Įkraunama...
Įkraunama...

Petunijos...Surfinijos... Pavasaris-laikas sėti

[quote=aniolyte,2009 03 19, 17:06]
drinks_cheers.gif tik dabar galvoju, o kada petunijom reiktu tas virsuneles nuskabyti g.gif mano senesnes tai jau 5lapeli leidzia smile.gif
Papildyta:

tai petunijoms isdygus reiks dar virsuneles nuskabyt blink.gif ?pirma kart girdziu,gerai ,kad cia ilindau,nes isvis pasirodo apie sejima nieko nenutuokiu.
Atsakyti
Kaip manot,ar nepavėluočiau,jei dabar pasisėčiau petunijų ir surfinijų? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ita2 @ 2009 03 18, 11:41)
vaideliaii akims paganyt ka galime padaryt is tu geliukiu
o cia labai idomiai padarytas medis su petunijom, tiesiog grazi ideja
http://keep4u.ru/ful...d8170528229/jpg

toki grozi tikrai nesunku pasidaryt smile.gif cia ant nupjauto medzio kiekvienos sakos yra prikaltas vazonas ar siaip koks indas o i ji istatyta gele su kitu vazonu, jos graziai issisakojusiso todel taip ir gaunas ax.gif smile.gif thumbup.gif

P.S kai atrasiau tada pamaciau kad ten paaiskinta kaip padaryta blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blakstiena5: 19 kovo 2009 - 21:37
QUOTE(dėja @ 2009 03 19, 19:07)
Gal jau kalbėjote apie tai,bet nuskabiau savo surfinijos viršūneles įkišau į įsišaknijimo hormona ir į žemes.Pabandysiu tokiu būdu pasidauginti.

būk gerutė, parašyk kada tu jau skabiai surfinijas? po kiek lapiukų jau buvo išleidusios?

QUOTE(merga @ 2009 03 19, 19:39)
Pirmadieni popiet pasejau petunija,o siandien :
http://public.fotki....s/dsc00302.html
doh.gif  smile.gif

kaip grybai po lietaus lotuliukas.gif nu tai šaunu, geros sąlygos gal joms augti smile.gif

QUOTE(wetta @ 2009 03 19, 20:32)
tai petunijoms isdygus reiks dar virsuneles nuskabyt  blink.gif ?pirma kart girdziu,gerai ,kad cia ilindau,nes isvis pasirodo apie sejima nieko nenutuokiu.

na mano žiniomis tai petunijų lyg ir nereikia skabyti, tik svyrančias petunijas, kitaip dar vadinamas surfinijas, reikia skabyti smile.gif
Atsakyti
[quote=wetta,2009 03 19, 21:32]
[quote=aniolyte,2009 03 19, 17:06]
1. drinks_cheers.gif tik dabar galvoju, o kada petunijom reiktu tas virsuneles nuskabyti g.gif mano senesnes tai jau 5lapeli leidzia smile.gif
Papildyta:


2. tai petunijoms isdygus reiks dar virsuneles nuskabyt blink.gif ?pirma kart girdziu,gerai ,kad cia ilindau,nes isvis pasirodo apie sejima nieko nenutuokiu.
[/quote]

As galvociau, kad jau reikia skabyti. Jei jos kokiu 6-7 cm tai tikrai skabyk, greiciau sakotis prades.

Kai jos sudygsta tikrai nereikia schmoll.gif , man atrodo tu ne taip supratai zinute mirksiukas.gif

[quote=mocha,2009 03 19, 22:13]
Kaip manot,ar nepavėluočiau,jei dabar pasisėčiau petunijų ir surfinijų? blush2.gif
[/quote]

As siandien pasisejau paskutiniasias. Nes vis randu tokiu kokiu vis dar noriu biggrin.gif
Oi reikia uzdrausti seklu parduotuves. doh.gif
Atsakyti
o aš vakar persodinau surfinijas iš daigyklos į vazonėlius bigsmile.gif
Viršunėlės skabomos surfinijoms tam kad jos leistu ugliukus iš pažastų 4u.gif , nežinau gal gerai išsireiškiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2009 03 19, 20:39)
Pirmadieni popiet pasejau petunija,o siandien :
http://public.fotki....s/dsc00302.html
doh.gif  smile.gif

nu geras, pas mane nuo kovo 11 nedygsta nei veinas.. gal as per giliai ikisau? ar islys kazi?
Atsakyti
QUOTE(ita2 @ 2009 03 20, 12:42)
nu geras, pas mane nuo kovo 11 nedygsta nei veinas.. gal as per giliai ikisau? ar islys kazi?

jų išvis užberti negalima, sėklos dygsta šviesoj smile.gif
Atsakyti
pas mane ant sėklų pakelio parasyta, kad petunijos sudygta per 18-20 dienų... tai kaip cia galėjo nuo pirmadienio sudygti g.gif
Atsakyti
QUOTE(DeeDee @ 2009 03 20, 12:44)
sėklos dygsta šviesoj  smile.gif

dar suzinojau unsure.gif einu nesu i sviesa, o tai as padejau ant sildomu grindu ir dar uzdengiau, kad silciau butu doh.gif gyveni zmogus, skaitai SM ir mokaisi lotuliukas.gif
siemet pirma karta seju blush2.gif kita met jau mokesiu rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rds: 20 kovo 2009 - 14:19
QUOTE(MAMICY @ 2009 03 20, 14:14)
pas mane ant sėklų pakelio parasyta, kad petunijos sudygta per 18-20 dienų... tai kaip cia galėjo nuo pirmadienio sudygti  g.gif

nežiūrėk ką ten rašo irnesakyk.gif pas mane irgi tą patį rašo ant petunijų pakiuko, bet sudygo labai greitai, po kokių penkių dienų pasirodė pirmieji daigiukai thumbup.gif o va surfinijos tai ilgiau lindo tas kurias sodinau vasario viduryje, o tas kurias truputį vėliau, jau į vasario pabaigą, tai greitai išlindo, gal irgi po kokių penkių parų thumbup.gif Ir suprask kaip nori tongue.gif
Atsakyti
blyn prsidirbau su tom seklom petuniju. kazi palikt- islys ar krapstyti lauk? beje verbenos irgi dar nedygsta... gal aplaukti? tikrai sviesoj, nereik kist i zeme?
Atsakyti