmile.gif jau is seklytes "kojyte" ilindus i zeme kai kuriu... bet pas mane kai kur jau dedasi pelesio plaukas g.gif ka daryti?
Atsakyti
Aš jungiuosi prie jūsų , irgi kątik pasisėjau petunijų smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2009 03 20, 17:22)
kai kur jau dedasi pelesio plaukas  g.gif  ka daryti?

dienos metu po kelias val pravėdinti ir dar sulaistyčiau kalio permanganato silpnu tirpaliuku žemę wink.gif
Atsakyti
QUOTE(DeeDee @ 2009 03 20, 17:29)
dienos metu po kelias val pravėdinti ir dar sulaistyčiau kalio permanganato silpnu tirpaliuku žemę wink.gif

ačiū 4u.gif einu ieskoti permanganato...
Atsakyti